Şimdi Ara

OPEL GRANDLAND X KASIMDA TÜRKIYEDE<ANA KONU>> (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
12
Favori
15.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: disposable

Grandland X en üst donanım seviyesi "Ultimate" 2018 de gelecek. Şu anki modeller için fiyat teklifi alan oldu mu?

excellance full cam tavan 173.500 ,benzinlisi 155.000
  • Kampanyalı liste fiyatlarından 7.000 TL iniyorlar. Peugeot 3008 e göre fiyatlar daha uygun. En iyi yaptıkları şey 19" jantı opsiyon listesine koyarak 18 jant grip kontrollü ve 4 mevsim lastikli satmak olmuş. 3008e gosterilen ilgi bu araca niye gösterilmiyor anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • disposable D kullanıcısına yanıt
    1.6 120hp Dizel AT Excellence, Kampanyalı Anahtar Teslim Perakende TL: 181.400 + Donanım Paketleri = 200.000 TL

Kampanyalı olmasa herhalde 250-300 bine satacaklarmış.
  • Grandland X'i bekliyordum. Geçen gidip bakma imkanım oldu ama bunu alacağıma 3008 alırım. Hiç beklediğim gibi değil ve gerçekten pahalı.
    Bu fiyatları vereceğime bir üst segment olan Xtrail alacağım 2.el. Yazık günah sıfır alıcaz diye 30-40 bin fazla vermeye gerek yok.
  • Benzin Otm Exc+Cam Tavan+Park&Go araç arıyorum ama bayilerde yok. Sanırım gelen benzinli araçlar hep enjoy.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • brdst B kullanıcısına yanıt
    Benzin Otm Exc+Cam Tavan+Park&Go (163.900 + 2.500 + 6.500) TL olunca herhalde getirmeye utanmışlardır.
  • Excellence + deri paket + cam tavan + siyah paket donanımlı dizel otomatik bir aracı aldım. cumartesi teslim inşallah. biraz tecrübe ettikten sonra detaylı yorum yazarım. düşünen arkadaşlar liste fiyatlarına bakıp kaçmasın. bayilerde ısrar edilirse güzel indirim çıkıyor. tüm sıfır araçlar için fiyatlar olması gerekenden yüksek eyvallah. ama bu kadar zengin donanım başka hiçbir avrupa markasında mevcut değil (direksiyon ısıtma, koltuk soğutma vs vs.). o yüzden nispeten uygun olmuş oluyor.
  • 1 Aralık itibariyle yeni fiyatlar geçerli olacakmış. Bugün teste gittim. Anlık yakıt tüketimi çıldırdı. 28,33 hatta bir ara 999 bile gösterdi. Neden diye sordum kuk yapımı Bi de elektronik ya bozulmuştur dediler . Araç dolu ise iyi yoksa enjoy içim bu paralar ile daha mantıklı tercihler var .

• ihzone89 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.
    Ne kadara mal oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

Hayırlı olsun.
    Ne kadara mal oldu?

Teşekkür ederim. 177ye geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğer sayfaya da yazdım. Aracı test ettim. Benzinlisi yoktu, dizeli kullandım. Aracta 3008in motor ve şanzımanı kullanılıyor dendi ama hiç öyle gelmedi. Arac 300 tork hissini vermiyor, hızlanma çok kötü. Yakıt tüketimi göstergesini st acamadi. O konuda bir şey diyemeyecegim.

Direksiyonu hisli, süspansiyon iyi. Arka dar. Cam tavan açılmıyor. Yalıtım ehh..

Az Kullanılmış 2.el bir 3008 çok daha mantıklı bence.

• Gaza geç tepki veriyor. Arkası dar. Kumaş döşeme ve koltuk ısıtma güzel. 19 jant konforu iyi değıl.

18 jantı bulunmuyor. Lansman arabaları nerdeyse tükendi. 12000 zam yedi. Cazibesini kaybetti. Alanlara hayırlı olsun.

• araçtaki turbo boşluğunun diğer dizel motorlardan bir farkı yok. her turbolu araç gibi tepki vermesi için 1750 devrin üzerine çıkması gerekiyor. daha sonra 300 tork devreye giriyor ve sıkıntı kalmıyor. konfor olarak 18 inçler gayet güzel. sadece 18 inç ler 4 mevsim continantel lastik ile geliyor. şuan iyi, kış performansını görecez bakalım.

OPEL GRANDLAND X KASIMDA TÜRKIYEDE<ANA KONU>>

• quote:

Orijinalden alıntı: ihzone89

araçtaki turbo boşluğunun diğer dizel motorlardan bir farkı yok. her turbolu araç gibi tepki vermesi için 1750 devrin üzerine çıkması gerekiyor. daha sonra 300 tork devreye giriyor ve sıkıntı kalmıyor. konfor olarak 18 inçler gayet güzel. sadece 18 inç ler 4 mevsim continantel lastik ile geliyor. şuan iyi, kış performansını görecez bakalım.

Arabanin hızlanması 12.2 san. Bu değer dizel bir araba için bile kötü. Bu 300 tork da ne zaman devreye giriyorsa ben bir türlü fark edemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: lodosunoglu

quote:

araçtaki turbo boşluğunun diğer dizel motorlardan bir farkı yok. her turbolu araç gibi tepki vermesi için 1750 devrin üzerine çıkması gerekiyor. daha sonra 300 tork devreye giriyor ve sıkıntı kalmıyor. konfor olarak 18 inçler gayet güzel. sadece 18 inç ler 4 mevsim continantel lastik ile geliyor. şuan iyi, kış performansını görecez bakalım.

Arabanin hızlanması 12.2 san. Bu değer dizel bir araba için bile kötü. Bu 300 tork da ne zaman devreye giriyorsa ben bir türlü fark edemedim.

Keşke 136'lık Opel'in dizel motoru ile gelseydi...

• quote:

Orijinalden alıntı: lodosunoglu

quote:

aynı durum qashqai, kuga, kadjar, gla gibi tüm küçük hacimli dizel motorlar için geçerli. o yüzden performans arayana hitap etmiyor bu araçlar. "otomatik crossover olsun, az yaksın" diyenler için gayet yeterli. keşke opel motoru ile gelseydi ama olmamış malesef. bundan sonrası kişiye göre değişen öncelik meselesi...

• aunsalg82 A kullanıcısına yanıt
    xtrail de yalıtım diye bişey yok bi dene istersen..
  • ihzone89 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun .. memnunun musun ? Ben de düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkcer

Hayırlı olsun .. memnunun musun ? Ben de düşünüyorum..

teşekkür ederim.
    genel olarak memnunum. yakıt olarak 6 lt civarında şuan. km arttıkça düşeceğini tahmin ediyorum. trafik denk geldi çünkü hep.
    konfor güzel. süspansiyonlar rahat. elektrikli bagaj kapağı çok kullanışlı birşey imiş. tavsiye ederim.
  • Yklaşık Aynı donanımda kuga 200000, zaten x trailde ,crv de bu donanım yok.....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.