Şimdi Ara

Opera Mobile 10.1, Symbian işletim sistemli telefonlar için kullanıma sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 54 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TIGERSHARK (1 mesaj) soneday (1 mesaj) ..Knight.. (1 mesaj) Rainbow6 (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Opera Mobile 10.1, Symbian işletim sistemli telefonlar için kullanıma sunuldu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    18753 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Cep telefonu kullanıcıları tarafından en sık tercih edilen mobil internet tarayıcılarından Opera Mobile'ın 10.1 sürümü Symbian^3, Symbian S60 5th Edition ve Symbian S60 3rd Edition işletim sistemi desteğini arkasına alan modeller için kısa bir süre önce kullanıma sunuldu.

Symbian işletim sistemli telefonlar için kullanıma sunulan Opera Mobile 10.1'in geliştirilen JavaScript performansının daha hızlı internet deneyimi sunduğu, SunSpider JavaScript testinde yeni sürümün, v10.0'a kıyasla 9 kat hızlı olduğu ifade ediliyor.

Geo-location, Opera Link, Opera Turbo ve şifre yönetimi gibi özelliklere destek veren Opera Mobile 10.1'i buradan indirebilirsiniz.

|
    |

• Binbaşı
    1778 Mesaj
    ilk yorumu yazayim bendeki 5530 da internette zevkle dolasmami saglayan tarayicidir kendileri ...bana gore symbian icin en iyi browser bu ve bunun minisi :) yeni surumude oldukca merak ettim simdi yukleyip deniycem
    |
    |
  • Yarbay
    2926 Mesaj
    Ah birde Flash sorununu halletseler çok iyi olacak..
    |
    |
  • Yarbay
    3113 Mesaj
    bu browser android vb işletim sistemlerinde kullanılabiliyormu
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
konkasör
En ucuz kedi maması fiyatları
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.