Şimdi Ara

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE (182. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.486
Cevap
61
Favori
381.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel yapmışsınız elinize sağlık, benim dikkatimi çeken yol bilgisayarındaki 2.5 litreye varan sapma. Bu olay ufaktan bana VW'nin dieselgate olayını anımsattı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pops44 P kullanıcısına yanıt
    bende birkaç defa ölçtüm en fazla 1.2 sapma gördüm..2.5 çok fazla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pops44

Arkadaşlar yakıtlarınız ne durumda yol bilgisayarında ve gerçek pompa ölçümüyle?
    Tüketim doğal olarak kullanıma çok fazla bağlı, aracımda kullanıma bağlı olarak şehir içi 6 ile 10 litre arası pompa değer tüketim gördüm. 6 litreyi sabah erken saatlerde, 10 litreyi de kışın ve çok yakın mesafelerde ölçtüm. Ancak ortalama derseniz 7-8 litredir. (Şehir içi derken şehir de çok farkediyor, benim ölçümüm İSTANBUL ANADOLU YAKASI)
  • Arkadaşlar selamlar. Aracıma güzel bir firmada detaling yaptırdım. Demir tozu temizliği boya parlatma çizik giderme seramik kaplama 4 jant cnc çizik giderme. Seramik markam gtechniq csl evox3. Araç fabrika çıkışından daha temiz oldu 😁

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhand28 -- 20 Nisan 2018; 2:13:21 >

• Harika olmuş gerçekten. güle güle kullanın

Madem referans olunacak kadar iyi yaptılar yazsanız da biz de bilsek; nerede kaça yaptırdınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

Harika olmuş gerçekten. güle güle kullanın

Madem referans olunacak kadar iyi yaptılar yazsanız da biz de bilsek; nerede kaça yaptırdınız...
    Hocam zaten resimden reklamı yaptık 😁

Tokyo Garage.

Seramik 1600

Jantlar 1000tl

Detaylı iç temilik 200

• ayhand28 kullanıcısına yanıt
    çok çok güzel görünüyor maşallah. Ama 1000 tl jant demişsiniz, 1000 tl lik ne oldu acaba?
  • Hayırlı olsun.

Maddi durumum -çok şükür- müsait olmasına ve araçlarıma iyi bakmayı sevmeme rağmen ben mümkün değil bu paralara bu işlemleri yaptıramam. Hele jantlara 1000 TL vermem için aşırı alkollü falan olmam gerek. (O paraya direk bir yurt dışı gezi ayarlarım eşimle )

NOT: Yanlış anlaşılmak istemem, kimsenin tercihini yargılamak gibi bir niyetim yok. Sadece Insignia kullanıcısı olarak kendi düşünce tarzımı paylaştım o kadar. İsteyen 10.000 lira da harcayabilir detay işlerine, kendi keyfi bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 20 Nisan 2018; 12:49:7 >
  • Jant temizliğini bilmediğim için yorum yapmayayım ama diğer uygulamalar için fiyatlar çok çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormhan

çok çok güzel görünüyor maşallah. Ama 1000 tl jant demişsiniz, 1000 tl lik ne oldu acaba?
    Hocam bu jantların malzemesi farklı cnc makinasına girdi jantlar. Dolayısıyla maliyetleri tuzlu. Derin sürtme çizikleri vardı. Zaten jantları dışarıda yaptırdı. Bu jantları yapan çok az yer var. Araştırıp bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhand28 -- 20 Nisan 2018; 14:32:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

Hayırlı olsun.

Maddi durumum -çok şükür- müsait olmasına ve araçlarıma iyi bakmayı sevmeme rağmen ben mümkün değil bu paralara bu işlemleri yaptıramam. Hele jantlara 1000 TL vermem için aşırı alkollü falan olmam gerek. (O paraya direk bir yurt dışı gezi ayarlarım eşimle )

NOT: Yanlış anlaşılmak istemem, kimsenin tercihini yargılamak gibi bir niyetim yok. Sadece Insignia kullanıcısı olarak kendi düşünce tarzımı paylaştım o kadar. İsteyen 10.000 lira da harcayabilir detay işlerine, kendi keyfi bilir.
    Sizin tercihiniz. Saygı duyarım. Ben temiz araba kullanmayı tercih ediyorum. Ben heray yurtdışına çıkıyorum zaten 😉

