Şimdi Ara

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.486
Cevap
61
Favori
381.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: apollonx

Konsolda ki çakmaklık mı hocam? Konsolda ki ise sürekli o kapağın açık durması kötü görüntü oluşturmuyor mu?

Aynen konsoldaki, mecburen açık şimdilik, yeni bir çözüm bulana kadar..
  • military55 M kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. 17 binde yapıldı 15bin bakımı. yani 2 bin gecmisti. bidahaki bakima 32binde gel dediler ama bu durum garanti acisindan sorun cikarirmi? bilgisi olan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isomaxx

hayırlı olsun. 17 binde yapıldı 15bin bakımı. yani 2 bin gecmisti. bidahaki bakima 32binde gel dediler ama bu durum garanti acisindan sorun cikarirmi? bilgisi olan

Sorun çıkıyor diye bildiğimden ben 14200km de girdim bakıma. İlk randevu esnasında oyle demişti servis görevlisi..
  • ılk 3 bınde sorun olmuyor. garantıden cıkması ıcın ıkıncı bakımdada gecıktırmenız lazım
  • yani bende 2. bakima tam 30 binde gideyim diyorum. garanti devam etmesi benim icin önemli. peki bir soru daha opc line 19 jant eagle f1 lastikler yani orjinal fabrika çıkışı lastikler runflat lastik mi?? bir iki yerde rft lastik diye okudum ama donanim listesinde boyle bisy görmedim. simdidn tesekkurler

• isomaxx İ kullanıcısına yanıt
    Hayır normal lastik, rf değil.
  • apollonx kullanıcısına yanıt
    tesekkur ederim

• Arkadaşlar selam,

uzun zamandır yogunluktan yazamamıştım :)

Şimdi 2.el ilanlara bakarken şu araçtaki çift egzoz olayını gördüm. Bende yaptırmayı düşünüyorum özellikle sport modellerde çok şık duruyor;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-hayalet-gostergeli-sport-pluscevre-gorus-2-plusopc-paketli-429346469/detay

var mıdır IStanbul Anadolu yakasında önerisi olan, hatta birkaç işi birlikte yaptıralım, indirimli olsun

• hayırlı pazarlar daha önce sordum ama cevap veren olmadi :( bilen yok mu

ben bu cosmo donanım mı daha iyi elite mi tam anlayamadım yeni kasadan bahsetmiyorum.

elite daha pahalı listede ama donanım daha az sadece bose ses sistemi var bundan mı bu fark ?

dizel oto elite 152 bin iken listede cosmo 145.900

donanıma bakınca yokuş kalkış desteği bile yok elit de :(

ikinci el bakıyorum da kafam karıştı

http://www.opel.com.tr/...er_ve_Donanim_MY17.5.pdf

• ikinci el eliteler kiralık çıkması genelde. cosmo + çgp2 olan ikinci el araç almak en mantıklısı. sıfır almak akıllıca değil, keza temmuzda yeni insignia zaten satışta. yenisi alınır.
  • SkyLordTR kullanıcısına yanıt
    Benim baktığım 2. El elite aracinda km si çok kiralık araç olabilir.

İkinci elde sadece cosmo araçlar bütçeme daha uygun genelde paketsiz

• Merhaba, bizim araclarda kontak acma olayi olmadigi icin arac calistirmadan acaba camlari nasil acariz.

Ornek olarak aracin icinde bekliyorum camimi acmak istiyorum, nasil yaparim? Araci calistirmadan acamiyorum :(

• mitxen kullanıcısına yanıt
    frene basmadan start tuşuna basarsaniz araca elektrik veriyor. camları acabilirsiniz bu sekilde aracı çalıştırmadan

• colornick C kullanıcısına yanıt
    bende sport paket almadan önce bu elite paket konusuna takılmıştım. elite paketler genelde bireysel musterilere degil sirketlere satılmış. sebebini bilmiyorum ancak satılık ilanda olan elite paketler genelde şirketlerdeb satılık. cosmoya gore fiyat farki sunroof ve bose ses sisteminden dolayi. elite pakette kış paketi eklenemedigi icin vazgecmistim. iyi forumlar

