Şimdi Ara

OPEL MOKKA (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
3
Favori
17.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnşallah satarsın şehir içi için bence büyük bir araç tabi kaç kişi kullanıyorsunuz aracı bilmiyorum ama ben navaradan sonra bıktım byük araçtan hakkını yemiyim ama navarada nissanın bence teknaracı skyline ı saymazsak ;) yıllık yaptığın km yi mutlaka hesaba kat benzinli dizel tercihi yaparken motorunu vergisini bakımını iyi düşün ve ona göre karar ver iyi akşamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgaoktay777

ilk depomu bitirdim 8 km aldığım aracım ki opel balkandan çıkarken ışık yanıyordu aracı tanıtan adam hemen benzin alın dedi 215 tl lik 95 oktan benzin koydum 598 km de iken ışık yandı mokka kullanan arkadaşlar sizin ne alemde ? mokka kullanmayanlar sizce iyimi ? bi mokkaya benzetemeyenler size saygım sonsuz :)
    bu arada interpol bagaj kapağından gelen ses %100 plakalıktan bugün denedim tekrar halledilir

aracınız hayırlı olsun. hangi donanım ve ne kadara aldığınızı merak ediyorum? ayrıca sürüş izlenimlerinizi de paylaşırsanız sevinirim. bende düşünüyorum bu aracı hoşuma gidiyor.
  • 1-2 hafta içinde kar yağacaktır muhtemelen. İmkanınız varsa Kartepe ya da Uludağ'da kar tecrübelerinizi de okumak isteriz. Ben Terios'umun çekiş sisteminden memnunum ama motor gücü 105 hp olduğundan yolcu varken yokuşlarda vites düşüyor. Kış lastiğim ile kış 2012 sezonu oldukça maceralıydı.

OPEL MOKKA
  • http://www.youtube.com/watch?v=kRniF4JQN2U&feature=related
    Bir de Mokka 4X4 için böyle bir karşılaştırmalı video görmeyi istiyorum. acaba aynı durumda Mokka ne yapardı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muten_roshi

quote:

ilk depomu bitirdim 8 km aldığım aracım ki opel balkandan çıkarken ışık yanıyordu aracı tanıtan adam hemen benzin alın dedi 215 tl lik 95 oktan benzin koydum 598 km de iken ışık yandı mokka kullanan arkadaşlar sizin ne alemde ? mokka kullanmayanlar sizce iyimi ? bi mokkaya benzetemeyenler size saygım sonsuz :)
    bu arada interpol bagaj kapağından gelen ses %100 plakalıktan bugün denedim tekrar halledilir

aracınız hayırlı olsun. hangi donanım ve ne kadara aldığınızı merak ediyorum? ayrıca sürüş izlenimlerinizi de paylaşırsanız sevinirim. bende düşünüyorum bu aracı hoşuma gidiyor.

Teşekkürler 1.4 cosmo 4❌4 sedefli beyaz valla ne söyliyim yazarken bile heyecan duyuyorum ben çokk sevdim bu aracı gerçekten kullanımı çok zevkli birçok kez yazdım bunları ama gidişide duruşuda bana güven veriyor konforu bence bu ayarda bi araç için fazlasıyla yeterli kullandıkça daha çok seviyorum bazen gece uyku tutmayınca atlıyorum arabaya bikaç tur atıp geliyorum ;) ama inan ne anlatmayla ne burdan yazmayla anlatılır anlaşılır bence bayi bayi dolaş test et özellikle 1.4 140 bg kullanmaya çalış

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muten_roshi

quote:

Teşekkürler 1.4 cosmo 4❌4 sedefli beyaz valla ne söyliyim yazarken bile heyecan duyuyorum ben çokk sevdim bu aracı gerçekten kullanımı çok zevkli birçok kez yazdım bunları ama gidişide duruşuda bana güven veriyor konforu bence bu ayarda bi araç için fazlasıyla yeterli kullandıkça daha çok seviyorum bazen gece uyku tutmayınca atlıyorum arabaya bikaç tur atıp geliyorum ;) ama inan ne anlatmayla ne burdan yazmayla anlatılır anlaşılır bence bayi bayi dolaş test et özellikle 1.4 140 bg kullanmaya çalış

ilerleyen zamanlarda yakıt tüketim değerlerini de öğrenmek isteriz. güle güle kullanın aracınızı.

