Şimdi Ara

Opel'in yeni sahibi Fiat'mı olacak? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
2
Favori
4.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu Forum'da Honda'ya laf söyleyemezsiniz.

Ya da hiçbir Japon markasına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aanil

quote:

Orijinalden alıntı: Harun

quote:

Opel'in ne olduğu umrumda değil. Benim göstermeye calıştığım şu.

Bak şimdi opel'e salladım diye sinirlendin mi ? Sinirlendin , bana 40 tane şey anlatıyorsun.

Ama ben şimdi vw'e sallıyor olsaydım , alkışlayacaktın.

Dediğim gibi keşke gözümüzdeki saygınlığını kaybetmeseydin.

İyi günler...

daha 3-4 sene oncesıne kadar ncapte 5 yıldızı olmayan hondaya sahıp olupta opelı elestırmek enteresan. araba dedıgın sadece motor degıldır...

Hangi arac'ın 5 yıldızı yokmuş anlayamadım ?

Abd'de yapılan o ağır testlerde opel'i göremedim , o testlerde başarılı sonuç alan markalardan biride honda'ydı.

Araba dediğin evet sadece motor'dan ibaret değildir. Bir bütün olmalıdır bana göre.

Mesela hava filtresi borusunda koskoca "SAAB" diye yazmamalı ?

İstediğim gibi , istediğim markaya laf ederim. Sanane ? Sanamı soracağım eleştirirken ?

Honda'dan o kadar büyükse çıksın kendi kendine bi ayakta dursunda görelim , battı , satıldı -satılacak laflarından kurtulalım.

opel amerikada satılmıyor.

grup bünyesindeki otomobillerde başka marka yazabilir. tıpkı skodalarda vw amblemli parçaların kullanılması gibi.

yukardakı pek cok mesajında opelı asagıladıgın halde kımse sana senın bana yazdıgın mesaj gıbı bır mesaj yazmadı. bense sadece ncap gercegını yazdım. yorumunu yaparken kımseye danısma ama saygı cercevesındende ayrılma...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Harun

quote:

Opel'in ne olduğu umrumda değil. Benim göstermeye calıştığım şu.

Bak şimdi opel'e salladım diye sinirlendin mi ? Sinirlendin , bana 40 tane şey anlatıyorsun.

Ama ben şimdi vw'e sallıyor olsaydım , alkışlayacaktın.

Dediğim gibi keşke gözümüzdeki saygınlığını kaybetmeseydin.

İyi günler...

daha 3-4 sene oncesıne kadar ncapte 5 yıldızı olmayan hondaya sahıp olupta opelı elestırmek enteresan. araba dedıgın sadece motor degıldır...

Hangi arac'ın 5 yıldızı yokmuş anlayamadım ?

Abd'de yapılan o ağır testlerde opel'i göremedim , o testlerde başarılı sonuç alan markalardan biride honda'ydı.

Araba dediğin evet sadece motor'dan ibaret değildir. Bir bütün olmalıdır bana göre.

Mesela hava filtresi borusunda koskoca "SAAB" diye yazmamalı ?

İstediğim gibi , istediğim markaya laf ederim. Sanane ? Sanamı soracağım eleştirirken ?

Honda'dan o kadar büyükse çıksın kendi kendine bi ayakta dursunda görelim , battı , satıldı -satılacak laflarından kurtulalım.

ABD de yapılan testler ortaya çıktı eyvallah. ama bu testlerin yapılması euroncap i geçersiz mi kıldı? tabiki hayır. olay bu kadar basit değil.

2.5 milyon dolarlık Veyronun da parçalarında da VW yazıyor, ne olacak şimdi? işine gelmedi saabı da dacia ettin. saab kaka tü ayrıca opel araçlarının parçalarının hemen hepsinde GM logosu vardır. bunun opele yansıyan kötü tarafı ne merak ettim? şöyle saçma sapan muhabbetlerde üstüne yok kusura bakma

• quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

Uzamasın diyen benim zaten.

opel sevebilirsin bağımsız olmasını da isteyebilirsin.ben de eski opelleri severim senin yaşın yetmez

tahminimce ben çocukken senatör diye bir araba vardı mercedes sahipleri bile bakardı.

neyse sonuçta fiat nedir yaaaa falan yazmana gerek yok. bu şekil bir yaklaşımla biryere varamazsın.

Senatör dedin beni duygulandırdın aga.

yaww ne acayip döşemeleri vardı hala unutmuyorum

bir de commodore vardı v6

ne makinalar yapıyordu opel beee

• İyide bir kaç yıl öncesi fiat iflasın eşiğinde değilmiydi hatta grande punto satışlarıyla ayakta kalabilmişdi bir kaç yıldırda kriz ortamı var ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: talkingbrother

İyide bir kaç yıl öncesi fiat iflasın eşiğinde değilmiydi hatta grande punto satışlarıyla ayakta kalabilmişdi bir kaç yıldırda kriz ortamı var ilginç

olay şöyle oldu. grande punto,panda ve 500 ile fiat para bastı.

1.3 mjet i suzukiye,opele,tataya sattı para bastı.

bu paralarla crysleri ucuza kapattı.

şimdi alfaya yatırım yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğan.

Bu Forum'da Honda'ya laf söyleyemezsiniz.

Ne alaka japon markaları ile , honda ile ?

Konu opel konusu, lafı honda'ya bağlıyorsunuz , sonra da laf edemezsiniz gibi kendinizce garip tavırlar içindesiniz.

Benim arabam honda değil , tata bile olsa istediğim gibi yorum yazarım. Hatta arabam olmasa bile yazarım.

