Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

opera , explorer ve ya firefox mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
60
Cevap
0
Favori
1.344
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> opera , explorer ve ya firefox mu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    784 Mesaj
    bence firefox
    |
    |
    |
    |
    Opera kullanıyordum fakat bazı sitelerde Türkçe karakter kullanamaması üzerine Avant kullanmaya başladım. Operanın en önemli özellikleri onda da mevcut.Tek olumsuzluğu ücretsiz olmasına rağmen açılırken bağış istemesi.Gene de denemenizi tavsiye ederim.
    |
    |
    |
    SANKİ DAHA HIZLI GİBİ GELDİ BAZI SAYFALARI DENEDİM
    BU ARADA OPERA 9 A
    TÜRKÇE EKLENTİYİ ÇALIŞTIRAMADIM
    |
    |
    3985 Mesaj
    Firefox ihtiyaçlara tam anlamıyla cvp veren bi yazılım... Eklentileride yuklediginizde şahane bi tarayıcı oluyor...
    |
    |
    Yanıt verdim bak istersen üst konuya.
    quote:

Orjinalden alıntı: iyiadaminbiri

BENCE OPERA
    SANKİ DAHA HIZLI GİBİ GELDİ BAZI SAYFALARI DENEDİM
    BU ARADA OPERA 9 A
    TÜRKÇE EKLENTİYİ ÇALIŞTIRAMADIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beytepe -- 24 Mart 2006; 6:46:34 >
    |
    |
    |
    |
    ben yeni pc aldım iş yerinde ve kafelerde ie kullanıyordum
    forumlardan başka tarayıcılarda olduğunu duyunca
    firefox,opera ve ie 7 kurdum baktım denedim
    belki uzman değilim ama
    bence
    O PE RA
    |
    |
    7877 Mesaj
    Bence firefox

Ama opera da iidir

Explorer e
    |
    |

Şampiyon olmak mümkün, FENERBAHÇE olmak imkansız ...

PSN: RuNYa53
  • Çavuş
    72 Mesaj
    Bide AVANT BROWSER deneyin Bakalım kararınız değişecektir
    |
    |
    Hepsini kullandım. Sonuç olarak şu an iyisi bence IE 7 Beta 2. Firefox çok yavaş sayfaları açıyor. Hız konusunda IE ilen opera kapışır. Yalnız sayfalar IE uyumlu olduğu için genelde opera ve firefox bazı sitelerde sos veriyor. O yüzden hem ergonomik hem de hızlı olan IE7 Beta 2 şu an liderliği alıyor. TAbi ki beta olması sonucu çok ender bazı sayfalarda hata veriyor. Tam sürümü çıktığı zaman ki zaten daha gelişmişi çıkıcak o zaman tartışmasız en iyi web browser olur.
    Birde açık kaynak kodlu programlara destek vermek ayrı bir konu, en iyi web tarayıcı hangisini söylemek ayrı bir konu. Sırf microsoft'a destek olmasın diye ürünlerini kötülemek hiç bir sonuç getirmez..
    |
    |

neyse ben konu dışına bi tane açayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekaraot -- 7 Ağustos 2006; 13:49:12 >
    |
    |

____gяυρ αηкαяα___
    нαуαттα кιмѕє ιçιη αğlαмαуα dєğмєz!!αğlαмαуα dєğєηlєя zαтєη αğlαтмαz!!вιяgüη αğlαмαη gєяєкιяѕє вαşıηı dιк тυт кι!!gözуαşlαяıη ѕєηι αğlαтαη кιşι кαdαя αlçαlмαѕıη!!<>nerede karşılıklı sevgi ve saygı varsa!orada itimat ve itaat vardır,itimat ve itaatin olduğu yerde disiplin,!!disiplinin olduğu yerde huzur,!!huzurun olduğu yerde başarı vardır...!!<>büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır..<>bugün yarına dünle beslenerek yol alır..<>bildiğimizi zannetmemiz öğrenmemizin en büyük düşmanıdır.
    >>>listenize msn adresimi eklemek için tıklayın<<<ємяαн<<<http://www.ekaraot.wordpress.com/<<<
  • Binbaşı
    1859 Mesaj
    firefox, eklentilerle çoşuyor
    |
    |

Orjinalden alıntı: KillForYou!

Uygun eklentiler ve ince ayarları yapıldığı zaman Firefox'a rakip tanımam.Ama ben tek tek eklentilerle uğraşamam, tembelim derseniz Opera'da iyi bir tercih olacaktır.Ama ie her türlü sıralamada üçüncü.

budur..
    |
    |
    bencede firefox tabi eklentilerle, eğer eklentilerle uğraşmak istemiyorsanız tabiki opera
    |
    |
    |
    |
    Explorer'dan başkasını kullanmam. Her zaman böyleyimdir. Alternatifler saçma gelir bana!!
    |
    |
    Hiç bir bardakta dudak payı bırakmadınız bana; bir kaşık sesini bile çok gördünüz, şekersiz içerek çaylarınızı... İki çocuk rahatlıkla oturduğumuz kapının eşiğine, kendi başıma zor sığıyorum bugün... Büyüdükçe insan yalnız mı kalıyor ne?..

| Her gördüğümde beni salaklaştıran o imansız için büyük bir alkış istiyorum!..
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orjinalden alıntı: Gereqsiz

Explorer'dan başkasını kullanmam. Her zaman böyleyimdir. Alternatifler saçma gelir bana!!

zaten bi kullansan bidaha explorer kullanmazsınopera tavsiyemdir 4,5 mb kur bi dene ne kayberdersin
    |
    |

____gяυρ αηкαяα___
    нαуαттα кιмѕє ιçιη αğlαмαуα dєğмєz!!αğlαмαуα dєğєηlєя zαтєη αğlαтмαz!!вιяgüη αğlαмαη gєяєкιяѕє вαşıηı dιк тυт кι!!gözуαşlαяıη ѕєηι αğlαтαη кιşι кαdαя αlçαlмαѕıη!!<>nerede karşılıklı sevgi ve saygı varsa!orada itimat ve itaat vardır,itimat ve itaatin olduğu yerde disiplin,!!disiplinin olduğu yerde huzur,!!huzurun olduğu yerde başarı vardır...!!<>büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır..<>bugün yarına dünle beslenerek yol alır..<>bildiğimizi zannetmemiz öğrenmemizin en büyük düşmanıdır.
    >>>listenize msn adresimi eklemek için tıklayın<<<ємяαн<<<http://www.ekaraot.wordpress.com/<<<
  • Teğmen
    134 Mesaj
    ie nankorluk gıbı olmasın ama opera ve modzılla daha hatta cok daha ıyı.hele o yenı sekmede acma yokmu mukemmel..:)ve daha nıcelerı.ama ie yenı surumunde ne olur beklıyıp gorcezz:)
    |
    |
Reklamlar
üniversite
haberler
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.