Şimdi Ara

< OPERA TARAYICI > Opera 18 & Opera 19 (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.573
Cevap
10
Favori
201.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerek Yok

öteki konuda da yazdım buraya da yazayım.
    giden portdaki standart olan 25 nolu port telekom tarafından kapatıldığı için 25 nolu portdan gönderi yapamıyorsunuz.

onun yerine her mailin kendi gönderi portunu sitesindeki ayarlardan bulabilirsiniz.

hotmail için giden portu 587 yapın.

Olmadı yav.
  • Arkadaşlar her şimdide her mail 2 kere geliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

Arkadaşlar her şimdide her mail 2 kere geliyor ?

my.opera.com forumlarına bak bi orda konu olcaktı.

• Şimdide bir problemim var şu facebook twitter falan şöyle gözüküyor ve imzamdaki resim gözükmüyor :(

• operada herhangi bir siteyi açtığımda resimli kısımlar açılmıyo resimli kısımlarda sadece "görüntü" yazıyor.. napçam:( ?
  • Arkadaşlar ben operayı komple silip tekrar yüklemek istiyorum ama hep silince yer imleri falan gitmiyor son girdiğim sayfayı bile silmiyor tüm ayarları herşeyi nasıl silebilirim ?
  • quote:

Şimdide bir problemim var şu facebook twitter falan şöyle gözüküyor ve imzamdaki resim gözükmüyor :(

En son paylaştığım "Opera 10.52 Build 3370 RC 5" versiyonu kullanıyorsanız probleminiz o yüzden oluyor olabilir.

10.51.3315 Final versiyonu kullanmanızı öneririm. 10.52 Final versiyon çıkınca opera otomatik olarak güncellenicektir.

quote:

Arkadaşlar ben operayı komple silip tekrar yüklemek istiyorum ama hep silince yer imleri falan gitmiyor son girdiğim sayfayı bile silmiyor tüm ayarları herşeyi nasıl silebilirim ?

Revo Uninstaller ile kaldırabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 25 Nisan 2010; 20:20:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

quote:

Şimdide bir problemim var şu facebook twitter falan şöyle gözüküyor ve imzamdaki resim gözükmüyor :(

En son paylaştığım "Opera 10.52 Build 3370 RC 5" versiyonu kullanıyorsanız probleminiz o yüzden oluyor olabilir.

10.51.3315 Final versiyonu kullanmanızı önemririm. 10.52 Final versiyon çıkınca opera otomatik olarak güncellenicektir.

quote:

Arkadaşlar ben operayı komple silip tekrar yüklemek istiyorum ama hep silince yer imleri falan gitmiyor son girdiğim sayfayı bile silmiyor tüm ayarları herşeyi nasıl silebilirim ?

Revo Uninstaller ile kaldırabilirsiniz

10.51.3315 bu sürüm şuan resmi sitedeke 10.51 mi oluo ?

• Komple sildim herşeyi sildi ama hala aynı
  • quote:

10.51.3315 bu sürüm şuan resmi sitedeke 10.51 mi oluo ?

Evet o oluyor.
  • Benim soruna çözüm yok mu?
  • Sonunda yayınladılar finali indirelim bakalım
  • Opera 10.52'de yüksek seviyede bir güvenlik açığı ortaya çıktı.

http://secunia.com/ad---visories/39590

Linkteki çizgileri (---) silin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 27 Nisan 2010; 19:30:13 >
  • Ne gibi bir açık türkçeye falan çevirebilicek varmı
  • quote:

Ne gibi bir açık türkçeye falan çevirebilicek varmı

Sizin izniniz dışında kötü niyetli kişiler tarafından bilgisayarınızda kod çalıştırılmasına olanak sağlayan bir açık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 27 Nisan 2010; 19:58:56 >
  • Arkadaşlar z1glass yüklememe rağmen %100 transparan olmuyor neden olabilir ?

• win 7 mi kullanıyorsunuz arkadasım görev cubugunu nasıl degıstırdınız
    quote:

Arkadaşlar z1glass yüklememe rağmen %100 transparan olmuyor neden olabilir ?

• 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.