Şimdi Ara

Opel Insignia, Mokka ve Astra DİZEL OTOMATİK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • oneyy1905 (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Opel Insignia, Mokka ve Astra DİZEL OTOMATİK
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    951 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bugün arabamın yıllık bakımı için Ankara Çayyolu Opan'daydım. Araba bakımdayken satış bölümünden bir abimizle uzun uzadıya sohbet etme şansına eriştim.

Şu an zaten Almanya'da satılmakta olan Opel Mokka'nın 1.6 CDTI motorlu Active Select şanzımana sahip modelinin Mart,
    Insignia 1.6 CDTI Active select modelinin ise Haziran ayında gelmesinin beklendiğini söyledi.

Insignia 1.6 CDTI, VW Passat'ın karşısında durabilmek adına çok yüksek ihtimalle minimum 5 bin lira daha ucuz olacakmış.

Ayrıca, 2016 yılının başında Opel Astra'nın yeni kasası için (Astra K) bir tanıtım beklediklerini, bu aracın da tanıtılması ile 2016 Mart ayı civarında da dizel otomatik seçeneğinin ürün gamına ekleneceğini, güncel kasada böyle bir kombinasyon beklemenin şu anda hayal olduğunu söyledi.

Son olarak da kendisi Opel'in 8 İleri otomatik de içeren 3 yeni şanzıman üzerinde çalıştığını ve yeni kasa Astra ve Corsalarda bu kombinasyonu göreceğimizi söyledi.

Şanzıman olayı için kaynak

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.