Şimdi Ara

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.486
Cevap
61
Favori
381.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam telefona kayıtlı diyorsunuz. Zaten internetten izlemediğiniz bir şey niye internet yesin. Bu arkadaş bu program ile bayağı aşmış bu işi. Sadece youtube ile başladı şu an telefon hafızasından, hafıza kartından dosya görüntülemeye geldi. Biraz daha zorlarsa mirrorscreene bile grebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: colornick

quote:

Orijinalden alıntı: AtaTuncel

iphone kullancısı olarak evde köşede duran s4 andorid 5.0 ile denedim. sanırım andorid 5 olduğu için çok takılıyor ancak harika olmuş. herşeyi yapabiliyorsun.

Sirf bunun için andiroid geçmelisin bence süper

iphone da androidden çok fazlasına ulaşmak mümkünmüş insignia forumlarında görmüşsünüzdür ama jailbreak gerektiriyor, iphone kullanıcısı olsam jailbreak illaki yapardım çünkü gerçekten değer gözüküyor eğer görsellerde olduğu gibiyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirtualWorld

quote:

quote:

iphone kullancısı olarak evde köşede duran s4 andorid 5.0 ile denedim. sanırım andorid 5 olduğu için çok takılıyor ancak harika olmuş. herşeyi yapabiliyorsun.

iphone da androidden çok fazlasına ulaşmak mümkünmüş insignia forumlarında görmüşsünüzdür ama jailbreak gerektiriyor, iphone kullanıcısı olsam jailbreak illaki yapardım çünkü gerçekten değer gözüküyor eğer görsellerde olduğu gibiyse.

Aynen jailbreak ile birçok şeye ulaşılabiliyor ama bu yeni sürüme jailbreak yapılabiliyor mu bilmiyorum..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: VirtualWorld

quote:

quote:

Aynen jailbreak ile birçok şeye ulaşılabiliyor ama bu yeni sürüme jailbreak yapılabiliyor mu bilmiyorum..

şuan yapılmasa bile takipte kalıp her yeni güncelleme çıktığında yüklememek lazım iphone car playi keyifle kullanmak için.

• Şansıma evde iphone 5s buldum ve sürümü de jailbreak'e uygundu. Uzun uğraşlar sonucu ngxplay'i de yükledim ve aman allahım bu nasıl bir uygulamadır. Yola bakmayı unutuyorsunuz . İşin şakası bir yana tüm uygulamalara ulaşabiliyorsunuz. Şuan arabamı hiç bir şeye değişmem. youtube, chrome, yandex, google maps, gmail, instagram, mackolik , meteoroloji, whatsapp direk açılıyor carplay'de ki gibi ses komutu değil. Hepsine ulaşabiliyorum. Görselleri konuya yakın zamanda eklerim.

android halt yemiş

• quote:

Şansıma evde iphone 5s buldum ve sürümü de jailbreak'e uygundu. Uzun uğraşlar sonucu ngxplay'i de yükledim ve aman allahım bu nasıl bir uygulamadır. Yola bakmayı unutuyorsunuz . İşin şakası bir yana tüm uygulamalara ulaşabiliyorsunuz. Şuan arabamı hiç bir şeye değişmem. youtube, chrome, yandex, google maps, gmail, instagram, mackolik , meteoroloji, whatsapp direk açılıyor carplay'de ki gibi ses komutu değil. Hepsine ulaşabiliyorum. Görselleri konuya yakın zamanda eklerim.

android halt yemiş

evet herşeye ulaşmak mümkün jailbreak ile tabi sakıncasıda var dediginiz gibi çok fazla şey çok fazla kurcalamaya neden olur :)

5S in performansı nasıl kullanırken yeterli mi ? eski bir 5s alıp araçta kullanılabilir sabit bir jailbreakli ios sürümünde, fakat tabi internet paylaşımını diğer cihazdan yapmak , diğer cihazı şarja takamamak veya gelen aramaları araçtan cevaplayamamak gibi durumlar ortaya çıkabilir.

