Şimdi Ara

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
4.486
Cevap
61
Favori
381.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Roving

2016 Sport 43000 km de aracımı satmayı düşünüyorum .
    Sahibindende değişik değişik fiyatlar var.

Kaça satabilirim ortalama , yakın zamanda satan arkadaşlar varmı ?
    Ben 2016 cosmo+çevre görüş 2 paket+50000km aracı 130a ilana koydum.

Yaklaşık 1 ay içinde 120ye kadar düştüm. Sonra 115e takasa verdim. Takasa verdiğim bayi 117.5a ilana koydu, 1 ay da orda ilanda durdu. Tam ilan süresi dolduğu gün ilan kalktı, bir daha da girmedi. Satıldı mı, ilan mı girecek tekrar bilmiyorum. Örnek için yazdım sadece. Yorum sizin. İyi satışlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eylül ayında Opel Insignia aracım için yıllık 20 bin km'den 2 yıl garanti uzatımı için 1621 TL teklif almıştım, bugün tekrar aradım euro düştü ya o da düşmüştür diye ama 2168 TL olmuş, 4 aralıkta zam yapmışlar. Allah belanızı...
  • apollonx kullanıcısına yanıt
    Maşallah iyi zam yapmışlar.

Benimde 45 bin bakımı geliyor ama yine dışarıda yaptıracağım.

• 35 b inde 2017 sport iki parça boyalı kaç tlye alınır fikri olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePassenger -- 8 Ocak 2019; 23:57:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePassenger

35 b inde 2017 sport iki parça boyalı kaç tlye alınır fikri olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi
    benim aracım boyasız, kapalı garaj aracı
  • mitxen kullanıcısına yanıt
    Satıyor musunuz

Ben arabamı satarsam insignia düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mitxen

benim aracım boyasız, kapalı garaj aracı

Alıntıları Göster
    Link atar mısın ilan varsa

• Merhaba arkadaşlar bende aracımı 2 çocuk, 1 yardımcı ile sığamadığımızdan daha büyük bir araç almak adına satmayı düşünüyorum. 2016 cosmo paket, ilk sahibiyim, 52.000km de değişen boya vs yok, kış paketi ve çgp yok harici diğer özellikler mevcut . araca fatura da keseceğim.

Sizce ederi nedir? Aracı öldürmek istemiyorum ama satmak niyetinde olduğum içinde ilana koyup aylarca bekleyemem, fikrinizi almak istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V.Alvarzo -- 10 Ocak 2019; 12:43:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: V.Alvarzo

Merhaba arkadaşlar bende aracımı 2 çocuk, 1 yardımcı ile sığamadığımızdan daha büyük bir araç almak adına satmayı düşünüyorum. 2016 cosmo paket, ilk sahibiyim, 52.000km de değişen boya vs yok, kış paketi ve çgp yok harici diğer özellikler mevcut . araca fatura da keseceğim.

Sizce ederi nedir? Aracı öldürmek istemiyorum ama satmak niyetinde olduğum içinde ilana koyup aylarca bekleyemem, fikrinizi almak istedim
    Diğer özellikler mevcut derken tam olarak hangileri var ?

Stil Paketi (19"alaşımlı jantlar, Deri Koltuklar (Siyah veya Bej), Bose Ses Sistemi) varmı?
    Navigasyon Paketi - Navi900 (Navi900 Intellilink Sistemi, 7 hoparlör, 8 inç dokunmatik renkli ekran, 2 adet USB bağlantısı, SD kart okuyucu) varmı?
    Sunroof Paketi (Elektrikli Sunroof, 6 Yönlü Yolcu Koltuğu, Elektrikli Yükseklik ve 4 Yönlü Elektrikli Bel Desteği Ayarı) varmı?
    Flexride Şasi Sistemi (Hıza ve Sürüşe Duyarlı Direksiyon ve Gaz Pedalı, Sürekli Süspansiyon Kontrolü, 3 farklı (Normal, Sport, Tour) Sürüş Modu) varmı?

bu yazdıklarım fiyatı çok değiştirir. ama bunlar yok ise 118.000 ila 120.000 tl arasında alıcı bulursun diye tahmin ediyorum.

• HeMSo. H kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğin özelliklerin hiçbiri yok hocam.