Adamın dediği lafa bak , sahip olduğum araba'dan dolayı opel'e laf atamazmışım , alla alla öyle bi kural mı var ?

İstediğim gibi konuşurum kardeşim , sizde istediğiniz gibi konuşursunuz.

Bu şekilde duygusal , ya da kendi kendinize garip tavırlar içine girmeyin.

Ben eleştiriyorum ve eleştirdim noktalarda haklıyım , sende haklı olarak eleştirebileceğin yerlerde eleştirmiyormusun ? Accord'un motor + şanzıman seçeneklerine sallamıyor musun ?

Sallıyorusun , eee daha ne ?

Sanki böyle bi platform varmışta , japon'lara , honda'ya sayana , sövene küfür ediyoruz.

@harun kardeş , diyelim ki arabam yok , o zaman ne ile saldıracaksın ? hadi yine sallıyorum opel'e ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HondAta -- 8 Ekim 2012; 23:50:36 >

• quote:

quote:

Bu Forum'da Honda'ya laf söyleyemezsiniz.

Ne alaka japon markaları ile , honda ile ?

Konu opel konusu, lafı honda'ya bağlıyorsunuz , sonra da laf edemezsiniz gibi kendinizce garip tavırlar içindesiniz.

Benim arabam honda değil , tata bile olsa istediğim gibi yorum yazarım. Hatta arabam olmasa bile yazarım.

Adamın dediği lafa bak , sahip olduğum araba'dan dolayı opel'e laf atamazmışım , alla alla öyle bi kural mı var ?

İstediğim gibi konuşurum kardeşim , sizde istediğiniz gibi konuşursunuz.

Bu şekilde duygusal , ya da kendi kendinize garip tavırlar içine girmeyin.

Ben eleştiriyorum ve eleştirdim noktalarda haklıyım , sende haklı olarak eleştirebileceğin yerlerde eleştirmiyormusun ? Accord'un motor + şanzıman seçeneklerine sallamıyor musun ?

Sallıyorusun , eee daha ne ?

Sanki böyle bi platform varmışta , japon'lara , honda'ya sayana , sövene küfür ediyoruz.

@harun kardeş , diyelim ki arabam yok , o zaman ne ile saldıracaksın ? hadi yine sallıyorum opel'e ?

Hayır mesele bahsettiğim bağlamda yapılan her yorumun misilleme ile karşılık görmesi .

• E ben şimdi sallayınca karşılık almıyormuyum ? sen ve ya bi başkası eleştiriyor bak.

Demek ki her konuda bi misilleme ve karşılık oluyor değil mi ?

Bu kadar duygusal olmanın anlamı yok.
  • quote:

E ben şimdi sallayınca karşılık almıyormuyum ? sen ve ya bi başkası eleştiriyor bak.

Ya anil duygusallıkla ne alakası var ki.

KArşılık almak farklı , cevap almak fakrlı, misilleme yapmak farklı şeyler.
  • quote:

quote:

E ben şimdi sallayınca karşılık almıyormuyum ? sen ve ya bi başkası eleştiriyor bak.

Ya anil duygusallıkla ne alakası var ki.

KArşılık almak farklı , cevap almak fakrlı, misilleme yapmak farklı şeyler.

Sonuçta karşılıklı oluşuyor tartışmalar. Bugün tata'ya bile laf söylesen birileri çıkar karşına susturmaya çalışır.
  • Opel Astra Sedan 1.6 Multijet TCT

Jetta Killer.! :)
  • yorumlar süper ya psa markası alanlar fiat grubu markası araç alanlara saldırıyor :D yani pug-fiat vs. tartışmasını da geçtik psa vs fiat grup oldu :)
  • bir de almanya da işçi kesimi opel e binermiş.doğru mu bu?...
  • Eğer uygun şartlar oluşursa FIAT Opel'i bal gibi alır ve çokta güzel modeller çıkar ortaya..İnşallah olur böyle bir satın alma..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: manda kasa

bir de almanya da işçi kesimi opel e binermiş.doğru mu bu?...

VW de dahil :)
  • Yahu neyin kafasındasınız anlamıyorum.Yarın öbür gün VW Fiat'ı alıcak.Opel GM için çok önemli Avrupa ve Avustralya'da.O yüzden satmazlar bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Yahu neyin kafasındasınız anlamıyorum.Yarın öbür gün VW Fiat'ı alıcak.Opel GM için çok önemli Avrupa ve Avustralya'da.O yüzden satmazlar bence.

Vw fiati alacak derken?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Integrale

quote:

Yahu neyin kafasındasınız anlamıyorum.Yarın öbür gün VW Fiat'ı alıcak.Opel GM için çok önemli Avrupa ve Avustralya'da.O yüzden satmazlar bence.

Vw fiati alacak derken?

Hocam VW dizel motor geliştirmek istiyor ve maalesef patente takılıyor.Sonra dizel üreticilerine bakıyor.Renault'yu Nissan Mercedes kapmış.PSA'ya bakıyor GM ve BMW kapmış.En son seçenek Fiat kalıyor.Alfa'yı alma istekleri bu yüzden.Marka hikaye amaç dizel motorlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Integrale

quote:

Vw fiati alacak derken?

Hocam VW dizel motor geliştirmek istiyor ve maalesef patente takılıyor.Sonra dizel üreticilerine bakıyor.Renault'yu Nissan Mercedes kapmış.PSA'ya bakıyor GM ve BMW kapmış.En son seçenek Fiat kalıyor.Alfa'yı alma istekleri bu yüzden.Marka hikaye amaç dizel motorlar

Tamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.