Şimdi Ara

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada] (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.264
Cevap
56
Favori
341.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kablosuz şarj ı kullanan var mı. biz aldığımızda henüz türkiyeye uyumlu değl demişlerdi ve araçta sigara çakmağı çıkmadı.acaba herkeste böylemi
  • Bugün İzmir Bursa arası yol yaptım ve şiddetli yağmura yakalandım. Silecek yetmeyecek şiddette yağmur vardı ve yollarda su birikintileri. Hankook un 245/45R18.96W Ventus slevo 2 lastikleri var araçta ve kış lastiği gibi banamısın demedi tüm su birikintilerini yardı geçti herhangi bir dengesizlik kayma yaratmadan. İnsignia ya buradan da tam puan 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ladinkayin

Bugün İzmir Bursa arası yol yaptım ve şiddetli yağmura yakalandım. Silecek yetmeyecek şiddette yağmur vardı ve yollarda su birikintileri. Hankook un 245/45R18.96W Ventus slevo 2 lastikleri var araçta ve kış lastiği gibi banamısın demedi tüm su birikintilerini yardı geçti herhangi bir dengesizlik kayma yaratmadan. İnsignia ya buradan da tam puan 😀
    Motor alt muhafaza var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KASOS -- 26 Temmuz 2018; 23:18:41 >
  • KASOS K kullanıcısına yanıt
    olmaması şaşırtıcı olur ama yine de bakarım bugün
  • ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    Opel Kartel muhafazası koymuyor servise girince takalım teklifinde bulunuyor.

• ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    Kablosuz sarji kullaniyomusinuz

• Muhafaza yok maalesef , bedavamı takıyorlar ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePassenger

Opel Kartel muhafazası koymuyor servise girince takalım teklifinde bulunuyor.
    Arac zaten muthis orasi ayri lakin su birikintisinden kayik gibi kaymamasinin asil nedeni karter olmamasi aslinda ;)

• KASOS K kullanıcısına yanıt
    Yıllar önce sıfır km kangoo almıştım son kasa
    Babamın bir arkadaşında da aynısından vardı
    Adam baya yoğun bir su birikintisinden geçmiş ve motora alttan su girmiş motor değişmişti
    10 yıllık olay olduğundan detayları hatırlamıyorum

Bizim araçlarda da mıhafaza olmadığından motor alttan açık böyle bir şey olabilirmi acaba
    Farketmesek ve yoğun bir birikintiden süratli geçsek

• Muhafazayı Serviste tabi ki para ile takıyorlar yalnız su birikintisinde kaymamasını muhafaza ile ne ilgisi olabilir

• Haydaaaa hakkaten kartel muhafaza yokmuş. Kaputu açtım baktım yer görünüyor. Bence taktırmak lazım yollarımızın durumu malum. Bakalım sorarız servise bakım zamanı geldiğinde.

• Apple CarPlay’i bağlayıp Google Maps den rota baktığım zaman ki mecburen Kolçakın içindeki usb girişine bağlıyorum müzik usb mi çıkartmak zorunda kalıyorum

Araç da cd çalarda olmadığından mecburen ya radyo bu da çoğu yerde çekmeyebiliyor ya da internete kalıyorsun

Usb çoğaltıcı alsam , hem apple CarPlay hemde kendi müzik usb mi kullanabilirmiyim acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: werneke

Yıllar önce sıfır km kangoo almıştım son kasa
    Babamın bir arkadaşında da aynısından vardı
    Adam baya yoğun bir su birikintisinden geçmiş ve motora alttan su girmiş motor değişmişti
    10 yıllık olay olduğundan detayları hatırlamıyorum

Bizim araçlarda da mıhafaza olmadığından motor alttan açık böyle bir şey olabilirmi acaba
    Farketmesek ve yoğun bir birikintiden süratli geçsek
    Valla bende muhafazasiz astra ve jetta vardi. Yogun su birikintilerinden nerdeyse hic etkilenmeden gecebiliyordum. Suan b8 a4 var. Sadece motorda degil altta nerdeyse komple muhafaza var. Yol kenarinda birikmis yogun sudan gecerken kayik gibi kaydigimi hissettim yeminle korktum ;)

Aklima ilk muhafaza geldi, o yuzden sordum.

İllaki su birikintisi tehlikeli, hava girisine dikkat etmek lazim ama sanmiyorum kangooya gore daha korunaklidir zannimca, f30 larda hava girisinden su girdigi icin motoru bozulanlar duymustum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KASOS -- 28 Temmuz 2018; 17:42:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BluePassenger

Muhafazayı Serviste tabi ki para ile takıyorlar yalnız su birikintisinde kaymamasını muhafaza ile ne ilgisi olabilir
    Kayik efekti hocam ;)

• 150 liraya arabayı teslim almadan karter korumayı taktırmiştim

• werneke W kullanıcısına yanıt
    Ben de 2 USB girişi var birine müzik flash belleğini diğerine telefonu bağladım ; -)

• Merhaba arkadaşlar 2. El 2017 model insignia almak için birkaç yer ile görüştüm baktığım bir aracın elite paket olduğu söylendi nette elite paketi incelediğimde ex. Pakete göre flexride , sürüş modları ve ısıtmalı ön cam gibi farklar olduğunu gördüm fakat araca baktığımda vitesin ön kısmında sport modu göremedim elite paket mi değişti tesekkür ederim

• Elite paket ile ex. Paketin farkı nedir bir araçta flexride olduğunu nasıl anlıyoruz

• bahadir985 B kullanıcısına yanıt
    Flexride bambaşka bir opsiyon
    Spor mod olsa da flexride olmayabilir
    Elite ilk olarak filo paketi idi tam detaylarını bilmiyorum

• bahadir985 B kullanıcısına yanıt
    Hocam elite filo için yapılan bir paket.
    Exc'e ek olarak sadece kış paketi (ön koltuk ve direksiyon ısıtma) var.
    Flexride, sadece 2.0 üstü motorlarda standart olarak geliyor. 1.6 larda yok ne yazıkki.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.