Şimdi Ara

Opel Mokka İnceledik. Bol Foto ve Videolu. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
13
Favori
90.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: aanil

quote:

Arac QQ'in degil Juke rakibi ilk sayfadaki yaziyi degistirseniz daha iyi olur bu arada aracin hangi donanim secenegi oldugunuda ilk sayfaya eklerseniz insanlar daha iyi anlar.

Ben biraz önce QQ ve Tiguan diye yazdığımda itiraz etmediniz ve onlar çok daha önce piyasa çıktı diyordunuz.

Cık cık cık cık , sizin gibi bi opel'ciye yakışmıyor , sizde yeni öğrendiniz kabul edin. Ama fiyatı ile aratmıyor değil.

Hayir yeni ogrenmedim ama turkiye piyasadinda bu modellerlede yarisacak bunu inkar edemeyiz Opel Antara gelmedigi icin Mokka hepsi ile bas etmek zorunda kalacak :)

Fiyat fazla diyorsunuz ama rakiplerininde fiyati az degil ;)

Bu arac'ın başlangıç fiyatına , dizel Juke alırsınız full donanım.

Nissan'nın liste fiyatlarını göremiyorum , güncelleniyor ama hatırladığım kadarı ile juke'nin en full versiyonu 55.000 tl'yi bulmuyordu.

• çok paytak bir araca benziyor..

Ayrıca yeni çıkmış bi arabada bi özgünlük, çizgilerinde bi çekicilik vs. olur. Bu araçta corsadan esintiler var.. Yani bundan bi kaç yıl öncesinde çıkmış olsa belki bize hoş gelebilirdi ama şu durumda baya bi itici..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arac QQ'in degil Juke rakibi ilk sayfadaki yaziyi degistirseniz daha iyi olur bu arada aracin hangi donanim secenegi oldugunuda ilk sayfaya eklerseniz insanlar daha iyi anlar.

Ben biraz önce QQ ve Tiguan diye yazdığımda itiraz etmediniz ve onlar çok daha önce piyasa çıktı diyordunuz.

Cık cık cık cık , sizin gibi bi opel'ciye yakışmıyor , sizde yeni öğrendiniz kabul edin. Ama fiyatı ile aratmıyor değil.

Hayir yeni ogrenmedim ama turkiye piyasadinda bu modellerlede yarisacak bunu inkar edemeyiz Opel Antara gelmedigi icin Mokka hepsi ile bas etmek zorunda kalacak :)

Fiyat fazla diyorsunuz ama rakiplerininde fiyati az degil ;)

Bu arac'ın başlangıç fiyatına , dizel Juke alırsınız full donanım.

Nissan'nın liste fiyatlarını göremiyorum , güncelleniyor ama hatırladığım kadarı ile juke'nin en full versiyonu 55.000 tl'yi bulmuyordu.

4x4 varmi peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: h!j@cker

oha adam benim juke a kalitesiz dedi
    bugun musteride ayak üstü küçük bir inceleme yaptım bu mokka yı sonra juke sahibi olmanın rahatlığı ile yüzümde küçük bir tebessüm oldu 51.000 tl aldığımız sport otomatik juke daha iyi birazcık dar olması dısında bu araba 60 bin lira etmez

Juke'un malzeme kalitesi ve isciligi gercekten kotu.Heleki henuz 300kmdeki test aracindan gelen bariz trim sesleri agzimi acik birakmisti herkesin cok hosuna gitmeyen sahsen sempati duydugum bir aracdan sogudum.

Mokka'nin isciligi,malzeme kalitesi kotu olabilir incelemedim bilmiyorum fakat juke malesef bu konuda vasat.

• quote:

4x4 varmi peki?

Bilmem yok heralde , belki 1.6 turbo 190 hp'lik seçenekte vardır.
  • Yazik olmus

• quote:

Orijinalden alıntı: omerf

quote:

bugun musteride ayak üstü küçük bir inceleme yaptım bu mokka yı sonra juke sahibi olmanın rahatlığı ile yüzümde küçük bir tebessüm oldu 51.000 tl aldığımız sport otomatik juke daha iyi birazcık dar olması dısında bu araba 60 bin lira etmez

Juke'un malzeme kalitesi ve isciligi gercekten kotu.Heleki henuz 300kmdeki test aracindan gelen bariz trim sesleri agzimi acik birakmisti herkesin cok hosuna gitmeyen sahsen sempati duydugum bir aracdan sogudum.

Mokka'nin isciligi,malzeme kalitesi kotu olabilir incelemedim bilmiyorum fakat juke malesef bu konuda vasat.

denizlide olsaydın benim aracla iki tur atardın fikrin değişirdi hocam emin ol okadar da kotu değil daha kotulerini gorduk emin ol

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanoz2000

Öncelikle ellerinize sağlık. Emek ve zaman harcanmış bir çalışma olmuş. Tespitlerinizin bazılarına kendi gözlemlerim doğrultusunda eklemelerde bulunmak isterim.

