Şimdi Ara

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.486
Cevap
61
Favori
381.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam aracı hangi bayiden aldınız?
  • kralksk kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yanlis hatirlamiyorsam bana 5000km veya 6 ay sonra gelin dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam tamir kitini yarin cekip gondereyim, heyacandan yine unuttum :)

• merhaba arkadaşlar tekrardan sport + stil paket düşüyorum bayii 117 bin e kadar fiyat verdi arabanın benim için düşündüren tek konusu 20 inç jantları 35 yanak sizcede konforu oldukça azatlmaz mı nasıl bır çözüm izleyebilirim?
  • @kralksk bu tamir kiti sport donanımda mı var? Biz de bildiğin yedek lastik var... (Cosmoda) Ya da benim bilmediğim bişey mi var?

• rago93 R kullanıcısına yanıt
    20" ve 35 yanak kesinlikle konforu azaltmayi birak bitirir, sert bir araç olur. Ama goruntu olarakda çok şık duracaği kesin. Konformu gorünum mu, karar sizin.

• apollonx kullanıcısına yanıt
    acikcasi bende oyle dusunuyorum yakit da ciddi oranda artar duye dusunuyorum

Evet, yakıtta artar son hızda düşer.
    Konforunda hiç sıkıntı yok, ama şımarıp 20 jantları unutursan janta ve lastiklere zarar verebilirsin. 19 jantlı Cosmo' yu test et, bence 20 ile 19 arasında fark yok denecek kadar az. 117 iyi fiyat, ben 120' ye aldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mitxen kullanıcısına yanıt
    Bana hiç birşey söylemediler yarın bi sorayım. Telden resim yükleyemedim yarın koyacağım bende 😀

• serhatsoylu kullanıcısına yanıt
    Evet hocam sadece sport böyle. Tamir kiti var.

Çetaş
    Yeni aküyle bugün gezdim bir problem yok, serviste testteki akünün sonucu belli olsun, aküdeyse sıkıntı yok, yenisini taktılar, ama sorun aküde değilse o zaman problem var araçta demektir, durma uğraş..
  • Arkadaslar bi sorum olacak, aracin lastik basinclarini dusureyim dedim biraz, hepsini 37den 34e indirdim. Araca bindigimde ekranda basinc uyarisi verdi. Bu basinclari bu haliyle kaydetmek istiyorum bir turlu olmadi. Okey tusuna uzun basinca lastik ogrenme devrede diye bir uyari verdi, oldu zannettim ama yine yok basinc lambasi yanmaya devam ediyor. Birkac gundur bu sekilde... Bu konu hakkinda fikri olan var mi bu lastikleri nasil ayarlamak lazim?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrhccr

Arkadaslar bi sorum olacak, aracin lastik basinclarini dusureyim dedim biraz, hepsini 37den 34e indirdim. Araca bindigimde ekranda basinc uyarisi verdi. Bu basinclari bu haliyle kaydetmek istiyorum bir turlu olmadi. Okey tusuna uzun basinca lastik ogrenme devrede diye bir uyari verdi, oldu zannettim ama yine yok basinc lambasi yanmaya devam ediyor. Birkac gundur bu sekilde... Bu konu hakkinda fikri olan var mi bu lastikleri nasil ayarlamak lazim?

Bu soruyu ben de soruyorum

• Sabah namazından beridir mail atıyorum dünyanın farklı yerlerine :)

Önce GM'e attım; dedim ki:
    Bizim ülkemizde android auto güncellemesi vermiyorsunuz. Öncelikle 2017'de vermeyi düşünüyor musunuz? İkinci olarak ise (ki asıl bunu merak ediyorum), avrupada hangi ülkelerde veriyorsunuz? Örneğin ben bulgaristana ya da yunanistana aracımla gitsem, bu güncellemeyi alabilir miyim? (ki düşünüyorum :))

Sonra da Bulgatistan Opel'e yazdım: Bu güncelleme sizin servislerinizde var mı? Gelsem yaparmısınız? Ne kadar ücret talep edersiniz? Bana bir servis belirtin...

Bakalım dönüş olur mu :)

İyi hafta sonları 😊

• Opel insignia tamir kiti

• quote:

Orijinalden alıntı: military55

Yeni aküyle bugün gezdim bir problem yok, serviste testteki akünün sonucu belli olsun, aküdeyse sıkıntı yok, yenisini taktılar, ama sorun aküde değilse o zaman problem var araçta demektir, durma uğraş..

Umarım sorun sadece aküdedir. Daha belli olmamış mı Akünün durumu? Dediğim gibi showroomda veya depoda uzun süre beklemeden kaynaklı olabilir Akü sorunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrhccr

Arkadaslar bi sorum olacak, aracin lastik basinclarini dusureyim dedim biraz, hepsini 37den 34e indirdim. Araca bindigimde ekranda basinc uyarisi verdi. Bu basinclari bu haliyle kaydetmek istiyorum bir turlu olmadi. Okey tusuna uzun basinca lastik ogrenme devrede diye bir uyari verdi, oldu zannettim ama yine yok basinc lambasi yanmaya devam ediyor. Birkac gundur bu sekilde... Bu konu hakkinda fikri olan var mi bu lastikleri nasil ayarlamak lazim?

Ben açıkçası hiç kurcalamadım. Aynı geldiği gibi duruyor basınçlar. Düşürmek gerekiyor mu? Bununla ilgili birşey söylemediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatsoylu

Sabah namazından beridir mail atıyorum dünyanın farklı yerlerine :)

Önce GM'e attım; dedim ki:
    Bizim ülkemizde android auto güncellemesi vermiyorsunuz. Öncelikle 2017'de vermeyi düşünüyor musunuz? İkinci olarak ise (ki asıl bunu merak ediyorum), avrupada hangi ülkelerde veriyorsunuz? Örneğin ben bulgaristana ya da yunanistana aracımla gitsem, bu güncellemeyi alabilir miyim? (ki düşünüyorum :))

Sonra da Bulgatistan Opel'e yazdım: Bu güncelleme sizin servislerinizde var mı? Gelsem yaparmısınız? Ne kadar ücret talep edersiniz? Bana bir servis belirtin...

Bakalım dönüş olur mu :)

İyi hafta sonları &#128522;

Benim araç 30.11.2016 da gümrük işlemleri yapıldı ve ülkeye girişi oldu. Benim Araçta Android auto mevcut. Bence bu durum yakın zamanda güncelleme ile çözülebilir.

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.