Şimdi Ara

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.265
Cevap
55
Favori
340.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: klaudio

burada 2. el de olsa e segmenti bir araç olan f10 520i öne çıkmakta, 15 bin km yi geçmeyen yakıt tüketiminizi de göz önüne aldığımız da en mantıklı seçenek bu, insignia da sizi üzmez, ama 5 serisi gördükçe içiniz erir, aşığına kavuşamamış maşuk olursunuz, tek sorun temiz, az km li araç bulmakta ve çok iyi byr ekspertiz yaptırmak ta, sonuçta 2. el risklidir, ama değer mi değer, g30 fiyatları uçmuş gitmiş, bence 5 serisine binme fırsatı varsa kaçırmayın derim.
    Bi tane f10 bakmaya gidecegim yarin. Fiyatta anlastik gibi. İcime sinerse ve nasipse almayi kafaya koydum. Doviz dahada artmadan, benzin fiyati 10 tl olmadan bi kac yil kullanmamizin zarari olmaz diye dusunuyorum. Tabi ondan sonra D segmenti arac keser mi bilmiyorum. Sonuc dananin kuyrugu yarin kopacak, sizlerj haberdar ederim.

Selametle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galerici arkadasla takas icin gorusmustuk. Bana haber dahi vermeden araci satmis bugun. 1 aydir ayni fiyatta duran arac ben talip olunca satiliverdi. Bakmaya gittim hakaten arabayi disari cikartmislar temizletmisler, yeni sahipleri ile tokalasiyolardi. Gercekten buyuk bir hevesle gitmistim, vw jetta aracim var gayet guzel fyat vermisti tek sebebimde bu. Tum hevesim kirildi. İlanlara bakiyorum 140-145 bin tl yazanlar 150-155 bin tl lere yukseltmisler bile fiyatlari. Daha dun 148 bin yazan ilan bugun 153 bin tl ye yukseltmis.

Allah memleketimizi korusun,yuceltsin.

• KASOS K kullanıcısına yanıt
    Belki böylesi daha iyi olmuştur hocam boş verin.Piyasa çok kötü durumda umarım en kısa zamanda istediğiniz arabayı bulursunuz.
  • Merhaba herkese,

Bayadır araç bakıyorumve Opel Insignia Grand Sport modeli çizgisi ile biraz daha gönlümü çeliyor. Diğer seçenekler ise, aynı sınıfta olan Superb, Passat ve Talisman.

Opel için çok yanıp tutuşurken, geçenlerde bir arkadaşım Opel motorlarında ve elektronik sistemlerinde çok fazla sorun oluyor diye benim bütün hevesimi kırdı. Kendisi de devamlı otosanayide ustalar ile konuşurken bu geribildirimi aldığını iletti.

Sizlerin görüşlerini alabilir miyim?
  • Deeside kullanıcısına yanıt
    Yok öyle bir şey. 3 senedir insignia bir önceki kasayı kullanıyorum herhangi bir motor arızası yaşaamadım. Sadece katlanmalı yan aynalar şu anda çalışmıyor ama zaten araç 180bin km ve yakında değişecek. Peugeot deseniz evet derdim 508 aracımda elektirik arızası sebebiyle 4-5 kere far ampülü değişmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: s700

Belki böylesi daha iyi olmuştur hocam boş verin.Piyasa çok kötü durumda umarım en kısa zamanda istediğiniz arabayı bulursunuz.
    Ayenn hocam. 2013 model b8 kasa 56 bin km de audi a4 2.0 tdi 177 beygir arac aldim bende. Henuz 2 gundur kullaniyorum. Gayet tatminkar. Yalniz insignianin yeri gercekten ayri arkadaslar. Selamlar

• Deeside kullanıcısına yanıt
    Yok Hocam öyle birşey içiniz rahat olsun. En büyük sorun düzgün usta bulabilmek.

J.D. Power Almanya sorunsuzluk araştırması:http://www.jdpower.com/press-releases/jd-power-2017-germany-vehicle-dependability-study
    "Opel has two models (Adam and Insignia) that receive segment awards."

Mesut abinin videosu: En az sorun çıkaran D Segmenti otomobiller:https://www.youtube.com/watch?v=FqOkKZyVcso&t=2s
    "D Sınıfında Insignia 1. sırada"

Dediğim gibi en büyük problem düzgün işini bilen bir Opel ustası bulabilmek. Memlekette kimse bir şeyi bilmiyorsa bilmiyorum demiyor. Bütün ustalar yaparız abi hallederiz modunda. Bu kasaplar yüzünden güzelim arabaların ayarı bir daha tutmuyor düzgün bi ustaya düzelttiremezsen.

