Şimdi Ara

Opel Servis önerebilirmisiniz..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Istanbul'a yeni tasindim. Beylikduzu'ndeyim.

Aracim Opel Corsa 2004 1.3 CDTI , 45000 km bakimi yaptiracagim.

Bana onerebileceginiz, guvenilir bir Opel Servis (Ozel yada Yetkili) hangisidir Arkadaslar..

Cok tesekkurler..

Atilla

• bostancı oto sanayide girişte solda bostancı opel var özel biz 93 vecrta yı 82 ascona yıda oraya götürürdük

ustabaşı iyi biridir veli usta bostancı sanayiye gidersen ilk orayı görürsünüz zaten
  • beylikdüzünden bostancıya gidene kadar ohhhoooo. ataköye götürme yetkili arıyosan odak tercih edebilirsin. ben odaktan alıcam imzamdaki arabayı ama gerçek i kullancam servis olarak diğer opellerimiz istanbulda gerçek ve söke kopel dışında servise girmediler
  • Arkadaslar, tavsiyeler icin cok Tesekkurler..

Beylikdüzündeki Erdemir'i taniyan varmi.. birde Hevesli Opel Ozel servisi buldum internetten.

Ne dersiniz ?

Atilla
  • Ailece opel kullanısıyız,yetkili servis fiyatları yüksek olduğundan özel servis arıyorduk Kartal sanayide Akıncı Opel Chevrolet Servisini bulduk çok yardımcı oldular sağolsunlar gerçekten işinin ehli bir yer güvenle aracımı bırakıyorum gerçek bi usta arayan tüm forumdaşlara tavsiye ederim 👍🏻🙏

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrsÖztrk -- 10 Ocak 2021; 23:34:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.