Şimdi Ara

Opel'den Sıfır araç alanlar veya sıfır fiyat teklifi alanlar (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
7
Favori
28.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

su anda daha araclar bayilerimize gelmedi ama su anda uşak bayisi olarak bizden haber bekleyen 20 ye yakın müşteri var ki dizel için tahmini fiyatlar 150 ile 180 dememize ragmen bekleyen cok, ölü dogma ihtimali derseniz kesinlikle katılmıyorum bayi calısanı olarak degil müşteri gözüyle bile baktıgınız da vw tiguanın benzinli otomatikleri confortline bile 164 bin tl, vw nin önünü kesecektir.hyundai tuscon desek benzinli bir araçları var,

nissan ile kıyaslayamam bagaj ve ebat olarak cok daha büyük bir araç geliyor ki nissan skypack modeline eşit olan enjoy donanımı olacaktır. skypack su anda fiyatı 152,000 tl en dolusuna gecmek isterseniz 174,000 tl nissanın fiyatları.

diğer markalarla ufak bir karşılaştırma yapmaya calıstım, bu dogrultuda bakarsak tabi sevende olacak sevmeyen de ama opelin su ana kadar cıkartıgı ve ölü doğan benim gördügüm bir tek meriva vardı

Facebook'ta bugün bir Opel Bayisi Grandland X için aşağıdaki fiyatları yazdı:

"Benzinli başlangıç fiyatı 123.600₺ ,
    Dizel başlangıç fiyatı 146.100₺ dir."

"Nissan QQ'ya rakip olacak." denilen bir aracın bu fiyatlarla QQ'ya rakip olması çok zor.

Bu fiyatlarla Grandland X de hayal olur benim için.

• ysuleymany kullanıcısına yanıt
    16 kasımda bayilerde olacak araclarımız diye biliyoruz. 0 faiz 36,000 tl 12 ay 0 faiz ile gelecek araclarımız fiyat olarak dip rakamları

enjoy dizel otomatik 149,000 tl

excellance dizel otomatik 168,000 tl

excellancelar dan az sipariş edilmiş genel olarak enjoy gelecek ilk seferde
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Excellence+cam tavan+park&go araç var mıdır ilk partide?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • brdst B kullanıcısına yanıt
    mutlaka vardır diye tahmin ediyorum ama bize gelen

excellance+cam tavan+19 jantlı kırmızı geliyor
  • Sanırım tercihim insignia olacak. Grandland beklediğimden pahalı. İnsigniaya göre daha düşük fiyatlı olmasını bekliyordum.

Dizel otomatik insignia excellence için güncel fiyat bilgisi var mıdır?

Kış paketi sunroof park&go paketli olursa süper olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brdst B kullanıcısına yanıt
    yani aslında daha aracı göremedik ama bence de bu fiyatlara insignia eger ki suv sevdanız yok ise

INSIGNIA GS EXC 1.6 AT6 136HP+SR+KIŞ PAKETİ 159,000 tl

INSIGNIA GS EXC 1.6 AT6 136HP+SR+ SİYAH DERİ 164,000 tl

Excellence 1.6 Dizel 136HP AT6+SR+park and go : 166,000 tl

ama benim nacizane tavsiyem SR+siyah deri koltuklu olan model

vergi levhası oldugu takdirde ekstra indirim yapabiliyorum.

36,000 tl 12 ay 0 faiz veya katlamalı faiz oranı mevcut bu aracta bilginize
  • Opel'den Sıfır araç alanlar veya sıfır fiyat teklifi alanlarOpel'den Sıfır araç alanlar veya sıfır fiyat teklifi alanlar

• quote:

Opel'den Sıfır araç alanlar veya sıfır fiyat teklifi alanlarOpel'den Sıfır araç alanlar veya sıfır fiyat teklifi alanlar

Grandland X fiyatları tam bir hayal kırıklığı oldu.
    Almanya'da orta donanım Grandland ve Qashqai aynı fiyata satılıyor.
    Türkiye'de ise Grandland, Qashqai'ye göre çok yüksek.

