Şimdi Ara

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.486
Cevap
61
Favori
381.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mitxen

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE

Arkadaşlar selam,

bugün itibari ile bende insignia sport aracıma sahip oldum

11 Kasım'da başlayan macera bugun aracı teslim almam ile sonlandı. Arac ÖTV ve kur farkı sonunda bana 110.000TL ye geldi. Sport olması dışında ek herhangi bir paket yok Ama şu an bu fiyatlara bulmak çok zor sanırım, çünkü son dk ya kadar farklı bayiileri aradım ve en dip veren 112 bin verdi.

Aracı Pendik ATM den aldım, rengi kozmik gri. renk konusunda çok süphelerim vardı ama çok şık duruyor. Kesinlikle tavsiye ederim. depo yu 290 TL ye fulledim. ilk aldığımda araç 9KM de geldi. 30 km filan yaptım, ortamala 14lt lerden 9.1 lt ye düştü.

Araç için ilk izlenimim şu an negatif yorumum yok sadece görsel olarak çok fena asi duruyor Gerçekten uzun yolda sakin gitmeniz çok zor gibi. İlerleyen zamanlarda daha detay yorumlar yaparım.

herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum.

hayırlı olsun,güle güle,iyi günlerde binin yeni aracınıza...
    kullandıkça dahada seveceksiniz...
    ilk 5000-6000 km biraz fazla yakacak ve performansı tam olduğu gibi hissetmeyeceksiniz...
    sonrası mükemmel...acele etmeyin...
    ilk 1000 km den sonra bir uzun yol yaparsanız hiç fena olmaz...
    motor çok iyi ve güncel bir motor...
    jantlar lazer kesim denilen cinsden olduğu için ,kaldırımlara yanaşırken dikkat edin ..sıfır yanaşmaya çalışmayın...
    dümdüz olduğu için şık ama çizilme olasılığı da fazla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taylor1956 -- 3 Aralık 2016; 0:52:44 >

• quote:

Arkadaşlar selam,

11 Kasım'da başlayan macera bugun aracı teslim almam ile sonlandı. Arac ÖTV ve kur farkı sonunda bana 110.000TL ye geldi. Sport olması dışında ek herhangi bir paket yok Ama şu an bu fiyatlara bulmak çok zor sanırım, çünkü son dk ya kadar farklı bayiileri aradım ve en dip veren 112 bin verdi.

Aracı Pendik ATM den aldım, rengi kozmik gri. renk konusunda çok süphelerim vardı ama çok şık duruyor. Kesinlikle tavsiye ederim. depo yu 290 TL ye fulledim. ilk aldığımda araç 9KM de geldi. 30 km filan yaptım, ortamala 14lt lerden 9.1 lt ye düştü.

Araç için ilk izlenimim şu an negatif yorumum yok sadece görsel olarak çok fena asi duruyor Gerçekten uzun yolda sakin gitmeniz çok zor gibi. İlerleyen zamanlarda daha detay yorumlar yaparım.

lastikler goodyear eagle F1 asyymetric mi?

• Mesajım bulunsun.

5 yıl önce 2.0 dizel 160 hp sini 1 yıl kadar kullanmıştım.

Şehir içi çok yorardi beni. Traktör gibiydi.

Bu herhalde onun gibi değildir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taylor1956

quote:

Arkadaşlar selam,

lastikler goodyear eagle F1 asyymetric mi?

bende merak ediyorum cosmo falan alan varsa onlarda hangi lastik geldi? turanza falan kakalamıyorlardır inşallah.

• 15 gün içindeki 2. Insignia'mızı önümüzdeki hafta içinde teslim alacağız. Bu sefer Sport paketli opsiyonsuz Hakim Gri renkte, 109 bine anlaştık. Diğer araca ÖTV vurmamışken bunda ÖTV'ye yakalandık, önceki teklife göre 4 bin fazla ödeyeceğiz ancak araç bulmak bu kadar zorken ve bu fiyata daha iyisi yokken boşa çıkan bu aracı hemen aldık.
  • mitxen kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın. Çok güzel seçim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mitxen kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun, iyi günlerde kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. Ben de 3 hafta oldu arabayı aldığımdan beri. İki defa uzun yol yaptım. Sakin kullanayım diyorum ama dayanamıyor insan, illaki basıyor bu canavarla :)
  • VirtualWorld V kullanıcısına yanıt
    Bridgestone potenza vardı benimkinde. 09 kasımda aldım arabayı. 245 45 18 lastik.

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Mesajım bulunsun.

Sesi sanırım öyleydi, performansından memnun muydunuz??
  • Dün 16.11.2016 da anlaştığım araç için tekrardan gittim görüşmeye. Araç Opel insignia 1.6 136hp sport beyaz renk. 111.900TL ye anlaştık. Aracımı satmamış olsaydım hemen vazgeçerdim ama araçsız devam etmek benim için zor olurdu. Yanında karter koruma ve bagaj havuzu hediye ediyorlar. Garantiyi 3yıl uzatacağım yaklaşık 1950TL gibi bir fiyat istediler. Ayrıca seramik kaplama, izolasyon ,kaput bandı ,ön camlara film ,motor koruma, koltuk koruma , eşik koruma bantları ve ayna koruma bantları gibi işlemlere bayinin anlaşmalı olduğu bir nevi taşeron firması 2300TL fiyat verdi. Şuan aracın kaskosu sigortasınıda düşünürsek okadar ayıracak durumum yok malesef. Ancak kredi kartı ile yine de zorlar beni. Sizce korumaları yaptırmalımıyım? Ben işçilikten yana güvenemiyorum. Firmanın Satış müdürü seramik kaplamayı bence yaza doğru yaptırın dedi. İzolasyona gerek Yok zaten izolasyonu iyi aracın dedi. Ve benim düşüncem izolasyon konusunda önce aracı alıp 1sene kullandıktan sonra izolasyonu yaptırıp farkı hissedebilirim. Yaklaşık 5500TL gibi bir farkla alıyorum aracı o yüzden kendimi daha fazla zorlamak istemiyorum. Görüşlerinizi bildirirseniz çok memnun olurum. Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: cmshn