Açıkçası alırken de çok araştırmamış arkadaş tavsiyesi ile almıştım o nedenle pek hakimde değilim ekstra paketlere.

Diğer özellikler derken cosmo paketin özelliklerini kastetmiştim. Elektrikli hafızalı koltuk, afl, hız sabitleme, android auto, apple carplay, hayalet gösterge, ıvır zıvır ne varsa işte
    Hatan var bu dediklerinin hepsinin adı 1 paket saten ve jant 19 değil 20 dir.

Bu paketin adida sport + stildir. Sahibi olduğum araçtır .

19 jant olan sport pakettir bose yoktur stil pakette bosede vardir

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkmy

Hatan var bu dediklerinin hepsinin adı 1 paket saten ve jant 19 değil 20 dir.

Bu paketin adida sport + stildir. Sahibi olduğum araçtır .

19 jant olan sport pakettir bose yoktur stil pakette bosede vardir
    tam olarak nerede hatam var anlayamadım hocam.
    saydıklarımın hepsi standart olarak herhangibir donanımda yoktur.
    hepsi ayrı ayrı olarak aldığınız aracın donanımına göre ufak farklılıklar içeren paketlerdir.
    şöyleki ;

Stil Paketli Sport donanım alırsanız ;
    20"alaşımlı jantlar, Ergonomik Spor Deri Koltuklar (Siyah), Bose Ses Sistemi (9 adet hoparlör) özelliklerini içermektedir.

Stil Paketi Cosmo donanım alırsanız ;
    19"alaşımlı jantlar, Deri Koltuklar (Siyah veya Bej), Bose Ses Sistemi (9 adet hoparlör) özelliklerini içermektedir.

bu arada sport model donanım olarak cosmodan daha üst bir modeldir.
    çevre görüş 2 paketli olarak sahibi olduğum araçtır. saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeMSo. -- 10 Ocak 2019; 15:33:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: V.Alvarzo

Bahsettiğin özelliklerin hiçbiri yok hocam.

Açıkçası alırken de çok araştırmamış arkadaş tavsiyesi ile almıştım o nedenle pek hakimde değilim ekstra paketlere.

Diğer özellikler derken cosmo paketin özelliklerini kastetmiştim. Elektrikli hafızalı koltuk, afl, hız sabitleme, android auto, apple carplay, hayalet gösterge, ıvır zıvır ne varsa işte
    anladım hocam cosmonun standart donanımları var.
    merak eden arkadaşlar için daha öncede yazmıştım ama yine yazıyim insignia a makyajlı kasası ekstra alınabilecek paketler şu şekildedir.

Stil Paketi (Sport)
    Sport modellerinde: 20"alaşımlı jantlar, Ergonomik Spor Deri Koltuklar (Siyah), Bose Ses Sistemi (9 adet hoparlör) özelliklerini içermektedir.

Stil Paketi (Cosmo)
    Cosmo modellerinde: 19"alaşımlı jantlar, Deri Koltuklar (Siyah veya Bej), Bose Ses Sistemi (9 adet hoparlör) özelliklerini içermektedir.

Navigasyon Paketi - Navi900:
    Navi900 Intellilink Sistemi, 7 hoparlör, 8 inç dokunmatik renkli ekran, 2 adet USB bağlantısı, SD kart okuyucu ve Bluetooth özelliklerini içermektedir.

Sunroof Paketi :
    Elektrikli Sunroof, 6 Yönlü Yolcu Koltuğu, Elektrikli Yükseklik ve 4 Yönlü Elektrikli Bel Desteği Ayarı özelliklerini içermektedir.

Flexride Şasi Sistemi :
    Hıza ve Sürüşe Duyarlı Direksiyon ve Gaz Pedalı, Sürekli Süspansiyon Kontrolü, 3 farklı (Normal, Sport, Tour) Sürüş Modu özelliklerini içermektedir.

Bose Ses Sistemi :
    Dijital Ses İşlemcisi, 9 adet Premium Hoparlör özelliklerini içermektedir.

Park & Go Paketi:
    Gelişmiş park asistanı, kör nokta uyarı sistemi, şerit değiştirme ikazı ve akan trafik uyarı sistemini içermektedir.

