Şimdi Ara

OPEL GRANDLAND X KASIMDA TÜRKIYEDE<ANA KONU>> (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
12
Favori
15.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ihzone89

quote:

Orijinalden alıntı: lodosunoglu

quote:

araçtaki turbo boşluğunun diğer dizel motorlardan bir farkı yok. her turbolu araç gibi tepki vermesi için 1750 devrin üzerine çıkması gerekiyor. daha sonra 300 tork devreye giriyor ve sıkıntı kalmıyor. konfor olarak 18 inçler gayet güzel. sadece 18 inç ler 4 mevsim continantel lastik ile geliyor. şuan iyi, kış performansını görecez bakalım.

OPEL GRANDLAND X KASIMDA TÜRKIYEDE<ANA KONU>>

Arabanin hızlanması 12.2 san. Bu değer dizel bir araba için bile kötü. Bu 300 tork da ne zaman devreye giriyorsa ben bir türlü fark edemedim.

aynı durum qashqai, kuga, kadjar, gla gibi tüm küçük hacimli dizel motorlar için geçerli. o yüzden performans arayana hitap etmiyor bu araçlar. "otomatik crossover olsun, az yaksın" diyenler için gayet yeterli. keşke opel motoru ile gelseydi ama olmamış malesef. bundan sonrası kişiye göre değişen öncelik meselesi...

Hangisinin hızlanması 12 saniyenin üstünde!

Bu araç bildiğin gitmiyor. Gaza basiyorsun arabada hareket yok, fiyat olarak da küçük bir servet. Satışları da durumu gösteriyor.

Grand fiyasko.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

araçtaki turbo boşluğunun diğer dizel motorlardan bir farkı yok. her turbolu araç gibi tepki vermesi için 1750 devrin üzerine çıkması gerekiyor. daha sonra 300 tork devreye giriyor ve sıkıntı kalmıyor. konfor olarak 18 inçler gayet güzel. sadece 18 inç ler 4 mevsim continantel lastik ile geliyor. şuan iyi, kış performansını görecez bakalım.

OPEL GRANDLAND X KASIMDA TÜRKIYEDE<ANA KONU>>

Arabanin hızlanması 12.2 san. Bu değer dizel bir araba için bile kötü. Bu 300 tork da ne zaman devreye giriyorsa ben bir türlü fark edemedim.

aynı durum qashqai, kuga, kadjar, gla gibi tüm küçük hacimli dizel motorlar için geçerli. o yüzden performans arayana hitap etmiyor bu araçlar. "otomatik crossover olsun, az yaksın" diyenler için gayet yeterli. keşke opel motoru ile gelseydi ama olmamış malesef. bundan sonrası kişiye göre değişen öncelik meselesi...

Hangisinin hızlanması 12 saniyenin üstünde!

Bu araç bildiğin gitmiyor. Gaza basiyorsun arabada hareket yok, fiyat olarak da küçük bir servet. Satışları da durumu gösteriyor.

Grand fiyasko.

evet kardeş gitmeyen araba yapmışlar. benimki de garajda öylece duruyor zaten hep. sen sakın alma

• Grandland x aldım ben de ..120 ile giderken bile gitmiyormuş gibi geliyor doğru...180 le giderken de sanki100.....
  • Lodosun sen git traktör gibi olanlara bin ....onlar da gittiğini fazlasıyla hissedersin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkcer

Lodosun sen git traktör gibi olanlara bin ....onlar da gittiğini fazlasıyla hissedersin...

Yekuni cevap vereyim:
    Benim kullandığım arabanın 0 100'ü 8 saniye.

Hangisi traktör oluyor?

Gitmiyor ama iyi tarafları var gibi bir savunma yapın da eyvallah diyelim. Ama böyle komik duruma dusuyorsunuz. O gülme emojileri de size gelmiş oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lodosunoglu -- 8 Ocak 2018; 19:14:47 >
  • Babam 2015 b8 passatdan geçmeye niyetlendi gittim baktım ama fiyatları çok pahalı. Enjoy fiyatına exellence olsa alınır görünüyor. Enjoy boş fiyat iyi excellence güzel araç ama o da yaklaşık 20 bin fazlaya satılıyor. Karoq beklemeye devam.
  • turcoblanco kullanıcısına yanıt
    Karoq için satış fiyat aralığı 120-170 bin arası olacakmış

Dün bursa bayii beni arayarak bilgilendirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Esk-3008

Karoq için satış fiyat aralığı 120-170 bin arası olacakmış

Dün bursa bayii beni arayarak bilgilendirdi

Biz dizel otomatik ortalama 150 bin liralık paket ile ilgileneceğiz donanımı tatmaktadır n ederse direk alınır. Yine de fiyatları grandland x den uygun her turlu karoq tercih edilir

• Ankara’da bayiler arası farklılık var mi dir..önereceğiniz bayi var mi?

• Karoq gördükten sonra kesinlikle bu araç

• Motor1 Türkiye'den Grandland X inceleme videosu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün 2017 model dizel otomatik enjoy u 140 bin tl bandında verebileceğini söyledi satış danışmanı. Sizce bu fiyata enjoy alınrmı?

• Bu aractaki motor ve sanzıman 3008 ile birebir aynımı?

• 1.2 puretech otomatik alan varmı? Varsa gercek yakıt değeri nedir? Aracı almak üzereyim. Deri koltuk+ cam tavan exellance. Bu kadar donanım hiçbir arabada görmedim. Oyuncaklar hoşuma gidiyor.dizel enjoydan 20bin pahalı ama yakıt 8 i gecmezse iyi. 15bin yıllık yol yapıyorum

• Gradlanx 1.5 130bhd motor ve at8 şanzıman ile geliyor. Bu 8 ileri şanzıman opelin yeni geliştirip insignia da kullanılan şanzıman mı acaba? Yoksa psa nın kullandığı eat8 de şanzıman mı?
  • yusuf24 kullanıcısına yanıt
    Motorda şanzımanda psa

Eat8 yani

• Bu yeni motor şansızman hakkında bilgisi olan var mı?

• tüm ürünler psa ile aynı. yeni çıkan kombinasyon da öyle. 10bg de olsa güç artışı iyi olmuş. fakat 1 sene için 1.6 motor çıkarmak da ilginçmiş.
  • grandlan x 1.5 dizel alan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejaa

grandlan x 1.5 dizel alan varmı ?
    bu motor henuz yok sanırım ,eski motor satısları suruyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.