Şimdi Ara

Opel yeni Insignia'nın üretimi için butona bastı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
4.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    almanyada asgari ücret 1473 euro x20 = 29640 euro.

örnek olması açısından aynı segment araçlar.
    passatların almanya fiyatı başlangıc 26750 euro .20 ay fazla söylemişim 18 aymış.Türkiye'de ise 67 ay şu anki fiyatlarla.
  • 3000 euro net i burda alsa alsa bolum muduru alir asgari ucret brut 1500 euro civari saat ucteti 8.80 gibi bisey ortalama yyaziyorum meslege gore degisir kardexim lafi uzatmaya gerek yok burda bir insan 2000 euro kazanamiyorsa ayda zor gecinir hersey otomatik bankandan cekiyor geri ne kalirsa onuda sen harciyorsun mesele benden aylik cekilen para 1500 euro buna hic mudahale edemiyorum kira sigorta tv intennet telefon gideri gaz elektrik bide vergiler var aykik odenen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TIME kullanıcısına yanıt
    O paraya araba almayi birak sen heray bunun ustune bide borclanirsin koyde yasamiyorsun soke soke parayi aliyorlar tabi partkta yatip yemek yemezsen dogru arabayi alirsin hayal dunyasinda yasiyorsunuz

• Asgari ucret 3000 euro palavrasina basmis uyaniklar artilari dunyadan bihaber yasayin sonra yalanlarla avunun basin artilari

• Youtube da almanyada yaşıyanların vlog'larını dinliyorum 1400 euro askeri maaş oranın artısı yeme içme ucuz

• quote:

Orijinalden alıntı: marsli61

O paraya araba almayi birak sen heray bunun ustune bide borclanirsin koyde yasamiyorsun soke soke parayi aliyorlar tabi partkta yatip yemek yemezsen dogru arabayi alirsin hayal dunyasinda yasiyorsunuz

Yaw madem almanya bok gibi madem acsiniz ve burasi madem ole o kadarda kotu degil gel buraya don ordan burda ise gir ne diye orda gurbetde kaliyorsun

• dodomoco kullanıcısına yanıt
    Yaptiginiz hesabin yanlisligini anlatiyorum aksini iddia eden varsa ispatlasin burda yasayan insanlar uzun zamandir burda yasiyor evleri herseyleri burda gurbet turkiye olur onlar icin siz herseye degisik bir kafayla bakiyorsunuz saga sola hayranligi birakin memleketinizde durustce calisin halinize sukredin yasadiginiz yere bok atmakla bisey elde edemezsiniz calisip daha iyisini yapin avrupaya goc hayalleri bos kimseye tavsiye etmiyorum o eskidendi

• Yalnız ic mekan takı takır leş plastik olmus biraz, gene beğenmedim.

• Şu marka satın alınsaydı daha mantıklıydı bence. Sonuçta nelere para harcanmadı ki bu ülkede?

• 1.5 Turbo olanı 79000TL'den gelecek büyük ihtimalle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

quote:

Yaw madem almanya bok gibi madem acsiniz ve burasi madem ole o kadarda kotu degil gel buraya don ordan burda ise gir ne diye orda gurbetde kaliyorsun

Aaaaa hiç gelirler mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

Yalnız ic mekan takı takır leş plastik olmus biraz, gene beğenmedim.

İncelemiş gibi konuşuyorsunuz
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Tamamen yanliş opel kac senedir zarar ettigi icin daha yeni psa grubuna satildi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

Yalnız ic mekan takı takır leş plastik olmus biraz, gene beğenmedim.

İncelemiş gibi konuşuyorsunuz

Torpidoya indikce mıçıyor cok belli bence, seri uretim daha iyi olabilir.

• En cok yeni citroen c5 i merak ediyorum

• Güzel araç beğendim. Bir sonraki aracım olsun isterim :)

• quote:

Nerden duydun avrupalinin 20 asgari ucretle bunu alabilecegini?

Entry nick uyumu.

• malzeme kalitesini bilemem ama iç mekan güzel olmuş.
  • Uyuyan güzel çok şeyi kaçındin gibi önce bi oku sonra istersen yine saçmalardın

• Şimdi bunlar da az yakmaya başlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.