Şimdi Ara

Opera Fan Club[215 ve büyüyor][Anket: Neden Opera?] (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
942
Cevap
9
Favori
55.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki

Opera Fan Club[215 ve büyüyor][Anket: Neden Opera?]

(En Son Oy Tarihi: 13.1.2020)
Giriş
  • var, addons sayfasında "opera adblock" diye aratın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ed - -- 28 Eylül 2011; 0:27:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crosshair

var, addons sayfasında "opera adblock" diye aratın.

dün ad^block yazdığımda " ***** " tarzında bişey çıktı mesajımda,ben de ayrı ayrı yazdım.
    o nedenle editşedim mesajımı,bu mesajda da aynısı oldu.

sistemimde 4gb ram var,ram sorunum yok,chrome operadan daha hızlı çalışıyor,ama daha düşük seviyeli sistemlerde operanın chrome'u geçebileceğini düşünüyorum. chrome kullanıyordum,sıkıldım,biraz operayı tadalım dedim,performans olarak "bana göre" chrome'un gerisinde,ama kullanışlılık bakımından fersah fersah önde bir tarayıcı,tüm ayrıntıyı düşünüyorlar,bu yönden saygı duyarım operaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi | OMG! | -- 28 Eylül 2011; 13:22:55 >
  • Yaz beni de. Geç oldu ama..
  • Arkadaşlar bugün bir operayı deneyeyim dedim ama bazı sorunları çözemedim, öncelikle resimdeki eklentileri ben firefoxta kullanıyordum

bunlardan bazılarının opera için olanını buldum bazılarını bulamadım var mı aynı işi görecek eklentiler operada?

birde yeni sekme aç deyince direk o sekmeye gidiyor ben gitmesini istemiyoru orta tekerle tıklama işe yarıyor ama

başka çözümü yok mu?

Ve son olarak üstki yer imleri , adres çubuğu ve menülerin yerlerini değiştiremiyormuyuz yani hangisi en üstte hangisi onun altında vb şeklinde

Bulamadıklarım
    auto copy
    autopager
    greasemonkey

• Ekle..Nasıl görmemişssem bu sayfayı.
  • Benide ekleyin ... Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum.Gerçekten de memnunum.
  • EKLEYİVERİN GARİ...
  • Sanırım beni de ekleyebilirsiniz listeye
  • operada mackolikte sorun yaratıyor,bazen donanimhaberdeki konu icinde konulan youtube videolarını gostermiyor
  • arkadaşlar opera note kısmında notlar arasında gezerken opera kitleniyor not responding diyip sonra normale dönüyor çözümü bilen varmıdır sıfır temiz kurulum yapmama rağmen aynı şey devam ediyor .

win 7 64 bit kullanıyorum
  • benide ekle
  • Temp bir profil klasoru ile operayı deneyebilir misiniz? Ayni sorun oluşuyorsa yaptiginiz adımları buraya yazın sizin yerinize geliştirici ekibini hata raporu olarak gönderirim.
  • operanın her sitede parola hatırlama yapması(ctrl+enter kombinasyonu) en iyi özelliği benim için.

beni de ekle dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mow_

operanın her sitede parola hatırlama yapması(ctrl+enter kombinasyonu) en iyi özelliği benim için.

beni de ekle dostum.

opera link+ parolaları hatırla olayı mükemmel nereye gidersem gideyim opera link i aktif hale getirip parola hatırlama derdinde kalmıyorum

Opera açılışa şifre koyabilirmiyiz acaba ?
  • Opera 12 Final sürümünün tam çıkış tarihini bilen var mı?
  • çıksa da chrome'dan kurtulsam
  • Sanırım zahek bile bilmiyor
  • Yıllardır, Pc'de olsun mobilde olsun Opera kullanıyorum ve tek sebebi; Hızlı Başlangış Menüsü.
  • youtube da bazı videolarda direkt olarak youtube anasayfaya geçiyor örneğin;http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=fvwp&v=vubnHEQEhY0
    sanki yönlendirme varmışcasına ama firefox chrome da bu problem yok..
    yardımlarınızı bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.