Şimdi Ara

< OPERA TARAYICI > Opera 18 & Opera 19 (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.573
Cevap
10
Favori
201.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki bende çalıştı mesajını editliyebiliyor musun.Mesela bi tane daha yanına smile koy..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kei$er$oZe -- 13 Mart 2010; 5:52:03 >
  • hay hay
  • İeden değiştirebiliyorum ama operada nedense çalışmıyor..Sen 10.50 kullanıyorsun dimi..
  • 10.51 kullanıyorum ama 10.50 iken de oluyordu
  • Bende şuanda alıntı,mesaj değiştirme çalışmıyor.Bir anda gitti..Neyse..Düzelir heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kei$er$oZe -- 13 Mart 2010; 16:47:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

İndir: Opera 10.51 Build 3311 Snapshot

Performans iyileştirmeleri
    RAM kullanımında iyileştirme
    Bazı sitelerde çökmeler

giderilmiş

Bu, 10.51 RC1 sürümüdür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TripsinojeN -- 14 Mart 2010; 11:46:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: invisible

internet e. daki gibi dosya düzen araçlar sık kullanılanlar kısaca menü çubuğu nasıl olacak bunda yapamadım bir türlü

????
  • @invisible

alt + menü çubuğunu göster yap
  • Hotmaili kapatırken şöyle bir uyarı alıyorum..
    quote:

Oturumunuz kapatılamadı

Tarayıcınız tanımlama bilgilerini engellediğinden oturumunuzu kapatamadık. Oturumu kapatmak için, tüm tarayıcı pencerelerinizi kapatın.
    Bunun tekrar olmaması için, tarayıcınızın ayarlarını tanımlama bilgilerine izin verecek şekilde değiştirin. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, tarayıcınızın yardımına bakın.

Tanımlama bilgileri derken cookieslerden bahsetmiyor mu.Cookiesleri kabul et seçeneği işretli.O zaman neden böyle bir hata veriyor.Daha önce böyle bir hata almıyordum..
  • arkadaşlar FF'daki gibi reklamları filan bunda nasıl engelleyebilirim?(içerik engelle dışında soruyorum , yani bütün sayfalarda tek tek engellemek istemiyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

@invisible

anlayamadım
  • quote:

quote:

@invisible

anlayamadım

Hocam alt tuşuna bas, ya da O butonuna tıkla, menu çubuğunu göster'i seç

• arkadaşlar opera'yı her açtığımda en son hangi sitedeysem o sayfa geliyor otomatik olarak ama ben bunu istemiyorum.Operayı açtığımda anasayfam gelsin yeter o özelliği nasıl kapatacam? yada kapanıyormu ?
  • ayarlar > tercihler > genel > başlangıç

yeri göreceksin. "en son kaldığım yerden devam et" seçeneğini "ana sayfa ile başla" olarak değiştirirseniz sorun çözülmüş olur.

ayarlar > tercihler yerine giderseniz tarayıcıda istediğiniz sonuçlara ulaşmak mümkün oluyor çoğu ayar için ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gios -- 15 Mart 2010; 11:06:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gios

ayarlar > tercihler > genel > başlangıç

yeri göreceksin. "en son kaldığım yerden devam et" seçeneğini "ana sayfa ile başla" olarak değiştirirseniz sorun çözülmüş olur.

ayarlar > tercihler yerine giderseniz tarayıcıda istediğiniz sonuçlara ulaşmak mümkün oluyor çoğu ayar için ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: TripsinojeN

quote:

quote:

@invisible

anlayamadım

Hocam alt tuşuna bas, ya da O butonuna tıkla, menu çubuğunu göster'i seç

Sükür yaptım. Allah razı olsun :) Bakma teknoloji özürlü değilim bir türlü bulamadım

• @invisible

Zaten en büyük sorun da o.
    Firefox da herkes karışık düzene alışmış.
    operaya geçenler gözlerinin önündeki ayar ve seçenekleri göremiyorlar.

Sen de birkaç güne kadar alışırsın merak etme.
  • @Gerek yok operayı senelerdir kullanıyorum alışacak birşey yok :) Yeni sürümde dosya bölümü gitti:) görünümden filan araştırdım bulamadım. O yüzden buraya sordum. Opera çıktı çıkalı operacılardanım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GRiN<

arkadaşlar FF'daki gibi reklamları filan bunda nasıl engelleyebilirim?(içerik engelle dışında soruyorum , yani bütün sayfalarda tek tek engellemek istemiyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GRiN<
    arkadaşlar FF'daki gibi reklamları filan bunda nasıl engelleyebilirim?(içerik engelle dışında soruyorum , yani bütün sayfalarda tek tek engellemek istemiyorum)

quote:

Orijinalden alıntı: REDKAYA
    REKLAMLARI FIREFOX TA OLDUGU GİBİ BİR TEK İŞLEM İLE TEKRAR TEKRAR UĞRAŞMADAN ENGELLEMEK İÇİN

www.fanboy.co.nz/adblock/opera/
    Adresine girin çıkan sayfadaki Main List: urlfilter.ini (yada lisetdeki herhangi bir dosyaya) sag tıkla farklı kaydet yap yada
    Main List: urlfilter.ini yazan bölüme tıkladığında açılan sayfanın içeriğini kopyala

# XP: C:\Documents and Settings\...\Application Data\Opera\Opera\
    # Vista: C:\Users\<username>\AppData\Roaming\Opera\Opera\
    # Linux: ~/.opera/
    # OSX: /Users/<username>/Library/Preferences/Opera Preferences/

(İçeriği kopyalamışsanız bilgisayarınızda bulunan dizin içindeki urlfilter.ini dosyasını
    not defterinde açıp içine yapıştır yapın kaydedin.)

(İçeriği farklı kaydet yapmışsanız yukarıdaki dizinlerin içine oldugu gibi urlfilter.ini dosyasını
    bırakın değiştirme onayına evet deyin.)

• 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.