Şimdi Ara

OPERA GX - OYUN TARAYICISI & Opera Web Tarayıcısı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
464
Cevap
8
Favori
25.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TianLeiLe

Hayır, " C:\Users\kullanıcı_adınz\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\ " içerisinde bulunan "Bookmarks" eğer burada değilse "User Data" ya bakın.İşte bu iki klasörden birinde neyse bookmarks dosyasını kopyalayıp " C:\Users\kullanıcı_adınz\AppData\Roaming\Opera Software\Opera Stable " içerisine atıyorsunuz.Değiştirilsinmi sorusuna evet diyin ve operaya kapatıp yeniden başlatın.

AppData dizini gizlidir.Açmak için klasör ve arama seçeneklerinden gizli dosyaları göster seçeneğini işaretleyin.

sonunda oldu hocam çok teşekkürler
  • Ne demek rica ederim.
  • Soldaki çubuğun arka planını siyah yapmışlar, karanlık duruyor sayfanın geneli.
  • Opera 25.0.1614.68 kullanıyorum. "Hızlı erişim"i kaydetmemiz hala mümkün değil mi? Yüzlerce site linkini buraya kaydettim. Operayı tekrar kurduğumda hepsi gidecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ettu

Opera 25.0.1614.68 kullanıyorum. "Hızlı erişim"i kaydetmemiz hala mümkün değil mi? Yüzlerce site linkini buraya kaydettim. Operayı tekrar kurduğumda hepsi gidecek.

C:\Users\Kullanıcı Adı\AppData\Roaming\Opera Software
    bu klasörü kopyalayın, yedeğini alın. Formattan sonra aynı yere kopyalayın. Yer imleri, hızlı başlat falan geliyor da ben de parola yedeklemeyi bulamadım henüz.

• arkadaslar operayı kurdum flash player istiyor 2 defa adobe sitesinden 32 bit opera versiyonunu indirip kurdum hala flash kurulu degil uyarısı alıyorum.Diger bilgisayarımdada son flash güncellemesinden beri videolarda hep ses var goruntu siyah ekran. Su an öncelikli sorunum flash player çözümü bilen var mı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Probis

quote:

Orijinalden alıntı: ettu

Opera 25.0.1614.68 kullanıyorum. "Hızlı erişim"i kaydetmemiz hala mümkün değil mi? Yüzlerce site linkini buraya kaydettim. Operayı tekrar kurduğumda hepsi gidecek.

C:\Users\Kullanıcı Adı\AppData\Roaming\Opera Software
    bu klasörü kopyalayın, yedeğini alın. Formattan sonra aynı yere kopyalayın. Yer imleri, hızlı başlat falan geliyor da ben de parola yedeklemeyi bulamadım henüz.

Teşekkürler Probis
    Önce Opera Software klasörünü yedekledim. Operayı 25 sürümünü kaldırıp 26 sürümünü kurdum. Opera Software klasörünü kurulum yerine kopyalayınca hızlı başlat dahil tüm ayarlarım geri geldi.
    Bende sana yardımcı olmayı isterim. Parola yedeklemeye neden istiyorsun ki? Bildiğin gibi tüm girdiğin parolaların kaydedilmesi için ayarlar-gizlilik & güvenlik-parolalarda "Web'de girdiğim parolaları kaydetmeyi öner" kutucuğunu işaretlemen yeterli.