• VirtualWorld V kullanıcısına yanıt
    Valla ben şuanlık memnunum. Gelen aramaları cevaplayabilmek adına 6s ten 5s'e hattımı taktım. Kullandığım 6s'i de bir kenara koydum şuanki sürümüne jailbreak çıkınca ona geri geçicem.
  • Bu arada android auto ile ilgili yeni birşey daha paylaşıyım araçta birden çok kişiyseniz, genellikle bir cihaz androida auto ya bağlıyken diğer yanınızdaki kişinin cihazındaki müzikleri vs çalmak istiyorsanız alttaki güzel bir uygulama incelemenizi tavsiye ederim, sadece bu işe değil farklı işlere de yarıyor, örneğin araca bağlı olmayan telefondan bir konum ayarlayıp araca bağlı olan cihaz üzerinden navigasyonu kullanmaya devam edebiliyorsunuz veya resim vs yi araç ekranına yansıtabiliyorsunuz.

https://github.com/martoreto/aapassenger
  • AtaTuncel kullanıcısına yanıt
    Ata bey seyir halinde youtube, google vb. kullanılıyor mu? Jailbreak'i ortalama bilgisayar kullanıcısı yapabilir mi?
    Bir de yazılımla alakalı herhangi bir olumsuzluk yaşadınız mı? Yazılım ile ilgili yorumlarınızı detaylıca okudum. Sorum güncel bilgi amaçlıdır. syg.
  • ahmet6135 kullanıcısına yanıt
    Ahmet bey seyir halinde her uygulamayı kullanabiliyorsunuz hiç sıkıntı yok. Jailbreak çok kolay bir işlem aslında. Sürümün jailbreak yapılabiliyor olması gerek. Misal benim iphone 6s'imde 11.2.1 sürümü yani en günceli vardı jailbreak olmadı. Eski telefonda denk geldim de oldu.

Jailbreak yaptıktan sonraki süreç zordu aslında, güncelleme gerekiyormuş ve bu baya meşakatli bir işti. Ben de youtube'den yabancı videoları izleyerek çözdüm sorunu. Bence ortalama bilgisayar kullanıcısı yapabilir.

Yazılımla ilgili olarak ise, memnuniyetim hala devam ediyor. Yakıtı bp'den aldım ve bana bir tık daha performansı iyileşti gibi geldi. Şuanki tecrübem olsa bayiden çıkar çıkmaz soluğu 2cr'de alırım. Sağolsun Serhat Bey'de bir sorum olunca hemen geri dönüyor. Bakımda silinir mi diye bir soru yöneltmiştim kendisine, silinse bile hemen ara beni aynı gün "ücretsiz" bir şekilde tekrar en güncel halini yükleriz dedi. Yazılım konusunda bence en önemli şey muhattap olduğunuz kişi. İşinin arkasında duruyor.

Önceki aracım 316i'de Ecufast firmasından yazılım yaptırdım. 1 ay boyunca performansında bahsedilen güçte bir hissiyat alamadım. En iyi olarak bilenen dyno Mustang dyno'ya çıktım. Vaadedilen 200 hp idi, dyno'da çıkan 170 hp'ydi. Bana söylenen dyno'da sorun var, aracın wastgate'i bozuk, valf'ine baktır. dayanamayıp yazılım yapılan yere gittim. Tekrar beyinin açılmasını söyledim. Beyin açıldı ve yanlış yazılımın yüklendiği söylendi. Tekrar yükledik. Zaten beyin açmak riskli bir iş iken yanlış yüklenmesi çok komik geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet6135

Ata bey seyir halinde youtube, google vb. kullanılıyor mu? Jailbreak'i ortalama bilgisayar kullanıcısı yapabilir mi?
    Bir de yazılımla alakalı herhangi bir olumsuzluk yaşadınız mı? Yazılım ile ilgili yorumlarınızı detaylıca okudum. Sorum güncel bilgi amaçlıdır. syg.