Çevre Görüş Sistemi 1:
    Opel Eye, Şerit ihlali uyarı sistemi, takip mesafesi göstergesi ve ön çarpışma ikazı güvenlik özelliklerini içermektedir.

Çevre Görüş Sistemi 2:
    Çevre Görüş Sistemi 1 özellikleri, Hız Sınırlama ve Stop & Go özelliklerine sahip Adaptif Cruise Control ve Akıllı Fren Asistanı Sistemlerini içermektedir. (Stop&Go özelliği sadece
    otomatik şanzımanlar ile sunulabilmektedir.)

Kış Paketi:
    Isıtmalı ön koltuklar, Istmalı Direksiyon Simidi ve ısıtmalı far yıkama özelliklerini içermektedir

Hocam bu ozelliklerde arac buldugunuzda muhtemelen 2015 model bulacaksiniz.2015 dememin nedeni muhtemelen test araci ya da 24 saatlik test araci olma ihtimali %90.ben olsam boyle bir riske girmem cunku sirf tanitim icin en dolulari sadece test araci oluyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: HeMSo.

Diğer özellikler mevcut derken tam olarak hangileri var ?

Stil Paketi (19"alaşımlı jantlar, Deri Koltuklar (Siyah veya Bej), Bose Ses Sistemi) varmı?
    Navigasyon Paketi - Navi900 (Navi900 Intellilink Sistemi, 7 hoparlör, 8 inç dokunmatik renkli ekran, 2 adet USB bağlantısı, SD kart okuyucu) varmı?
    Sunroof Paketi (Elektrikli Sunroof, 6 Yönlü Yolcu Koltuğu, Elektrikli Yükseklik ve 4 Yönlü Elektrikli Bel Desteği Ayarı) varmı?
    Flexride Şasi Sistemi (Hıza ve Sürüşe Duyarlı Direksiyon ve Gaz Pedalı, Sürekli Süspansiyon Kontrolü, 3 farklı (Normal, Sport, Tour) Sürüş Modu) varmı?

bu yazdıklarım fiyatı çok değiştirir. ama bunlar yok ise 118.000 ila 120.000 tl arasında alıcı bulursun diye tahmin ediyorum.

Alıntıları Göster
    Lütfen yazacaklarımı yanlış anlamayın ama yazdığınız fiyatlar çok iyimser.

Aracını 2 ay önce satmış birisi olarak yazıyorum.

Aracım 2016 cosmo+çgp2+beyaz+boya yok+tramer yok+50000, bildiğiniz memur arabası işte. Aldığımda ne ise o, tertemiz.

Ekim ayında 130a ilan koydum, kasımda 120ye kadar düştüm. En son 115e saydıkları için takasa verdim ama aldığım araçta pazarlık edemedim, nerdeyse 110a geldi fiyat...

Bu satış döneminde bir kişi bile aramaz, sormaz, pazarlık etmez, şu olur mu demez mi? DEMEDİ!

Soran kardeşimiz de vaktim yok diyor... 110 üzeri fiytlar, üzülerek söylüyorum, çok iyimser, inşallah satarsınız ama şanslı olmanız gerekir.

Tekrar söylemek zorunda hissediyorum, umarım yanlış anlamaz, yazdıklarıma kırılmazsınız. Başımdan geçtiği için paylaşmak istedim.

Saygılarımla...

• serhatsoylu kullanıcısına yanıt
    Hocam bence sizin ozel durumunuz vardi.sanirim bayi sizin araci 115bine almisti.bayinin 115e aldigi arac 120bine sabirli olunursa satilir diye dusunuyorum.bu isler sabir isi.bende mercedes c200d vardi 2 ay 175e satamadim.sonra para durumunu duzeltip tok satici modunda 185e 3 haftada sattim.

