Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

'Open FullTS_Sky Adapter Open Streams' uyarısı veriyor ve Alt DVB çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
157
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> 'Open FullTS_Sky Adapter Open Streams' uyarısı veriyor ve Alt DVB çalışmıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    12 Mesaj
    Error:Open FullTS_Sky Adapter Open Streams uyarısı ile Alt DVB çalışmıyor --------------------------------------------------------------------------------
    AltDVB ve ProDVB kullanıyordum ve sorunsuz çalışıyorlardı.Bugün Virüs ve Casusu yazılım taraması yaptıktan sonra Alt DVB'yi açtığımda başlıktaki mesajı aldım.Artık Alt DVB çalışmıyor.Acaba bilgisayarımda hangi codec eksildi/bozuldu, ne yapmalıyım ?
    (programı defalarca kurup/kaldırdım değişme yok!)

İlgilenenlere teşekkürler

|
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: jetsbs

Error:Open FullTS_Sky Adapter Open Streams uyarısı ile Alt DVB çalışmıyor --------------------------------------------------------------------------------
    AltDVB ve ProDVB kullanıyordum ve sorunsuz çalışıyorlardı.Bugün Virüs ve Casusu yazılım taraması yaptıktan sonra Alt DVB'yi açtığımda başlıktaki mesajı aldım.Artık Alt DVB çalışmıyor.Acaba bilgisayarımda hangi codec eksildi/bozuldu, ne yapmalıyım ?
    (programı defalarca kurup/kaldırdım değişme yok!)

İlgilenenlere teşekkürler

bu arada bilgisayarınızı hiç kapatıp açmadı iseniz, bilgisayarınızı yeniden başlatın...
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
üniversite
SEO
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,154
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.