• teşekkürler şimdilik bişey söyliyemem ama tahminim 100 kmde 6.5 - 8 arası bişey olacak çünkü sadece istanbul içinde kullanıyorum
  • güzel araç nede olsa OPEL
  • Mokka 4X4'ün yerden yükseklik ölçümünü yaptım. Sonuç olarak aracın ön tampon altındaki süpürgelik ya da rüzgarlık denen oynar parça yerden 16 cm yüksekliğinde. Aracın altındaki en alçak nokta 18-19 cm yüksekliğnde. Geçen yıl da aynı yöntemle Clio 3'ü ölçmüştüm ve yerden yüksekliği 16-17 cm idi. Yani Mokka'nın yerden yüksekliği binek araçların hepsinden fazla.

OPEL MOKKA
  • Yerden yüksekliği 18-19 cm

OPEL MOKKA
  • Yahu. bu suzuki'den devsirme degil miydi?

Slm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tadano

Yahu. bu suzuki'den devsirme degil miydi?

Slm.

Suzukiyle ilgisi yok. Yeni aveodan devşirme desek daha doğru olur. Yeni Aveo ile oluşturulan tamamen yeni bir platformda üretiliyor. Yeni gelecek corsa da bu platformda üretilecek.
  • Bu araçta OPEl MOKKA , ön konsoldan gelen tıkırtı ,gıçırtı, süspansiyondan takur tukur gibi gelen sesler varmıdır? sürüş ve yol kavrama yağ gibi mi?yol ve rüzgar sesi içeri alıyormu, lütfen araça hiç binmemişler yorum yapmasın,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakorsansakal -- 15 Aralık 2012; 18:12:40 >
  • Ekim ayında piyasaya çıkmasından itibaren yaklaşık 500 adetlik satış rakamına ulaşan Mokka’da, 1.4 ve 1.6 litre benzinli motorlar görev yapıyor.
    Mokka 1.4 4x4 test sürüşü...
    http://www.otomobilden.com/zarifliginden-odun-vermiyor/

OPEL MOKKA

• arkadaşlar bu aracın 1.6 115 hp sini kullanan veya duyan varsa lütfen anlatsın.. 1.4 le arada çok fiyat oynuyor.
    yakıt durumları neredeyse aynı. bilginize ihtiyacım var.
  • Almaya git indirim iste ben alırken 64.000 fiyat çektiler 59 küsüre aldım sonra zam falan geldi ama bu araca turbo şart artı vergi avantajı var

• vergi avantajı nasıl var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefamegane

Mokka 4X4'ün yerden yükseklik ölçümünü yaptım. Sonuç olarak aracın ön tampon altındaki süpürgelik ya da rüzgarlık denen oynar parça yerden 16 cm yüksekliğinde. Aracın altındaki en alçak nokta 18-19 cm yüksekliğnde. Geçen yıl da aynı yöntemle Clio 3'ü ölçmüştüm ve yerden yüksekliği 16-17 cm idi. Yani Mokka'nın yerden yüksekliği binek araçların hepsinden fazla.

OPEL MOKKA

Baya alcak degil mi? Tiguan daha yuksek

• Vectra ve golf kullandım boyum 190 mokkamdaki rahatlığı konforu güven duygusunu hiçbirinde bulamadım.herkes Tiguan ve qashqai vs. İle kıyaslamış ama bagajı hariç bence captivaya bile 5 basar kalite açısından...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vectra ve golf kullandım boyum 190 mokkamdaki rahatlığı konforu güven duygusunu hiçbirinde bulamadım.herkes Tiguan ve qashqai vs. İle kıyaslamış ama bagajı hariç bence captivaya bile 5 basar kalite açısından...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.