Şimdi Ara

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.486
Cevap
61
Favori
381.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merakla bekliyorum cevapları, elinize sağlık..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim aracımda sport paket....
    Yedek lastiksiz gezmek cidden risk olduğu için ( lastik yarıldığında tamir kiti hiç bir işe yaramaz) 5*120 jantlı bmw orjinal ince geçici lastik aldım ( lastik continental.jant ebatı yanlış hatırlamıyorsam 16 inç) kinci el ama hiç kullanılmamış...sahibinden de de orjinal gm kriko takım buldum,orjinal straforu ve diğer aparatları ile birlikte (100 tl+25tlkargo)
    Şuan sadece orjinal bijon anahtarım eksik onuda arıyorum,bulamazsam paraya kıyıp servisten alacağım...
    Yedek lastik belki hayatta bir kere lazım olabilir ama o bir kere kendimizi ve sevdiklerimizi çok büyük bir sıkıntıdan kurtarabilir...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kralksk kullanıcısına yanıt
    Insignia'ların 3 farklı lastik basınç modu var. Sport - Ekonomi - Yük taşıma şeklinde. Bu ayarlar direksiyondaki yol bilgisayarından yapılıyor.

Fabrika çıkışlı ekonomi modunda geliyor , bu modda 18" jant için önler 39 arkalar 38 olması gerekiyor.

Sport modda önlerin 33 arkaların 31 olması gerekiyor.

Lastik basıncını düşürdüyseniz yol bilgisayarından sport modu ayarların basınç uyarısı söner.
  • gtagucu kullanıcısına yanıt
    Süper bilgiler çok sağolun 👍🏻

• quote:

Orijinalden alıntı: gtagucu

Insignia'ların 3 farklı lastik basınç modu var. Sport - Ekonomi - Yük taşıma şeklinde. Bu ayarlar direksiyondaki yol bilgisayarından yapılıyor.

Fabrika çıkışlı ekonomi modunda geliyor , bu modda 18" jant için önler 39 arkalar 38 olması gerekiyor.

Sport modda önlerin 33 arkaların 31 olması gerekiyor.

Lastik basıncını düşürdüyseniz yol bilgisayarından sport modu ayarların basınç uyarısı söner.

Ben eco modda ilerlesigim icin hepsine 39 bastim :)

Kitapcigindaki bilgiler su sekilde;

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE

• quote:

Orijinalden alıntı: rago93

hocam aracı hangi bayiden aldınız?

diğer arkadaşta yazmış çetaştan aldık (istoçta ki) hocam bugün teslim aldık, özellikle cosmo düşünüyorsanız 105,500 falan teklif etmişlerdi ama showroomda sport görünce o jantlar vs baya etkiledi 111 bin e sportu aldık.

Araçta android auto geldi, android auto olmayan arkadaşlara da yeniden bilgi veriyim ben satış temsilcisine bizzat sordum android auto gelecek mi üstünde diye, gelmezse bile ocakta güncelleriz dedi sıkıntı yok dedi ne kadar doğru yanlış bilmiyorum.

Bu arada sormak istediğim tek usb var araçta buraya hem usb hem android auto bağlanmak sıkıntı olucak , usb çoklayıcıyla ikisini de bağlayabilirmiyiz ?

Ayrıyetten kaç gb kadar usb destekliyor deneyen arkadaşlar var mı ? internetteki kılavuzlarda 10.000 mp3 e kadar destekliyor yazıyor da usb disk boyutunda bir sınır var mı ?

• Ben 32gb lık kullanıyorum sorunsuz çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: gunaydinfn

Ben 32gb lık kullanıyorum sorunsuz çalışıyor

teşekkürler hocam bilgilendirmeniz için ntfs mi fat32 mi kullanılıyor ?
    usb çoklayıcı konusunda bir tecrübeniz var mı?
  • VirtualWorld V kullanıcısına yanıt
    Usb çoklayıcı ile çalışıyor diye okudum bi yerde o yüzden bende aldım, henüz gelmedi.
    Net hatırlamıyorum ama 32gb ntfs ile sorunsuz çalışıyor.

