Şimdi Ara

Opel'den Sıfır araç alanlar veya sıfır fiyat teklifi alanlar (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
7
Favori
28.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gallagher2001

Grandland x ne zaman gelir ve dizel manuel full paket yaklaşık ne kadara mal olur bilgin varsa veya tahminini paylaşır mısın

Grandland X ne zaman gelebilir, ben de merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Astra 1.6 OPC line sport AGR paketli fiyatı nedir?
  • MOKKA X EXC 1.6 136 AT FWD +SR 118,000 TL PERAKENDE renk secenegi mevcut
  • ysuleymany kullanıcısına yanıt
    kasım ayında gelmesi bekleniyor. fiyatlar ise şu anda hiç bir acıklama yok ama bizim bekledigimiz 100.000 tl ile 170 bin tl arasında fiyatlarda gelmesini bekliyorum şahsen
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    ilginiz için teşekkürler.
    Grandland ı beklemeye karar verdik
  • türkiyeye su an için 1300 tane grandland gelecek kasıma ayı gibi
    Merhabalar. İnsignia grand sport excellence modelinde navigasyon paketli araç var mı? (benzinli otomatik). Fiyat konusunda bilgi verir misiniz

• orthopaedics O kullanıcısına yanıt
    Ne yazıkki baktıgım kadarıyla sadece navigasyonlu bir arac yok :( hatta navigasyonlu benzinli araç yok diyebilirim

sahibindene 479336490 numaralı ilana koydugumuz bir araç var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opel Arden Otomotiv -- 18 Eylül 2017; 18:4:30 >
  • Merhaba astra hb 1.4 dynamic otomatik benzinli kırmızı renk sunrooflu veya sunroofsuz fiyatları nedir acaba ?
  • Merhaba,

astra hb excellence 1.6 dizel otomatik 124.400 liste fiyatı. şirketin üsütne 1 adet araç vardır. İndirim ve fiyat ne kadar olur bu araç için. Birde istanbul da hangi bayide var görebiliyormusunuz?.
    Son olarak Kasım veya Aralık ayında bu araç için indirim olucakmı?.

Teşekkürler
  • Merhaba 1.6 dizel sedan otomatik astra almayı düşünüyorum. Az km li ikinci el mi yoksa sıfır mi almalıyım?

Birde 0 araç için faizsiz kredi imkanı olacak mi yine? (Dinen faize karsiyim) faizsiz kredi yoksa büyük ihtimal ikinci ele yonelicem mecbur.

• IraArel kullanıcısına yanıt
    yani 2.el veya sıfır arac alımı tamamıyla tercih meselesi diyebilirim.

ASTRA NB SPR 16 136H AT6 +STİL(sunroof ve 7' ekren ile ) 111,000 tl su anda verilebilecek en son fiyat, renk safir mavi
  • Grandland x te bi gelişme yok mu? Fiyatlar belli olmadi mi daha? Kasım ayı dendi

• ahmetmeral300814 A kullanıcısına yanıt
    şimdide 16 kasım gibi gelecek dediler
    Fiyatlarla ilgili bir bilgi var mıdır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • brdst B kullanıcısına yanıt
    peugeot 3008 ile benzer fiyatlardan gelmesi bekleniyor
  • Ölü doğacak yani.. Zira 3008 in 170 bin dizel otomatiği.. Ama ben zannetmiyorum... 100 ile 150 bin arasında olur diye düşünüyorum...

• ahmetmeral300814 A kullanıcısına yanıt
    su anda daha araclar bayilerimize gelmedi ama su anda uşak bayisi olarak bizden haber bekleyen 20 ye yakın müşteri var ki dizel için tahmini fiyatlar 150 ile 180 dememize ragmen bekleyen cok, ölü dogma ihtimali derseniz kesinlikle katılmıyorum bayi calısanı olarak degil müşteri gözüyle bile baktıgınız da vw tiguanın benzinli otomatikleri confortline bile 164 bin tl, vw nin önünü kesecektir.hyundai tuscon desek benzinli bir araçları var,

nissan ile kıyaslayamam bagaj ve ebat olarak cok daha büyük bir araç geliyor ki nissan skypack modeline eşit olan enjoy donanımı olacaktır. skypack su anda fiyatı 152,000 tl en dolusuna gecmek isterseniz 174,000 tl nissanın fiyatları.

diğer markalarla ufak bir karşılaştırma yapmaya calıstım, bu dogrultuda bakarsak tabi sevende olacak sevmeyen de ama opelin su ana kadar cıkartıgı ve ölü doğan benim gördügüm bir tek meriva vardı
  • Insignia için Opel Türkiye facebook sayfasından deri paketi ile park&go paketi neden beraber alınamıyor diye soru yönelttim. Belki de 3 hafta oldu hala cevap yok. İki paket arasındaki tek ortak nokta otomatik katlanabilir yan aynalar. Beraber alınamamasına mantıklı bir cevap var mı? Size de mutlaka soran olmuştur.

• Benim kastetmek istediğim opel her zaman fiyat olarak rekabetçi olmak istemiştir... O yüzden ben benzer fiyatlar değil biraz daha uygun fiyatlar beklemekteyim...Ama Opelin derdi büyüyen pastadan sadece pay almaksa bilemem tabi... Domine etmek ise biraz uygun olmak zorunda... Yoksa herkes qq nin neden lider olduğunu biliyordur sanırım...Umarım en azından 1.2 benzin otomatik olani %50 lik vergi diliminin altinda olur... Orta donanımın bile segment gereği son derece dolu olacağını düşünüyorum...

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.