Jailbreak yapmak çok zor birşey değil belli adımları uygulamanız gerekiyor donanımhaber ve benzeri yerlerde Türkçe adım adım anlatan yazılar veya videolar mevcuttur,
    fakat öncelikle ios sürümünüz uyuyormu ona bir bakın,
    bir sürüm için farklı jailbreak yapma araçları varsa, en çok kullanılan ve güvenilir olduğu düşünülen kişilerin araçlarını kullanmak lazım, çünkü bankacılık vs işlemleri için cihazı kullanıyorsanız telefonunuz sonuçta artık belli şeylere sizin izniniz olmadan müdahale edilebilir hale geliyor, bunu kötüye kullanmak isteyen kişilerde illaki mevcuttur.

• VirtualWorld V kullanıcısına yanıt
    Jail yapmak zor değil ama dün bana çıkan uyarı yüzünden uygulama yükleyemedim. Bununla ilgili Türkçe anlatımlar yoktu mecbur yabancı kanallardan yardım alıp yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umrothyer

Hocam telefona kayıtlı diyorsunuz. Zaten internetten izlemediğiniz bir şey niye internet yesin. Bu arkadaş bu program ile bayağı aşmış bu işi. Sadece youtube ile başladı şu an telefon hafızasından, hafıza kartından dosya görüntülemeye geldi. Biraz daha zorlarsa mirrorscreene bile grebilir.

Hocam zaten oraya geldim ip uzerinden telefon ekranını aynen arac ekranına yansitiyorum onu test ettim ip uzerinden olduğu için internetten yer diye düşündüm ama internet paketimden birsey gitmedi tv de kayıtlı bi seyi izlerken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jailbreakli iphone'dan ngxplay(carplay) goruntuleri

• AtaTuncel kullanıcısına yanıt
    çok başarılı görünüyor. Aslında dandik bir telefon alıp, içinde data hattı koymak en mantılısı görünüyor.

Peki aynı anda carplay ve bluetooth ile bağlantı oluyor mu acaba?
  • mitxen kullanıcısına yanıt
    Carplay'den giriliyor zaten. Hat olmadıktan sonra bir anlamı yok bence. Ben 6s'in şuanki sürümüne jailbreak gelene kadar 5s'e hattımı taktım. Carplay'i aktif edince bluetooth kapanıyor.
  • Arkadaşlar merhaba. Arka balatalari değiştirdim park fren ayari uyarisi aliyorum bu uyari nasil giderebilirim

• https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=131522795

Bi geçmiş olsununuzu alırım.

• yektoro Y kullanıcısına yanıt
    gecmiş olsun hocam
  • yektoro Y kullanıcısına yanıt
    Öncelikle çok büyük geçmiş olsun, Allah sizleri korusun...

Ben de bugün sabah yaşadığım can sıkıcı olaydan bahsetmek istiyorum, karşılaşan var mı merak ediyorum:

Sabah telefonu bağladım kabloya, android autoyu açtım, ama carstream yok!

Telefonu açtım/kapadım, arabayı stop ettim/çalıştırdım, kabloyu çıkardım/taktım hatta carstream'i yeniden yükledim (1.7.x vardı, en son 1.8.3 yükledim) YOK, YOK, YOK...

O kadar alışmışım ki kısa sürede, iş yerime zor geldim desem abartı olmaz.

Karşılaşan var mı bu durumla? Çözüm ne olabilir.

(Telefonum android 7.1.1 - birşey değişmedi, kullanmaya başladığımdan beri aynı... Tek şüphelendiğim şey Android Auto, o kendini güncellediyse falan haberim yok! (Şu an 3.0.570553-release))

Resimlerden de göreceksiniz:

Navigasyon normal çalışıyor (Waze de dahil). Telefon rehberi normal çalışıyor. Müzik normal çalışıyor ki burada Carstream görünüyor ama en sağ alttaki tuşa basınca Carstream çıkmıyor artık, sadece Opel ekranına dön çıkıyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatsoylu -- 23 Şubat 2018; 11:27:21 >

• 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.