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhand28

Sizin tercihiniz. Saygı duyarım. Ben temiz araba kullanmayı tercih ediyorum. Ben heray yurtdışına çıkıyorum zaten 😉

Alıntıları Göster
    Her ay gezmek için yurt dışına gidiyorsanız ne mutlu size.
    eyvallah üstad açıklama için, anladığım kadarıyla ve basitçe tarif edersek siz jantları cnc de zımparaladınız değil mi? Peki merakımdan soruyorum, bu yapılan işlemin sonucunda siz jantın dış yüzeyini çok çok az da olsa incelttiniz, bu durumun sürüş güvenliğine ve jantın sağlamlığına menfi yönde bir etkisi olmasın?
  • wolfien W kullanıcısına yanıt
    Jantlar bir arabanın en değerli parçalarıdır, ayrıca arabanın üzerinde gelirken ucuz fakat almaya kalkınca bir takım jant fiyatına bir tanesini zor alırsınız. En önemlisi de paraya kıysanız bile jantı bulma ihtimaliniz de bir o kadar azdır. Sözün kısası, jantlarınızı arabadan bile fazla korumalı ve kıymetini bilmeniz gerekir ki orjinal ekipmanın güvenliğini ve arabanının jantlar üzerinde gittiğini de unutmayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viper74

Jantlar bir arabanın en değerli parçalarıdır, ayrıca arabanın üzerinde gelirken ucuz fakat almaya kalkınca bir takım jant fiyatına bir tanesini zor alırsınız. En önemlisi de paraya kıysanız bile jantı bulma ihtimaliniz de bir o kadar azdır. Sözün kısası, jantlarınızı arabadan bile fazla korumalı ve kıymetini bilmeniz gerekir ki orjinal ekipmanın güvenliğini ve arabanının jantlar üzerinde gittiğini de unutmayın.
    Söylediğimden jantların önemi konusunda bilinçsiz olduğum, jantlarımı korumadığım sonucuna varıp, bu uyarıya neden gerek gördünüz bilmiyorum ama; jantlarımın "güvenliği" konusunda bir endişem olursa parasına bakmam, onarım ya da değişim yaparım. İlgili mesajta yapılan işlem de -yanlış anlamadıysam- kozmetik zaten. (Kısaca "jantlara para vermem" yazmışım, kastettiğim "jantların kozmetiği için para vermem" idi.)

Ben mesajımda aracın dış görünümünü güzelleştirmek için böyle büyük paralar vermediğimi söyledim, o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 20 Nisan 2018; 15:38:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: stormhan

eyvallah üstad açıklama için, anladığım kadarıyla ve basitçe tarif edersek siz jantları cnc de zımparaladınız değil mi? Peki merakımdan soruyorum, bu yapılan işlemin sonucunda siz jantın dış yüzeyini çok çok az da olsa incelttiniz, bu durumun sürüş güvenliğine ve jantın sağlamlığına menfi yönde bir etkisi olmasın?
    Her janta 1 mm dış yüzeyden tornaya girdi. Bunun bir zararı olacağını sanmıyorum. Şuan kullanıyorum bir değişiklik yok. Bunu yaptırırken sordum özellikle. Bir problem yok yani memnunum.

Üstad bu kadar sormamın sebebi bende 20 inç jantlar var, hani uzun vadede herhangi bir sorun olursa ne yapacağımı bileyim diye (inşallah gerek olmaz da)

Güle güle kullanın tertemiz olmuş, kazasız sürüşler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stormhan -- 20 Nisan 2018; 18:17:22 >
  • stormhan S kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok hocam.

• Bende 200 liranın hesabını yapıyorum. 😄

Samsun’da Opses parçacı orj filtrelere 450 tl dedi. Özel servis 600 tl işçilik dahil fiyat verdi.
    Resimdeki filtreler bizim araçlara tam uyuyor mu acaba? Bu siteden alan oldu mu? Araç 2016 model. Birde hangi yağ öneriliyor?

http://www.onlineyedekparca.com/urun/opel-astra-j-1-6-dizel-b16dth-periyodik-bakim-seti-orjinal-gm?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drkrex -- 20 Nisan 2018; 21:43:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kürşad58

bende birkaç defa ölçtüm en fazla 1.2 sapma gördüm..2.5 çok fazla
    benim sapmalarda genellikle 1,5lt civarı . 2,5 lt olduğunda farklı olağanüstü şartlar vardır

• 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.