• Bendeki opera sürümü şu an 25 neden 26 ya kendisi güncellemiyor?kaldırıp 26 yı mı kuracağız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üzerine kurun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opera 26.0.1656.24 sürümünü kullanıyorum. Çalışmasından çok memnunum. Hiçbir şikayetim yok. Hızlı başlata 100'den fazla adres ekledim. Takıldığım bir nokta oldu.
    26.0'da görev yöneticisinde beş tane servisin çalıştığını tespit ettim. 22.0'yi kurdum. Onda da dört servisin çalıştığını gördüm. Hiçbir web sayfası açık değil. Bu normal midir?
    26.0
    OPERA GX - OYUN TARAYICISI & Opera Web Tarayıcısı

22.0
    OPERA GX - OYUN TARAYICISI & Opera Web Tarayıcısı

• "Opera-->Daha fazla araç-->Geliştirici araçlarını etkinleştir" seçeneğini işaretleyin daha sonra "Daha fazla araç" sekmesinin altındaki "Geliştirici araçları" sekmesine tıklayın açılan yan menüden "Görev yöneticisi"ni seçerek tarayıcının çalışan tüm işlem ve sekmelerinin ne iş yaptığını görebilirsiniz.
  • Sağolasın TiianLaiLe
    Bunu bilmiyordum öğrenmiş oldum. Projess Explorerden baktığımda sadece opera.exe'lerin çalıştığını görüyordum.
    Bende "Eklenti:Hızlı erişim", "Eklenti:Yer İmleri", "eklenti:Bookmarks Manager", "Eklenti:**** Plus", "Yan uygulama:Shockwave Flash" ile "Ekran kartı işlemi" uygulamaları çalışıyormuş.
  • Rica ederim.
  • Şuan opera 26 kurulu sistemde , diğer tarayıcılarla karşılaştırılmamalı , chrome un bazı dayatmaları var e-mail ile oturum açma Facebook da otomatikman videoların açılıp yüklenmeye başlaması gibi ,firefox unda yıllardır çozemedigi bi stabilize problemi var forumlarda bunlarla ilgili ayarlar mevcut ama kim uğraşıcak !! operada şuan böyle bişey söz konusu değil , hızlı performans olarak gayet stabil yeni hızlı başlat menusu çok kullanışlı **** Plus ile eksiksik bir ikili oluşturuyorlar kesinlikle deyeniniz ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The_BuFFy kullanıcısına yanıt
    Eksiksiz mi?
    Emin misin?

Opera eski sürümlerine oranla neredeyse bomboş bir tarayıcı.
    Her şeyi eksik.
    Ne zaman ki eski sürümlerdeki özellikleri getirir, o kişiselleştirmeyi getirir o zaman dönerim operaya.
    12 yıldır kullandığım opera ile şimdiki operayı kıyaslayınca ie7 gibi geliyor gözüme.

Ekleme:
    İmzan kurallara aykırı, adminler silmeden düzenle imzanı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öner -- 29 Kasım 2014; 21:49:45 >
  • Öner kullanıcısına yanıt
    Bir tarayıcıdan ne beklediğiniz önemli , Genel kesime fazlasıyla hitap ediyor ; hız , performans , kararlılık , stabilite konusunda kendini eski zamanlara nazaran cok daha fazla geliştirdi . Eklenti havuzu firefox kadar geniş olmasada ihtiyaçlarınızı karşılıyorsunuz bu da bence yeterli . Ben eksiği olmadığını olduğunu düşünüyorum , ama bu kendisini geliştirmemeli anlamına gelmiyor üzerine bazı şeyler daha konulursa cok daha iyi olucak .Ş uan chrome dan tek farkı , yedekleme bunun üzerinde çalıştıkları söyleniyor
  • The_BuFFy kullanıcısına yanıt
    ne kadar zamandır opera kullanıyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sürüm olarak bilmiyorum , Browser üzerinden oynadığım oyunlarda klavye özelleştirme menülerinden yararlanmak ve ozamanlar eski olan bilgisayarımda ramden kolaylık ve avantaj sağlamak amacıyla opera kullanmaya başlamıştım , bu 2008-2009 senesi oluyor onunka beraber telefon üzerinden opera mini kullanıyordum
  • 2006'den beri masa üstünde Opera, 2008'den beri de telefonda opera mini kullanıyorum. Her zaman favori tarayıcım olmuştur. Zaman zaman flash ilgili sorunlar olsa da vazgeçemedim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.