15 gün içindeki 2. Insignia'mızı önümüzdeki hafta içinde teslim alacağız. Bu sefer Sport paketli opsiyonsuz Hakim Gri renkte, 109 bine anlaştık. Diğer araca ÖTV vurmamışken bunda ÖTV'ye yakalandık, önceki teklife göre 4 bin fazla ödeyeceğiz ancak araç bulmak bu kadar zorken ve bu fiyata daha iyisi yokken boşa çıkan bu aracı hemen aldık.

Renk çok güzel ben de açıkçası o renk olsun istedim ama bulamadım beyaz olarak anlaştım. Vergi mükellefimisiniz?

• kralksk kullanıcısına yanıt
    Ben seramik kaplama vs türü şeylere inanmıyorum. Aracı 20 yıl kullanacak olsaydım önemserdim ama 4-5yıl kullanıp satarken yaptığımız ekstralar ekonomik pek bi fark yaratmıyor sonraki kullanıcının hayır duasını alıyorsunuz sadece. Rüzgar sesi konusunda zaten problemi yok. Motor sesi dizel araca göre nırmal seviyelerde. Bi tırtıklı asfaltta yol sesi rahatsız eder ki biçok araca göre daha sessizdir. Onu da hiç kullanmadan lastik değişimi ile daha sessiz lastiklerle değiştirmek daha mantıklı geliyor. Benim araçta bridstone potenza var. Performansı çok iyi ama yakıt etiketi E ve gürültülü bi lastik

• gunaydinfn kullanıcısına yanıt
    Bende sizin dediğiniz gibi düşünüyorum. Zaten seramik kaplama yaptırdıktan sonda onunla yıkama bununla yıkama gibi bir çok kısıtlama geliyor. Yıkarsan 6ay dayanmaz diyorlar. O nedenle yaptırmamak daha iyi bence. Dediğiniz gibi 5-6yıl kullanacağım sonuçta ve geçen bir arkadaşım mezaramı götüreceksin o kadar ince düşünme bence dedi:)
    İzolasyon konusunda kafamı kurcalayan davlumbazları söküyoruz içini kaplıyoruz ve komple aracın altını kaplıyoruz dediler bende sıfır arabanın davlumbazını söküp yapmalarına içim el vermiyor Eminim takan arkadaş özenmeyecek ve sıkıntı olacak diye düşünüyorum.
    Ön cam filmi , ön iki cam filmi , kaput koruma bandı , eşik ve ayna koruma bandı yaptırmam yeterli olacak diye düşünüyorum ve bunları 600TL ye yaparsanız yapın yoksa dışarıda yaptıracağım diyeceğim.

• kralksk kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun size de, meslek grubu indiriminden faydalandık. Diğer aldığımız araç beyaz olduğu için bu aracı, beyaz, siyah ve kozmik gri dışında bir renk istedik. Bu denk geldi güzel oldu.
  • quote:

Hayırlı olsun size de, meslek grubu indiriminden faydalandık. Diğer aldığımız araç beyaz olduğu için bu aracı, beyaz, siyah ve kozmik gri dışında bir renk istedik. Bu denk geldi güzel oldu.

Arabanız hayırlı olsun. Hangi meslek grubuna indirim yapiyorlar. Birde sıfır faiz kampanyası devam ediyor herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: drhakanoz

quote:

Arabanız hayırlı olsun. Hangi meslek grubuna indirim yapiyorlar. Birde sıfır faiz kampanyası devam ediyor herhalde.

Bizim aldıklarımız hakim de siz galiba doktorsunuz, doktorlara da yapıyorlar bildiğim kadarıyla. Evet sıfır faiz kampanyası devam ediyor, aksi birşey söylenmedi.
  • Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: kayzer75

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Mesajım bulunsun.

Sesi sanırım öyleydi, performansından memnun muydunuz??

Performans iyiydi. Uzun yolda muhteşemdi. Konfor yol tutuş vs.

• Arkadaslar herkese iyi dilekleri icin tesekurler.

Bugun ilk uzun yol deneyimim oldu. Istanbul dan Bursaya geldim. Sakin kullanim ile ortalama 6.7lt gosteriyor yol bilgisayari. Resimi daha onceden cekmistim.

Arac fazla konforlu :) yol tutus, hizlanma...vs cok cok iyi. Multimedia cok basarili ozellikle carplay.

Aracin lastikleri good year eagle F1

Bu arada gelen gecen araca bakiyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitxen -- 3 Aralık 2016; 19:44:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatsoylu

Bridgestone potenza vardı benimkinde. 09 kasımda aldım arabayı. 245 45 18 lastik.

saolun hocam bugünde bayilerde gördüm potenza vardı ;

sizde veya aracı yeni alan arkadaşlar android auto özelliği aracınız da var mı ? iphone car play var ama android auto bu aylarda alınan araçlar da geliyor mu ?
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.