Şimdi Ara

Opera Fan Club[215 ve büyüyor][Anket: Neden Opera?] (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
942
Cevap
9
Favori
55.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki

Opera Fan Club[215 ve büyüyor][Anket: Neden Opera?]

(En Son Oy Tarihi: 13.1.2020)
Giriş
  • Yeni görünümü eskisinden daha iyi olmuş bence
  • 1 yıldır opera kullanıcısıyım.GAyet memnunum ama bir sıkıntım var bazen youtube gibi sitelere girince vidyo kısmı görünmüyor ve sayfayı yenile yapınca görünüyor.Birde Eklentiler neler?
  • Artık bende opera kullanıyorum.
  • 24 Mart 2008; 1:01:14

31 Ağustos 2010; 20:53:50 +215 ???

• Operanın üzerine tanımam yaz benide
  • Ekle benide opera candır
  • Beni de ekle hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona Grata -- 21 Temmuz 2011; 5:11:41 >
  • mozilla mozilla firefox firefox dediler bişey sandık ! 10 15 sekme açtık dondu hepsini katmak zorunda kaldık! sayfalar yarım yüklendi yenile yenile kâr etmedi!
    opera harbiden iyiymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan61

mozilla mozilla firefox firefox dediler bişey sandık ! 10 15 sekme açtık dondu hepsini katmak zorunda kaldık! sayfalar yarım yüklendi yenile yenile kâr etmedi!
    opera harbiden iyiymiş

Kullanan bilir hocam

• benide eklermisin

< Bu ileti OPERA kullanılarak atıldı >
  • uzun zamandır opera kullanıyorum (ilk kurduğumdan beri) diğer tarayıcılara da göz attım arada ama operanın farkı alışkanlıkmıdır kolaylıkmıdır hız mıdır görsellikmidir yada hepsimidir bilemiyorum diğer tarayıcılara dayanamıyorum bile sonuç olarak benide ekle listeye. "opera forever"
  • Bilgisayarı formatladıktan sonra kurdum süper hızlı geldi diğerlerinden sonra iyyimiş beğendim
  • E ben de gireyim bari.

2 yıl mı 3 yıl mı ne oldu hatırlamıyorum. Ve hala Opera'dan daha iyi bir tarayıcı bulabilmiş değilim.

Ha Atom işlemcilerde 10-15 sekmede tıkanıyor ona yapılacak birşey yok
  • Ekleyin beni de pls.
  • Opera candır. her ayrıntısı düşünülmüş ve default olarak bile inanılmaz kişiselleştirme sunduğu için kullanıyorum, üzerinde emek var, kullanım kolaylığı çok ön planda. bir de 6 senedir süren alışkanlık var.

zaman zaman tepemi attırır, kendisini başka tarayıcılarla aldatırım, ama bu durum tam tersine Opera'yı daha çok sevmemi sağlıyor.

• flash konusunda sorun yarattığı için bıraktım, firefox kadar olmasada kullandığım en iyi tarayıcılardandı, keşke flash sorun yaratmasaydı da kullansaydım
  • beni ekle
  • Uzun süredir Opera kullanıyorum listede yokmuşum, eklersen sevinirim
  • beyler operada add block tarzı bi eklenti yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi | OMG! | -- 27 Eylül 2011; 23:44:24 >
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.