Şimdi Ara

< OPERA TARAYICI > Opera 18 & Opera 19 (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.573
Cevap
10
Favori
201.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende şöyle bir sorun var sadece fx57nin ve haber editörlerinin yayınladıkları resimleri göremiyorum bu sadece operada oluyor neden olabilir

• Bende bazı resimler yarım çıkıyor ve hiç bir şekilde bir daha Opera da açamıyorum. Resimin linkini tarayıcıya yapıştırsamda , sayfayı yenilesemde değişmiyor. Ne yapmam gerekiyor?
  • Arkadaşlar bir de "resimleri göster, resimleri gösterme ve önbellekteki resimler" diye 3 seçenek arasında değişim yapmamızı sağlayan, bir düğme var. Ama bir önceki sürümde ben sadece "resimleri göster ve önbellekteki resimler" arasında geçiş yapıyordum üstüne tıkladığımda. "Resimleri gösterme" seçeneğini nasıl iptal edebilirim?
  • Arkadaşlar bir de opera 10 kullanıp da, birdenbire vista işletim sistemi kilitlenen arkadaş oldu mu acaba? Benim yaptı şimdi opera açıkken bazen kitliyor vistayı, reset atmak zorunda kalıyorum
  • Resimlerin açılmasıyla ilgili problem mutlaka reklam engellemeden kaynaklanan bir durumdur.
    Sağ tuşla reklam engelle yi açıp kontrol edin. Resim yükleme sitelerini falan yanlışlıkla bloke etmiş olabilirsiniz.
  • S.a
    Benim bu opera kendi kendini güncellemiş orta tuşla sekme açıp kapama çalışmıyor.
    Bunu nasıl düzeltebiliriz?
  • sa

opera kullanıyorum dh ve baska bır sıtedede basıma geldı , sayfanın herhangı bı yerıne tıkladığımda butun lınkler kayboluyor sankı sayfaya hıc lınk konulmamıs gıbı oluyor

hokus pokus lınkler yokus hesabı

bı yardımcı olurmusunuz bunu nasıl duzeltcez ?
  • @fred

o sorun forumdan kaynaklı. operadan değil.
    tüm tarayıcılarda aynı durum var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:ER_JaNN:.

S.a
    Benim bu opera kendi kendini güncellemiş orta tuşla sekme açıp kapama çalışmıyor.
    Bunu nasıl düzeltebiliriz?

Eski versiyonlar ile 10.50 ve 10.51 versiyonları uyumsuz o yüzden eskilere ait ne varsa silmek gerekiyor.
    sonrasında yeni versiyon temiz bir şekilde kurulmalı.

silinecek klasörler:
    C:\Program Files\Opera
    C:\Documents and Settings\kullanıcı adınız\Application Data\Opera
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRED BAKER

sa

opera kullanıyorum dh ve baska bır sıtedede basıma geldı , sayfanın herhangı bı yerıne tıkladığımda butun lınkler kayboluyor sankı sayfaya hıc lınk konulmamıs gıbı oluyor

hokus pokus lınkler yokus hesabı

bı yardımcı olurmusunuz bunu nasıl duzeltcez ?

http://forum.donanimhaber.com/m_38650022/tm.htm
  • 10.51 kurdum çok güzel olmuş opera yapmış gene yapacağını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

Bende şöyle bir sorun var sadece fx57nin ve haber editörlerinin yayınladıkları resimleri göremiyorum bu sadece operada oluyor neden olabilir

sorun güncel

• @furkan*

sorun engellenmiş içerik.
    videonun linki engellenmişler arasında.
    http://donanimhaber.com/video.asp var mı engelenenler arasında?
  • eskiden engellemiş heralde hallettim , çok teşekkürler
  • Şeffaf temayı kuruyorum ama bende nedense şeffaf olmuyor..Sekmenin üzerleri,hızlı erişim arkası mavi oluyor..Neden bende çalışmıyor bu...
  • arkadaslar bılgısayarı cok yordugunu dusundugumden fırefoxu artık kullanmamaya karar verdım..opera hakkında cok guzel elestrıler var yalnız ben bır turlu alısamadım..mesela ınternet download manager ıle vıdeo uzerınde ındırme secenegı cıkıyordu fırefox ta ama opera da yok..nasıl halledebılırım bu olayı..bır de eklentılerı acıklamaları ve nasıl yukleyecegımı anlatacak yardımcı bır sayfa var mıdır onerecegınız? tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kei$er$oZe

Şeffaf temayı kuruyorum ama bende nedense şeffaf olmuyor..Sekmenin üzerleri,hızlı erişim arkası mavi oluyor..Neden bende çalışmıyor bu...

Xpde olmuyor olabilir xpmi kullanıyosun ?
  • hotmail de oturum kapatılamadı hatası alan var mı acaba? Bunun için ne yapmak gerek? Explorer olarak tanıt ve Firefox olarak tanıt diyerek denedim olmadı. Çerezleri kabul et zaten işaretli nedendir nedir bir türlü çözemedim.

Hata iletisi şu şekilde:

quote:

Orjinalden Alıntı Windows Live*

Oturumunuz kapatılamadı

Tarayıcınız tanımlama bilgilerini engellediğinden oturumunuzu kapatamadık. Oturumu kapatmak için, tüm tarayıcı pencerelerinizi kapatın.

Bunun tekrar olmaması için, tarayıcınızın ayarlarını tanımlama bilgilerine izin verecek şekilde değiştirin. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, tarayıcınızın yardımına bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztalan -- 25 Mart 2010; 10:36:26 >
  • Arkadaşlar sağ altta görünüm diye bir yer var. Oraya tıklayınca "genişliğe uydur" diye bir şey çıkıyor. O her sitede default olarak kalıyor. Kapatmak istiyorum temelli. Bunu nasıl halledebilirim? Çok önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armasova -- 25 Mart 2010; 11:06:40 >
  • 10,51 de paneller sekmesinin aşağıya geçmesi pek hoş olmamış gibi...
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.