• isomaxx İ kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkurler hocam, vallahi aydinlanim

• quote:

Orijinalden alıntı: mitxen

Arkadaşlar selam,

uzun zamandır yogunluktan yazamamıştım :)

Şimdi 2.el ilanlara bakarken şu araçtaki çift egzoz olayını gördüm. Bende yaptırmayı düşünüyorum özellikle sport modellerde çok şık duruyor;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-hayalet-gostergeli-sport-pluscevre-gorus-2-plusopc-paketli-429346469/detay

var mıdır IStanbul Anadolu yakasında önerisi olan, hatta birkaç işi birlikte yaptıralım, indirimli olsun

Odak Dynmacis'te yapıyorlar. Fiyat almıştım. 900 tl'ye egsoz ile birlkte. Ankara'da olduğum için işime gelmemişti. Şöyle herşey dahil 500 tl olsaydı sipariş edip Ankara'da yaptırırdım fakat çok pahalı bu haliyle.

• Zonguldak -İstanbul arası 615 km yaptim. Giderken otoyol da 150-140 arası sabitleyip gittim. Biraz istanbul ici trafiğe de takıldım.Donuste 130 a sabitledim otoyolda . Otoyol harici 90-110 arası. Ne yaparsam yapayım ortalama 6.4 lt gosterdi. Pompada 7.1 lt yani 32 kuruş yakmış oldu. Ya şu 5 ve 5 in altına nasıl düşürüyor bazı arkadaşlar anlamış degilim ki ben 6 ın altına indiğini daha göremedim .Araç 5600 km de . Bu arada kalan yağ ömrü de %38 e kadar indi ilginç şekilde..

• SerdaR^73 kullanıcısına yanıt
    Ayni araç bende yok ama otobanda sabit 90 gibi hizlarda gidersen belki 5.5 lt ler görünebilir üstü hizlarda görmez

• quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

Zonguldak -İstanbul arası 615 km yaptim. Giderken otoyol da 150-140 arası sabitleyip gittim. Biraz istanbul ici trafiğe de takıldım.Donuste 130 a sabitledim otoyolda . Otoyol harici 90-110 arası. Ne yaparsam yapayım ortalama 6.4 lt gosterdi. Pompada 7.1 lt yani 32 kuruş yakmış oldu. Ya şu 5 ve 5 in altına nasıl düşürüyor bazı arkadaşlar anlamış degilim ki ben 6 ın altına indiğini daha göremedim .Araç 5600 km de . Bu arada kalan yağ ömrü de %38 e kadar indi ilginç şekilde..

140-150 gitmişsiniz. Dönüş yolunda da 130 sabit gitmişsiniz yanlış anlamadıysam. Hızınız az yakması için biraz fazla. Ben Ankara - Konya giderken sabitlemeden 130-150 ara bandında gittim ve 6.1 lt yaktı. Dönüşte ise 110 sabit gittim ve hiç durmadım 4.4 lt ye düştü. Git gel karması 5.2 lt olmuştu.

Ayrıca İstanbul trafiğine de girmişsiniz. Bende yine iyi yakmış araç. 2000 dizel xdrive bmw x1 ile Bodrum-Ankara 150-160 arası hızlar ile geldim ve ortalamam 9.1 lt çıkmıştı. Değer normal bence. Bu ağırlıkta ve 6 ileri otomatik şanzumana sahip bir araba için.

• 32 kuruş aslında iyi bir rakam ki mazot 4.50 TL . 1.4 TSi Passat manuel aracımla 6.5 lt civarında ortalama yapiyordum 130-140 arası hızlarda otoyolda. Yanlız ben şu yağ ömrü olayını tam anlayamadım. Araçta yağ eksiktme yok denecek kadar az ama yağın ömrü 5600 km de bir araç için %38 e duşmesi garip geldi bana . Yani anlasılan 15000 ilk bakıma gitmeden çok çok önce yağ ve filtreleri değiştirmek gerekecek doğru yorumladıysam...

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.