Şimdi Ara

★★★★★ Opel Mokka Kulübü ★★★★★ (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
804
Cevap
50
Favori
156.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracim enjoy paket oldugundan farları sarı renkte . Degisiklik yapip gunduz ve normal far ampullerini led beyaz isik veren ampuller ile degistirmek istiyorum. Xenon istemiyorum. Olumsuz bir sey cikar mi. Degistiren arkadaş varmi yardimci olabiliecek onerisi olan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zannetmiyorum çünkü araç arazi,kar ve çamur haricinde 4x4 moda geçmiyor. Yani o değerleri ben 4x2 modda iken sarfettim. Yalnız yol bilgisayarı LPGde yakıt sarfiyatını fazla gösteriyor. Benzine aldığımda bariz farkı görebiliyorsunuz.

• Merhabalar ,
    Gideceğim yerde kar - buz olacak ancak varmadan önce katedilmesi gereken yaklaşık 800 km var.
    Çivili lastik alsam ve bu mesafeyi çivili lastiklerle gitsem , lastikler zarar görür mü kuru yollarda ?
    Saygılarımla
    Hakan
  • Arkadaşlar 1.6 dizel otomatik için herkes ayrı şeyler yazmış

Kimisi 5 lt yakarken kimiside 9 lt yakıyorum demiş

Gerçek değerleriniz nedir ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şehir içi ortalama 9 un altına düşmüyor

• GuitarxtanbuL kullanıcısına yanıt
    İstanbulda şehiriçi trafikte 7,5lt yakıyor. Genel ortalamam 5,9 lt. Dizel otomatik araç.

• seyyah69 S kullanıcısına yanıt
    En yoğun dur kalk trafikte bile o kadar çok yakmıyor. Sizin araçta bir sıkıntı olabilir mi?

• Araçtan araca değişiyor galiba :)

Sizde yakıt nedir peki

• brdst B kullanıcısına yanıt
    Seviste birşey bulamadılar program guncelleyip gönderdiler.ancak dikkat edilmesi gereken husus sozkonusu değer depoyu birkaç kez fulleyip sifirkadiktan sonra bulunan diğer çünkü yıl bilgisayarının gösterdiği değer ile pratikteki harcama
    degeri arasında enaz1,5 lt fark var 54 lt yakıt ile taklasik 630 km yol yspilabiluyor

• Merhaba,
    Forumda başka bayan kullanıcı varmı bilmiyorum ama bende yeni Mokka X ile aranıza katıldım.
    Kullanması bu kadar keyifli bir aracım olmamıştı hiç. Araba demek istemiyorum mükemmel bir otomobil bence.Gerçi aynalar niye otomatik kapanmıyor onu anlamış değilim ,birde otomobili çalıştırınca kapılar neden otomatik kitlenmiyor.Daha az donanımlı aracımda bile bu iki özellik vardı. Neyse her araçta mutlaka eksik bazı kısımlar oluyor işte.
    Aracımı aldığımda nerede ise sıfıra yakın yakıt olduğundan içinde, hemen ilk yakıt istasyonuna girdim o da Petrol ofisi idi.Önceki dizel aracımda Shell den nitro plus koyduruyordun , bayii euro dizel kullanın deyinde ilk istasyonda Petrol ofisi olunca Euro dizel aldım.Bir sıkıntı varmı acaba.Yanlış yapmıyorum sanırım. Kılavuza da bakacağım bu arada,henuz inceleyemedim.
    Keyifli sürüşler herkese..
  • Menüden kapıların otomatik kilitlenmesini yanısıra sol on kapının tekveya tüm kapilarinkumandayla açılmasını ayarlayabilirsiniz

• Süper çok teşekkür ederim bilgi için ,hemen yapmaya çalışayım beceremessem kılavuza bakarım..
  • Arkadaslar 2012 opel mokka için fiyat ve performans açısından en iyi multimedya sistemi araştırıyorum, ama bir türlü hangi marka hangisi karar veremedim. Bu konuda ehil ve bilgi sahibi arkadaşlardan bilgi alabilir miyim? Çünkü hangi bu işi yapan ustaya dükkana gitsem hepsi kendi taktığı markanın piyasadaki en iyi marka ve full olduğunu diğer marka ve ustaların taktığında uyum sorunu olduğunu söylüyor :(

• Herkese selam değerli mokka kullanıcıları size sorum benim araç 2015 mokka 1.6 dizel otm.Orjinal Jantlar 215 60 17 ben bu jantları 18 inç yapsam ve yazlık lastik 235 50 18 taksam kışlıklarıda 215 55 18 taksam olurmu aceba birde bu aracın bijon aralığını bilen arkadaşım beni bilgilendirirse çok sevinirim. Bijon aralığı için 5x105 , 5x110 ,5x115 ve 5x120 diyenler var.Şimdiden teşekür eder tüm mokka kullanıcılarına kazasız belasız güzel günler dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinsah -- 18 Kasım 2016; 14:11:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynalar otomatik açılıp kapanmıyor. Ayna ayar kolu orta pozisyonda iken kendinize doğru çekince kapanıyor ve açılıyor.

Kapılar 10 km/h hızı geçince otomatik kilitleniyor. Kilitlenmiyorsa menülerden bu özelliği bulup aktif hale getirmek gerekiyor.
  • ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIMCI OLURMU SUNUZ?

Arkadaslar 2012 opel mokka için fiyat ve performans açısından en iyi multimedya sistemi araştırıyorum, ama bir türlü hangi marka hangisi karar veremedim. Bu konuda ehil ve bilgi sahibi arkadaşlardan bilgi alabilir miyim? Çünkü hangi bu işi yapan ustaya dükkana gitsem hepsi kendi taktığı markanın piyasadaki en iyi marka ve full olduğunu diğer marka ve ustaların taktığında uyum sorunu olduğunu söylüyor :(

• uzun yolda tup 20 kurusun altına inmeli

• june_12 J kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun yeni mokkanız. Mokkax inceleme fırsatım olmadı ama aynalar otomatik kapanmıyor maalesef Kapidaki joistikten yapabirsiniz. Otomatik kitlenme menuden aktif hale getiriliyor hareket ettiginizde kilitlenir.
    Shell nitro biraz daha temizlik maddesi katkılı zaten cok matah bir yakıt degil. Po aldiginiz vmax yakıtta euro dizel yanlış birşey yok.

• sinsah S kullanıcısına yanıt
    Kullanma kılavuzunda lastik ebatları var secimini buna gore yapmak en dogrusu. 235 50 R18 yanlış bir secim olduğu goruluyor.

• topprak T kullanıcısına yanıt
    Bende taktirmayı dusunuyorum. Forum gecmisinde cok fazla bu konu gecti geriye dogru bakabilirsin.
    Kendi görüşüm necvox platinum serisi donanım olarak en iyisi ama pahalı.
    Bence android olup mirror ozelligide olmalı.
    Avgo benim gozume hoş geliyor.Fiyat performans olarakda.Nette youtubeden bakabirsin. Navimex de incelenebilinir. Ama almadan once
    Calistirmalarini iste ekran kalitesi vs ön bilgi olur ben oyle yapıcam.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.