Şimdi Ara

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.486
Cevap
61
Favori
381.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler tercihen istanbul içinde yaşayan arkadaşlar yakıt ortalamasını söyleyebilir mi? Ortalama 25-35 km hızda ne tüketir bu araçlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • D. Targaryen kullanıcısına yanıt
    26 km/h ortalama hız, 8 lt/100 km

28 km/h ortalama hız, 7.7 lt/100 km

34 km/h ortalama hız, 6.9 lt/100 km

Anadolu yakası, genelde markete git pazara git vb. şehiriçi+az miktar yüksek hızda sabit sürüş ortalamaları.

• pops44 P kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

Siparişi verdim, bende hem makyajlı hem makyajsız Insignia var. Videoda göründüğü kadarıyla makyaksız modelde çalışıyor; makyajlıda da dener, sonucu paylaşırım. Camları ve sunroof'u otomatik kapatması da kullanışlı.

Alıntıları Göster
    Evet cihaz geldi, makyajsız kasada denedim; sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Makyajlı kasada denemedim.

Aldığım link :https://tr.aliexpress.com/item/No-Error-OBD-Auto-Car-Vehicle-Window-Closer-Opening-Closing-Module-System-For-Chevrolet-Cruze/32814605087.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.46f64c4dQNDjIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 9 Ağustos 2018; 10:11:58 >

• wolfien W kullanıcısına yanıt
    makyajlı kasada da çalışır. Ben kullanıyorum.
  • wolfien W kullanıcısına yanıt
    Makyajlida da dener misin arkadaş çalışıyor yazmış zaten ama o alalı epey zaman olmuş . Bu linktekini teyit etmiş oluruz

• Güncellemeleri kaldırarak Android auto'da Carstream kullanmaya devam edebilyordum bir süredir ama, dün itibariyle onu da kaybettim.

android auto kendini zorla güncellemeye sokuyor ve açmıyor. onu güncelleyince de carstream çalışmıyor.

sanırım telefonu root yaparak kullanmaktan başka çare bırakmayacak.

kullanabilen var mı şu anda?

bu arada bu root atma işi nedir, sakıncası var mı? (telefonum general mobile gm5 plus)

• quote:

Evet cihaz geldi, makyajsız kasada denedim; sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Makyajlı kasada denemedim.

Aldığım link :https://tr.aliexpress.com/item/No-Error-OBD-Auto-Car-Vehicle-Window-Closer-Opening-Closing-Module-System-For-Chevrolet-Cruze/32814605087.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.46f64c4dQNDjIM

Makyajlıda kilit tuşuna uzun basınca camları,aynayı ve sunroof'u kapatıyor zaten.🤔

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Robert Neville

quote:

Makyajlıda kilit tuşuna uzun basınca camları,aynayı ve sunroof'u kapatıyor zaten.🤔

Alıntıları Göster
    Ben modülü bagaj kapağını içeriden açmak için aldım zaten ve makyajlı aracım için almadım; makyajsız aracım için aldım. Makyajlı aracımda kullanmayı da düşünmüyorum; düşünseydim 2 tane alırdım.

Ah bir de cevap yazmadan önce okumaya zahmet etseniz. Insignia kullanıp da söylediğiniz bilmeyen var mıdır acaba merak ediyorum.

• AFL far hatası son zamanlarda iyice arttı.

Haftasonu servise götürecem mecbur.

Bu soruna çözüm bulabilen oldu mu?

• kyoshocu kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=14zg6LGHJQQ
    bu hatayı veriyor ise aynı hatadan bende muzdariptim. hatayı verdiği anda 3-4 tane video çekip yetkili servise gittim videoları gösterdim.
    serviste garantiden far seviye sensörünü değiştirdiler. o günden beri hata vermedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

AFL far hatası son zamanlarda iyice arttı.

Haftasonu servise götürecem mecbur.

Bu soruna çözüm bulabilen oldu mu?
    aynı sorun bendede vardı, sensör değişti. Artık herhangi bir AFL arıza hatası vermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeMSo.

https://www.youtube.com/watch?v=14zg6LGHJQQ
    bu hatayı veriyor ise aynı hatadan bende muzdariptim. hatayı verdiği anda 3-4 tane video çekip yetkili servise gittim videoları gösterdim.
    serviste garantiden far seviye sensörünü değiştirdiler. o günden beri hata vermedi.
    cevaplarınız için çok teşekkürler

cumartesi ben de aynı şekilde talepte bulunayım
  • Hayırlı cumalar .

İki resimde ön lastik içleri ama biri düz biri hava kanallı sizde de böyle mi ? Kanalli olan sağ ön lastik önü diğeri sol
    OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE
    OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi colornick -- 24 Ağustos 2018; 12:46:48 >

• colornick C kullanıcısına yanıt
    Ben bugün kontrol edebildim. Benim araç cosmo 2017 aynı durum bende de mevcut.

• Arkadaslar merhaba.buranin degerli uyeleri sayesinde 2016 model cosmo+cgp2 paketiyle aranizdayim.

Size hem tesekkur ediyorum hem de bu arabanin bu fiyatta olmasini inanilmaz garipsiyorum.bu piyasada 110bine polo satilirken kesinlikle bu aracin degerini bilin bence.cunku bekledigimden cok daha iyi cikti arac

• uchrevhi kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın.

Ne kadara aldınız acaba?

• pops44 P kullanıcısına yanıt
    Hocam arac 36bindeydi.112bine maloldu bana.beyaz renk+cosmo+cgp2 mevcut.sizce nasil?

• kyoshocu kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler normal miş durum ;)

• uchrevhi kullanıcısına yanıt
    Fiyat çok uygun bende şirket araç verdiği için aynı özelliklere sahip aracimi satmayı düşünüyorum 120 den aşağı vermem galiba

• 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.