4 tane Opelim oldu,ilk aracım Corsa C böyle biri tarafından mahvedildi ve ciddi ciddi kazıklandım. Sonradan düzgün bir usta tarafından toparlandı 3 sene daha kullandım. Yenisni almak için sattım. bir daha da servis dışında işlem yaptırmadım. Kişisel olarak, Şu an Insignia GS kullanıyorum, Astra J de duruyor. Şimdiye kadar hiç bir problemle karşılaşmadım.
  • mbilen M kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.
  • insignia gs exellence kullanıyorum. mp3 formatında usbye attığım müziklerin çoğunu görmüyor. 550 şarkı var 110 tanesini okuyor. Tvye takınca sorunsuz bütün müzikler çıkıyor fakat araç görmüyor. kitapçığında m4a desteği de yazıyor fakat onu da görmüyor yine. böyle bir sorun yaşayan oldu mu acaba? müziklere dosya dosya bakıp tüm müzikler seçince kaç şarkı görünüyor hiç test eden oldu mu bende tesadüfen öğrendim sürekli aynı şarkılar çalıyor diyerek bi bakayım dedim böyle bir sorunla karşılaştım.

• Bianconero kullanıcısına yanıt
    Benimde aracım insignia gs ex paket. 16 GB memory nin tamamı dolu tüm şarkıları da görüyor hatta bir çoğu yüksek bitrate li 320 kb/s. Memory de problem yada dosyalarda bir uyumsuzluk olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eliot

Benimde aracım insignia gs ex paket. 16 GB memory nin tamamı dolu tüm şarkıları da görüyor hatta bir çoğu yüksek bitrate li 320 kb/s. Memory de problem yada dosyalarda bir uyumsuzluk olabilir.
    her türlüsünü denedim sıfır flash bellek dosya sistemlerini değiştirdim şarkıları yeniden yükledim, sonuç yok. başka her yerde çalışıyor bugün symbole taktım hem mp3leri hem de m4a ları sorunsuz açtı. bende 320kbit kaydediyorum spotify premium üyeliği ile sidify program vasıtasıyla fakat dediğim gibi şarkıların çoğunu araç görmüyor. ben size özelden bir tane şarkı atsam siz deneseniz görüp görmediğini bilirsem ona göre davranırım en azından.
  • arkadaşlar 15.000 ilk bakımı için servise gidicem de yakınlarda giren var mı ne fiyat istiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: umitkirat

arkadaşlar 15.000 ilk bakımı için servise gidicem de yakınlarda giren var mı ne fiyat istiyorlar
    1100 civarı

• teşekkürler biraz abartılı rakam ama garanti için katlanacaz artık

• eliot kullanıcısına yanıt
    Insigniada start stop ozelligi nasil calisiyor.calistiginda engine dugmesinde truncu ışık mı yanmasi gerekiyor.

• start/stop kapalıda kullanıyorum hep, bildiğim doğruysa 1dkdan fazla durmuyorsanız açık kalması tavsiye edilmiyor çünkü motoru tekrar çalıştırdığında 1dklık yakıta denk geliyor diye biliyorum. en azından akan yavaş trafikte sürekli dur kalk yaparken kapatın ya da kırmızı ışık yeni yanmışsa açabilirsiniz. vitesin önündeki şerit butonunun sağında olan buton start/stopu açıp kapatmaya yarıyor. sönükken aktif demek oluyor. yani aracı çalıştırdığınızda aktif olarak başlıyor. butona basarsanız ışık yanar ve deaktif olur.
  • Evet sonunda kararımı verdim ve şirket aracı olarak saten gri 1.6 dizel otomatik exclusive donanım siparişini verdik. 4-5 hafta sonra fotoğraflar ve izlenimlerimle katılacağım bu sefer foruma :-)

• Malum araçda sadece 1 adet usb girişi var , usb çoğaltıcı alırsak hem apple CarPlay’i hem de müzikleri halletmiş olabiliriz herhalde

• lastik havasını kaçta kullanıyorsunuz? önler farklı arkalar farklı kullanan var mı? tavsiye edilen 37 ile lastikler sert olduğu için içeriye çok ses veriyor ve trim sesleri artıyor, konfor düşüyor. bunlardan dolayı 32 kullanıyorum. dengeli bir önerisi olan var mı bu konuda?

• Bianconero kullanıcısına yanıt
    Lastik ebadı nedir

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.