Şimdi Ara

Openworld yarış oyunu yok mu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
5.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • NFS world gibi yarış oyunu arıyorum. Nfs world niye kapandı? Yok mu bunun alternatifi istediğimiz gibi modifiye edeceğimiz yarışacağımız bir oyun? Gta 5 demeyin lütfen modifiye çok kısıtlı gta5 de her yer aynı tip araba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Payback, forza horizon 3 , crew, hepsi açık dünya.
  • nfs world offline var 2015 yazında ea f2p oyunlarının hepsini kapattı.

Diğer oyunları da usttekı arkadaş yazmıs
    forza horizon alınabılır,payback ben aldım gecen ay pek sarmadı onlıne 8 kişilik lobılerı var sadece,world efsaneydı oylesı gelmez heralde :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n201 -- 15 Mart 2018; 0:42:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok ne yazık ki yok. Forza horizona baktım da o karanlık o underground havasını vermiyor. Yani sade yarış oyunu diyebiliriz. Nfs 2015 nasıl acaba? Keşke private server çıkarsalar şöyle kaliteli nfs world için.

Böylesine güzel bir oyunu nasıl kapatmışlar ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

yok ne yazık ki yok. Forza horizona baktım da o karanlık o underground havasını vermiyor. Yani sade yarış oyunu diyebiliriz. Nfs 2015 nasıl acaba? Keşke private server çıkarsalar şöyle kaliteli nfs world için.

suan galıba 1 haftalık origini access kullanma hakkı verıyo origin,nfs yi ordan dene istersen , ben oynamadım ama begenen de var begenmeyen de

https://www.youtube.com/watch?v=6V69YGj8f3I offline oynanıyo da işte kimse olmayınca bayıyor, online olayına sonradan ugrasıyolardı da pek stabıl degıldı galıba 1 tane arkadasınla beraber oynayabılıyordun vıdeoları vardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Major Baxter

quote:

yok ne yazık ki yok. Forza horizona baktım da o karanlık o underground havasını vermiyor. Yani sade yarış oyunu diyebiliriz. Nfs 2015 nasıl acaba? Keşke private server çıkarsalar şöyle kaliteli nfs world için.

suan galıba 1 haftalık origini access kullanma hakkı verıyo origin,nfs yi ordan dene istersen , ben oynamadım ama begenen de var begenmeyen de

https://www.youtube.com/watch?v=6V69YGj8f3I offline oynanıyo da işte kimse olmayınca bayıyor, online olayına sonradan ugrasıyolardı da pek stabıl degıldı galıba 1 tane arkadasınla beraber oynayabılıyordun vıdeoları vardı

teşekkür ederim deneyeceğim hocam. Çok eskiden çıkar modifiye yaptığımız araçlarla buluşma düzenlerdir konvoy yapardık çok zevkli günlerdi. Bir an heves geldi belki vardır yenisi falan yokmuş ne yazık ki.

Üstelik bu kadar zor olmamalı birtane mmo yarış oyunu yapmak. Underground polis havalı bol araç çeşidi modifiye özgürlüğü içeren bir oyunu 2018 de yapmak çok zor olmamalı..

• Hocam bende nfs worldü severdim internette gördüm onun aynısını başka bir isimle açmışlardı yani altyapı worlde ait öyle hatırlıyorum vidyoları vardı fakat offline olanı değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bandidas22

Hocam bende nfs worldü severdim internette gördüm onun aynısını başka bir isimle açmışlardı yani altyapı worlde ait öyle hatırlıyorum vidyoları vardı fakat offline olanı değil

ismi nedir hocam ilgimi çekti
  • quote:

quote:

Hocam bende nfs worldü severdim internette gördüm onun aynısını başka bir isimle açmışlardı yani altyapı worlde ait öyle hatırlıyorum vidyoları vardı fakat offline olanı değil

Hocam adı soapbox raceworld diye geçiyor vidyoları var ama hiç denemedim ve oynamadım veya nasıl çalışmaktadır bilmiyorum sadece görmüştüm ilginizi çektiyse araştırabilirsiniz türkçe kurulum vidyoları vardı hem bizide bilgilendirmiş olursunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bandidas22 -- 17 Mart 2018; 11:58:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Hocam adı soapbox raceworld diye geçiyor vidyoları var ama hiç denemedim ve oynamadım veya nasıl çalışmaktadır bilmiyorum sadece görmüştüm ilginizi çektiyse araştırabilirsiniz türkçe kurulum vidyoları vardı hem bizide bilgilendirmiş olursunuz

Alıntıları Göster
    Ben indirmiştim Soapbox World'ü. Oynamayalı bayağı oldu am en son ben oynarken TR server açmışlardı. Bazı özellikler eksikti o zaman, yarış sonunda kazanılan ekipmanlar envantere düşmüyordu ama bu tip sorunları zamanla çözüyorlar hep.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.