• Bizim araclarda CD veya SDCARD okuyucu bulunmuyor degil mi :)

Bu arada arac 500km yi gecti, sakin kullaniyorum ve ortalamam 6.1lt :)
    OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE

• quote:

Orijinalden alıntı: MuctebaCan

Usb çoklayıcı ile çalışıyor diye okudum bi yerde o yüzden bende aldım, henüz gelmedi.
    Net hatırlamıyorum ama 32gb ntfs ile sorunsuz çalışıyor.

teşekkürler bilgilendirme için hocam, bende flash disk ve usb çoklayıcı sipariş edeceğim de sizinkini denediğiniz de yazarsanız çok faydalı olur.
  • VirtualWorld V kullanıcısına yanıt
    Okuduğum kadarıyla (kendim denemedim) her usb çoklayıcı carplay i çalıştırmıyormuş usb 3 destekli usb çoklayıcı gerekiyormuş usb kablosundaki pin sayısı değişiyormuş, az olanlarda carplay ve muhtemelen android auto çalışmıyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: kalzakath

Okuduğum kadarıyla (kendim denemedim) her usb çoklayıcı carplay i çalıştırmıyormuş usb 3 destekli usb çoklayıcı gerekiyormuş usb kablosundaki pin sayısı değişiyormuş, az olanlarda carplay ve muhtemelen android auto çalışmıyormuş.

apple carplay için evet fakat android auto için bu belirsiz sanırım o söylediğiniz lightning kablo ile ilgili bende o yüzden merak ediyorum herhangi bir usb çoklayıcı ile android telefon bağlanıyor mu bağlanmıyor mu
  • Arkadaşlar insignia sport flexi şase çevre görüş 2ile siparişini veriyorum ayın 20 si gibi gelecek fikir istiyorum yeni kasayı beklemelimiyim engelli aracı olarak 80 bin₺ rakam

• Yarım ingilizcemle yazdığım soru ve gelen cevap

Ne diyeyim ben bunlara
    OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DEOPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE

• kalzakath kullanıcısına yanıt
    Ben usb 3.0 usb çoklayici aldım ama CarPlay çalışmadı maalesef.SD kart okuyucu olsaydi süper olacaktı ama ne yapalım olanla idare edeceğiz gibi görünüyor:)

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatsoylu

Yarım ingilizcemle yazdığım soru ve gelen cevap

Ne diyeyim ben bunlara
    OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DEOPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE

info@opel-group.com a atar mısınız bir de. Almanya opel genel merkezi olması lazım bu mail adresi de

• serhatsoylu kullanıcısına yanıt
    Hocam, adamlar bizim isimiz olmaz Turkiye ofisi ile gorus demis. Benim onerim GM Turkiye CEO su Ozcan Keklik e dogrudan mail atman. OTV geldigi zaman ben konu hakkinda kendilere mail attim her ne kadar yardimci olamasalarda geri donus yapip mantikli bir sekilde cevap verdiler.

Kendisini mail adresi ozcan.keklik@gm.com

• Şimdi şöyle birşey var:
    Benim Türkiye Opel'den hiç umudum yok. O yüzden bana şu lazım: Ben bu güncellemeyi nerede yaptırabilirim?

Türkiye'ye update verilir verilir, ne zaman ama biliyor musunuz? Önce Android legal bir şekilde android auto verecek bize, sonra opele diyecez ki sen ne bekliyosun?
    Hatta o zaman android üzerinden bile sıkıştırırız opeli. Ama şimdi elimizi kolumuzu başta android bağlıyo!

O yüzden ben şunu istiyorum: Bu güncellemeyi hangi ülkelerde yaptırabilirim?

info@opel-group.com bu adrese de mail attım bu arada...

• serhatsoylu kullanıcısına yanıt
    Bu intellilink menülerinde yedekleme diye bir seçenek var ayarlarda, acaba diyorum android autolu bir sistemden alınacak yedek olmayan bir sisteme yüklense güncellenmiş olurmu?

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.