• quote:

Orijinalden alıntı: uchrevhi

Hocam bence sizin ozel durumunuz vardi.sanirim bayi sizin araci 115bine almisti.bayinin 115e aldigi arac 120bine sabirli olunursa satilir diye dusunuyorum.bu isler sabir isi.bende mercedes c200d vardi 2 ay 175e satamadim.sonra para durumunu duzeltip tok satici modunda 185e 3 haftada sattim.
    Evet, yıl sonu kampanya kredisi, tam aradığım opsiyonda araç bulmam, 2 ay sonrasında 120bin fiyata bir kişinin bile aramaması... Bunlar özel durumlar
    Bayi de fena fiyat vermedi bu aşamada, verdim aracımı.
    Sabır da var ama şans diyorum bu işe. Konya'da o günlerde bir kişi insignia alma planı yapıyor olsaydı, muhtemelen en azından arardı ama olmadı
    Diğer yandan, cosmo donanımlı (paketsiz) bir sürü araba vardı istanbulda, ankarada 110bin yazan, daha pazarlığı da olurdu, bir kısmının kmsi benden de düşüktü (hepsi boyasız ve tramersiz yazıyordu).
    Şimdi bakıyorum fiyatlar biraz daha toparlanmış. İnşallah iyi fiyatlara müşteriler bulur satmak isteyen kardeşlerim.
    Yoksa şunu samimiyetle herkese söylüyorum, insignia 110-120binin üstünde bir fiyat hakediyor...
    Saygılarımla.

• serhatsoylu kullanıcısına yanıt
    Söylediklerinize katılıyorum.

Dün bir kaç galerici arkadaşımla konuştum. Bu adamlar ihale ile çeşitli platformlardan araç alıp satan, büyük çaplı iş yapan galericiler. Söyledikleri: ''Abi biz ihaleden senin arabanın aynısını 100.000 civarı alıyoruz, satışımızda 105-110 arası.'' Bu arabalar çoğunlukla filo kiralama veya rent a car araçları tabii, yani ne kadar iyi bakılmış veya hor kullanılmamış oldukları tartışmalı. Hatta beni ve aracı bilen bir galerici arkadaşım sen şansını dene olmazsa 105'e ben alırım dedi

Her neyse, bu durumda paketsiz cosmo için 108-110 civarı bir rakam makul görünüyor. Bende ilana 112.500 yazdım, kış lastiklerini de vereceğim üzerine vergi mükellefi olanlar için faturada keseceğim düşünülürse fena bir rakam değil gibi

Söylediğiniz gibi aylarca beklemek istemiyorum. Şu an araca sığamıyoruz, dolayısıyla işimize yaramıyor. Fazla vakit kaybetmeden işine yarayacak bir arkadaşa gitsin, o da mutlu olsun 7 kişilik bir suv alıp bizde mutlu olalım düşüncesindeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V.Alvarzo -- 11 Ocak 2019; 11:43:33 >

• Arkadaşlar otomobilden anlamayan bir yakınım için araç bakıyorum; favorilerimde 20'den fazla araç var; Insignia'dan C4'e; 308'den Corolla'ya, Ceed'den Astra'ya, C5'den Civic'e kadar C-D segmenti marka modellerin çoğu listemde var. Bu araçların hepsi düşük km ve temiz araçlar; hemen hemen hiç biri satılmadı. Üstelik her gün bana "favori ilanınızın fiyatı düştü" diye mesaj geliyor; 85'den 77'ye düşenler bile oldu. Maalesef piyasa çok kötü; şansınız varsa 1-2 günde bile satabilirsiniz ama bu durumlar istisna. Forumdan duyduğum kadarıyla galericiler "bize ellerindeki aracı %20-25 ucuza satmak / nakite çevirmek isteyen müşteriler geliyor" diyorlarmış.

Kendizime de ev bakıyoruz; evler de aynı şekilde. Oldukça tutulan, güzel bir sitedeki evimizi satamadığımız gibi; baktığımız sitedeki evler de sürekli fiyat kırıyor ama satılmıyor.

Piyasa çok kötü, herkese kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 11 Ocak 2019; 13:25:13 >

• 2016 model 1.6 CDTI otomatik insignia sports araca chip tuning yaptıran oldu mu acaba? Ecumasters istanbul diye bir yerin reklamını gördüm instagramda. Araçta +35 beygir ve +70 tork artışı oluyormuş, yakıtta da %15-25 tasarruf olduğunu iddia ediyor eleman. Fiyatı 1600tl imiş de kampanya yapmışlar 800tl'ye düşmüş.
    Yakında rutin bakımı var yetkili servis anlamaz mı, garanti dışı bırakmaz mı dedim yok anlamazlarmış.. sadece dyno testi yaparlarsa anlaşılırmış.
    Chip tune konusunda görüşlerinizi, varsa deneyimlerinizi almak isterim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.