Şimdi Ara

Opel Grandland X inceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
72
Cevap
4
Favori
42.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Opel Grandlandx 1.5 Eat6 Otomatik şanzıman vites topuzu elimle çektiğimde yukarı doğru geliyor, bu normal mi yoksa sıkıntı mı var, bu araç kullanıcıları sizde de böyle bir durum var mı ?
  • Arkadaşlar bu araç hakkında bu başlık gibi birçok dağınık başlık var, bu başlıkların hepsini "Opel Grandland X Kullanıcıları Ana Konu" gibi tek bir başlık altında toplasak daha iyi olacağını düşünüyorum. Bu işten anlayan birileri yardımcı olabilirse çok iyi olur ;)
  • Evet, tek bir konuda toplansa tüm bilgiler güzel olur, benim gibi Grandland X almayı düşünenler için :)
    Adminden link bekliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozdemirli

Evet, tek bir konuda toplansa tüm bilgiler güzel olur, benim gibi Grandland X almayı düşünenler için :)
    Adminden link bekliyoruz...
    Selamlar 1.5 dizel otomatik enjoy için sipariş verdim ay sonuna kadar gelir dediler siz aldınız mı aracı ilk izlenimleriniz nasil
  • hayırlı olsun , fiyat olarak ne dediler?
  • kumandadan tüm camlar açılıp kapatılabiliyor demişsiniz ama benim glx'de sadece camlar açıksa kapatılabiliyor. kapalı olan cam açılmıyor uzaktan kumandayla.
  • EfeHoroz kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim normal fiyatlari enjoy icin dizel otomatik 210 lara falan veriyolar
    Biz ötv indirimli 138 e anlastik
  • İyi akşamlar aldığınız model cam tavanlı olanı mıydı ben de sordum da 230 un altına pek inmemişlerdi. Daha sıkı mı pazarlık yapmalıyım acaba🙂
  • Araba 15000 bin km oldu, genel olarak memnunum, neredeyse tüm donanımlarını kullanıyorum. Arabayla ilgili yaşadığım sorunları yazayım...

Öncelikle kumandadan cam kapanıyor ama açılmıyor gerçekten, aklımda kapanıyor öyle kalmış, değilmş.
    Kapı kollarındaki gevşeklik ve ses sorununu en son servise ilettim, onlarda Almanyaya yazdılar, eğer olumsuz gelirse cevap biz başka çözüm bakarız dediler. Derdim, Kapı kolu gıcırdıyor ve yüksek müzikte ve bozuk yolda ses yapabiliyor.
    Arabada kablosuz telefon şarjı var ama çalışmıyor. Servis genel bir sorun olduğunu, tüm insigna ve grandland larda varmış, Almanyaya iletmişler, ama bence düzeltemeyecekler.
    Bende yan ayak aksesuarı var, görüntüsü güzel ama arabayı yere çok yaklaştırıyor, bazen vuruyorum. Bu aksesuarı alacak olanları uyarayım.
    Arka bagajı açma/kapama düğmesi konsolda yok, neden koymazlar anlamadım.

Bu konuların dışında bir sorun yaşamadım. Adblue ilk servise kadar bitmedi, bakımda dolduruldu. Genel olarak olumlu diyebilirim.
  • MühendisBey08 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende de aynı durum oluyor. Siz bununla ilgili herhangi bir işlem yaptırdınız mı yoksa normal bir durum mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: orto35

Merhaba bende de aynı durum oluyor. Siz bununla ilgili herhangi bir işlem yaptırdınız mı yoksa normal bir durum mu
    normal değil. servise götürün. pimin eksik olduğunu söylemişti o postu yazan arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

3008 ve C5 air cross varken almazdım bu aracı.
    niye? onlar kuş mu konduruyorlar? 3008 neyi grandland den iyi yapıyor? teknik olarak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: texjrwillerjr

niye? onlar kuş mu konduruyorlar? 3008 neyi grandland den iyi yapıyor? teknik olarak?

Alıntıları Göster
    Grandland daha güzel geliyor bana. C5A 3008 Çirkin gelini süsleyip ata bildirmişler gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: texjrwillerjr

Alıntıları Göster
    kaliteyi daha iyi yapıyorlar mesela ? şanzımanı daha iyi yapıyor mesela ? İç mekan tasarımını daha iyi yapıyor mesela ?
  • quote:

kaliteyi daha iyi yapıyorlar mesela ? şanzımanı daha iyi yapıyor mesela ? İç mekan tasarımını daha iyi yapıyor mesela ?

Alıntıları Göster
    İç mekan kalite gibi şeyler tartışılır ama PSA çatısı altında olduklarından beri motor+şanzıman aynı neyin farkı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

İç mekan kalite gibi şeyler tartışılır ama PSA çatısı altında olduklarından beri motor+şanzıman aynı neyin farkı?

Alıntıları Göster
    ikisinin içine binin farkı tartışmassınız ha cok bariz fark var demiyorum ama 3008 daha iyi..
    3008 de 8 ileri otomatik varken opelde 6 ileri var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bianconera -- 24 Mart 2020; 16:39:30 >
  • En ust donanim glx de 8 ileri ve hem citroen hem de 3008de dusuk donanimlarda 6 ileri mevcut 2020 modellerde. Yani fark yok bu acidan.
  • quote:

ikisinin içine binin farkı tartışmassınız ha cok bariz fark var demiyorum ama 3008 daha iyi..
    3008 de 8 ileri otomatik varken opelde 6 ileri var..

Alıntıları Göster
    Ben zaten görsel için kişiye göre değişir dedim, o ayrı konu. Alınır-Alınmaz alıcının beklenti ve ihtiyaçlarına göre şekillenir.

Son gelen dizel 3008 lerde EAT/6, maliyetler/vergiler/ticari duruma vs.göre yönlenme var. Değişken durumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 24 Mart 2020; 16:59:19 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    şanzıman konusunda hiçbir teknik kanıt yok. diğerleri de subjektif şeyler. hele ki arada kayda değer fiyat farkı varsa alınmaz demenin doğru olduğunu düşünmüyorum.

not: bana kalsa bu fiyata ben hiçbirini almam gider ikinci el pajero veya jeep gc alırım. bir vw fanatiğine sorsan peugeot kim kalite kim der. bir toyotacıya sorsan avrupalılar (g serisi hariç) suv üretmekten ne anlar der. yani herkesin olaya bakış açısı değişik.
  • orto35 O kullanıcısına yanıt
    Merhaba, servis hemen hallediyor, üretimden sonra test aşamasında pim, klips takmayı unutmuşlar.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.