Şimdi Ara

OPERA GX - OYUN TARAYICISI & Opera Web Tarayıcısı (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
464
Cevap
8
Favori
25.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Opera 41. versiyonunda 64-Bit versiyonunu yayınlayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: lost

https://addons.opera.com/tr/extensions/details/history-onoff/?display=en

teşekkür ederim.
  • chrome da ki yer imlerini opera ya aktardım ama ''yer imleri çubuğunda'' nasıl göstereblirim...bi türlü olmadı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blntx -- 12 Ekim 2016; 1:09:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blntx

chrome da ki yer imlerini opera ya aktardım ama ''yer imleri çubuğunda'' nasıl göstereblirim...bi türlü olmadı...

Menü / Yer imleri / Tüm yer imlerini göster

Açılan sayfada aktardıklarınızı bulup kopyalayın, sonra Yer imleri çubuğu' na tıklayıp sağdaki boşluğa yapıştırın.

Tabii bu arada "Menü / Yer imleri / Yer imleri çubuğunu göster" satırının tik li olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 12 Ekim 2016; 10:53:31 >
  • Ege.. kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
    Sağolasın...

Bu forumda, arayıp bulamadığım bir çok şeyi buldum emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler
  • Bende vpn özelliği çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Opera 41. versiyonunda 64-Bit versiyonunu yayınlayacak.

yayınlamadı
  • 42. sürüme ertelemisler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildirim için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MsSsS

Bende vpn özelliği çalışmıyor.

VPN açıldığında bazen bağlanılacak konumu aşağıdaki ülke listesinden elle seçmek gerekebiliyor. Bir de turbo modu ile aynı anda kullanılamıyor. Biri açıldığında diğeri otomatik kapanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuksek

quote:

Orijinalden alıntı: MsSsS

Bende vpn özelliği çalışmıyor.

VPN açıldığında bazen bağlanılacak konumu aşağıdaki ülke listesinden elle seçmek gerekebiliyor. Bir de turbo modu ile aynı anda kullanılamıyor. Biri açıldığında diğeri otomatik kapanıyor.

Baktım turbo açık değil ve bağlanamadığı için galiba ülke seçenekleri çıkmıyor.

OPERA GX - OYUN TARAYICISI & Opera Web Tarayıcısı

• MsSsS M kullanıcısına yanıt
    Resimde "En uygun konum" yazan yer tıklanılabilir görünüyor, ülke listesi oraya tıklandığında açılıyor. Oraya tıklanmıyor mu?
  • yuksek kullanıcısına yanıt
    Tıklayınca gene en uygun konum yazıyor ülkeler çıkmıyor.
  • MsSsS M kullanıcısına yanıt
    Ülke listesi çıkması lazım. Bu durumda maalesef kesin çözümü bilmiyorum. Belki Opera'yı kaldırıp yeniden kurmak çare olabilir.
  • WhatsApp Web uygulamasını kullanırken sizde de tarayıcı tepkisizleşiyor mu?
  • opera da yer imlerini bookmarks olarak html biçiminde masaüstüne kaydetme imkanımız yok mu ? (kayıtlı şifreler,forum siteleri otomatik doldurma özellikleri gibi özellikleri kaybetmek istemiyorum)
    opera da kaydetmiş olduğum şifreleri diğer tarayıcılarda da kolay görsün istiyorum. Opera da sync özelliğine güvenerek opera da giriş yapıyorum. Ama malesef format atmış olduğum zaman opera ya giriş yaptığımda ne sık kullanılanlar ne de başka bir şey geldi geri yükleme ile. Ayrıca sync e sürekli dikkat eder ve her şeyi sync etmesini sağlıyorum opera nın.
  • selamlar,

açık olan sekmeler hızlı erişime kaydedilebiliyor. fakat ben o anda açık olan sekmeleri yer imleri çubuğuna kaydetmek istiyorum.

açık olan sekmeleri yer imlerine yada yer imleri çubuğuna nasıl kaydederiz bilen var mı?

web of trust(WOT) eklentisi de yok operada. halbuki bu eklenti çok ie yarıyordu. en azından bunun gibi başka eklenti var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 22 Kasım 2016; 21:33:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: strongergo

selamlar,

açık olan sekmeler hızlı erişime kaydedilebiliyor. fakat ben o anda açık olan sekmeleri yer imleri çubuğuna kaydetmek istiyorum.

açık olan sekmeleri yer imlerine yada yer imleri çubuğuna nasıl kaydederiz bilen var mı?

web of trust(WOT) eklentisi de yok operada. halbuki bu eklenti çok ie yarıyordu. en azından bunun gibi başka eklenti var mı?

bilen yok mu?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.