Ön ve arka kol dayanakları Cosmo'da mevcut.
    Enjoy ve Cosmo'nun farklı renk ve desenlerdeki kombinasyonlardan oluşan iç döşeme seçenekleri mevcut. Gerçi özel sipariş ancak FlexiFix veya Spor Deri koltuk olursa kabul ediliyor. Öyle şu renk bu döşeme diye sipariş veremiyorsunuz. Bayinin elindeki arabalardan birini seçmek zorunda kalıyorsunuz.
    Yanlış hatırlamıyorsam benim baktığım arabadaki iç döşemenin bir kısmı deri idi (Sarı-Kahverengi kombinasyonu).
    Bu arabada en hoşuma giden şeylerden biri motorun biraz daha önde olması ve arkasında onun ön tarafta oturanlara zarar vermesini önlemek için bir bloğun mevcut olması.
    Stepne 16" olarak veriliyor.
    Klasik el freni ve anahtarsız çalıştırma sisteminin olmaması çok hoş değil. Ama özellikle eşim anahtarın olmasından daha memnun olduğu için onu gözardı ettik .

Bugün bu aracın Türkiye'deki ilk sahiplerinden olan bir arkadaşımın arabasını test ettim. İlk kalkış düşündüğümden çok daha iyi. Yokuşlardaki çekişi çok rahat. Vites değişimi çok rahat ve seri. Frenlerine ise bayıldım. Kesinlikle sarsmıyor ve araba kolayca duruyor. Bir de far sistemi çok başarılı. Aktif farlar her şartta çok iyi bir görüş sağlıyor.

Sorusu olan varsa bilgim dahilinde cevaplamaya çalışayım.

Katılıyorum o yok bu yok denmişte donanım paketinden bahsedilmemiş,şu donanımda bu var falan gibi eklemeler olsaymış iyi olurmuş..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: VirtualWorld

Katılıyorum o yok bu yok denmişte donanım paketinden bahsedilmemiş,şu donanımda bu var falan gibi eklemeler olsaymış iyi olurmuş..

Açıkcası bayi'den detaylı bilgi alacağımız kimse yoktu , yeni bi araç bizimde pek bilgimiz olmayınca araçtaki eksiklikleri yazdık haliyle.

• quote:

quote:

4x4 varmi peki?

Birde merak ettigim juke'ta bu kadar cesit donanim varmi? :) Siz pahali diyorsunuz ama bu donanimlara bu tarz bir arac icin bence normal bir fiyat eger bu araca talep olursa Opel Turkiye daha alt donanim versiyonlarinida getirir ve fiyati daha ucuz olur.

• çok çirkin yaa
  • quote:

quote:

quote:

4x4 varmi peki?

Birde merak ettigim juke'ta bu kadar cesit donanim varmi? :) Siz pahali diyorsunuz ama bu donanimlara bu tarz bir arac icin bence normal bir fiyat eger bu araca talep olursa Opel Turkiye daha alt donanim versiyonlarinida getirir ve fiyati daha ucuz olur.

5 farklı donanım , 3 farklı motor seçeneği (1 'i dizel ) , cvt şanzıman. Daha ne olsun.

http://www.nissan.com.tr/nissan-juke-versiyon-donanim

• Bu araç Chevrolet Spark ve Aveo ile aynı platformu paylaşıyor. Fiyatları ise içler acısı. Yerden yüksek araç için çocuğunu satmaya hazır insanlar olduğu müddetçe böyle hazin görüntülere şahit olmaya devam edeceğiz.

Opel'in suyu iyice ısınıyor zaten. Dünya genelinde de kötü gidişat sürüyor. Çinliler'e geçmesi yakındır. Başka türlü adam olmaz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omerf

quote:

denizlide olsaydın benim aracla iki tur atardın fikrin değişirdi hocam emin ol okadar da kotu değil daha kotulerini gorduk emin ol

Test aracina has bir durum oldugunu sanmiyorum bir arkadasimda 1.6 benzinli versiyona sahip o aracdada yolculuk yaptim ozellikle konsolun sol tarafindan gosterge siperliginin arkasindan bir ses geliyorki test aracindada vardi inanilmaz rahatsiz edici.
    Sizin aracinizda boyle sorunlar yoksa ne mutlu size.Beni cok rahatsiz ediyor trim sesleri acikcasi.

• gayet güzel araç. 4x4 araca 60 bin TL boşuna istemiyorlar. bir yerlerden kesecekler. o da malzeme kalitesine yansımış.
  • quote:

Değiştirmiyorum, kalsın öyle.
  • bu aracın rakibi countryman,juke ve ford ecosport, bu sonuncusu bir ihtimal Türkiyede üretilecek.

Seneye renault ve peugeot modelleri çıkacak ayrıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

gayet güzel araç. 4x4 araca 60 bin TL boşuna istemiyorlar. bir yerlerden kesecekler. o da malzeme kalitesine yansımış.

4x4 nelere mal oluyormuş ya la , vay anasını. Corsa'damı 4 çeker acaba ?
  • Bu arada Opel bu araca Compact SUV demiş. Yani Qashqai , Tiguan gibi araçlara rakip görmüş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

gayet güzel araç. 4x4 araca 60 bin TL boşuna istemiyorlar. bir yerlerden kesecekler. o da malzeme kalitesine yansımış.

4x4 nelere mal oluyormuş ya la , vay anasını. Corsa'damı 4 çeker acaba ?

sormak lazım. corsanın fiyatları gayet normal bu arada.fazla yükleyip ucuza satmıyorlar
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.