• qashqai bu aracın rakibi degil ki,biraz daha nissan markasında rakip olarak görmek gerekirse ölcüleri ve bagajı nedeniyle xtrail ile kıyaslamamız gerekecektir. bu aracın rakibi tiguan,kadjar,tuscon, 3008 gibi araclar ve bu aracların piyasa rakamlarına baktıgınız zaman normal diyebilirim.

grandland x enjoy dizel otomatik 149,000 tl

tiguan trendline ki boş bir arac benzinli otomatik araclarına 151,000 tl istiyorlar.

nissan Qashqai ile kıyaslayacak olursak da eger skypack paketi enjoy paketine eş değer olan paket onun da fiyatı 152,000 tl
  • Enjoy ile qq skypack nasıl eş değer donanımlar olarak görüyorsunuz anlamadım... Bir de qq bu arabanın rakibi değil demişsiniz... Bagaj dışında qq nin neyi eksik ki rakip olamıyor? Qq ile crossland x mi rakip yani?? Sanırım en büyük sıkıntı opelin bu arabayi nereye konumladirdigini bilememesi... Çelişki olan şu tigiun kadjar 3008 c suv dediğimiz bu segmenti hangi marka saysa buraya qq yi ekler rakip olarak.. Ama opel grandland i qq nin rakibi olarak görmüyor enterasan...

• Qq nasıl rakip olamazmış grandlanda aynı sınıf araçlar sonuçta enteresan haaa opel rakip tanımam diyorsa hele bu fiyatlarla bilemem

• Astra HB 1.4T Dynamic AT için fiyat teklifi alabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _MaxPayne_ -- 13 Kasım 2017; 13:22:44 >
  • Qashqai ile direk rakip, bunu tartışmaya mahal yok. Bu sınıfı yaratıcısı olan bir model zaten cvt sorunları olmazsa aslında güzel araç.
  • _MaxPayne_ kullanıcısına yanıt
    elimde kendime faturalı henüz plakası cıkmamış neptün mavi sunrooflu bir aracım var 94 bin tl ye kadar bu aracta yardımcı olabiliyorum
  • ahmetmeral300814 A kullanıcısına yanıt
    valla artık konumlandıracak yerler gercekten sapıtmaya basladı. vw polonun fiyatları c segment ile aynı ama arac b segment ama ebatlar yönüyle c segment ebatlarında bu aracı neyle kıyaslamamız gerekiyor sizce?

yani kıyaslayacak olursak mokka x i kiminle kıyaslayalım?

crossland x i kiminle kıyaslayalım ?

yada nissan dan xtrailini kiminle kıyaslayalım ?

grandland x illa ki en büyük rakibi qq olacaktır. qq kötü diyemem güzel arac ama opelin de büyük c-suv segmentinde arac cıkartıp da qq nin en dolusunu 175 lira istedigini bir pazarda en dolusuna 150 istemesini de bekleyemeyiz. yani bu fiyat politikaları bizim veya sizin isteklerinize göre de olmuyor. opel bu fiyata bu arabayı piyasaya cıkarttı. ölümü doğacak hayır diyebilirim net olarak su anda uşak bayisi olarak araç daha gelmeden 3 tanesi satıldı.

crossland x i neden qq rakibi olarak görmüyorsunuz ve su anda dizel manuelini 90,000 tl den veriyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opel Arden Otomotiv -- 13 Kasım 2017; 14:18:22 >

• quote:

elimde kendime faturalı henüz plakası cıkmamış neptün mavi sunrooflu bir aracım var 94 bin tl ye kadar bu aracta yardımcı olabiliyorum

Sunroofsuz faturası kesilmemiş ne fiyat verirsiniz hocam?

• _MaxPayne_ kullanıcısına yanıt
    NEW ASTRA DYNM 1.4 150HP AT6 Kış Paketi 1 97,000 TL
  • Crossland x i neden qq nin rakibi olarak görmüyoruz?? Bu soruyu ciddi olarak sordunuz mu gerçekten?

• Crossland X dediğiniz araba düpedüz Peugeot 2008 rakibi de Juke. Grandland X dediğiniz araba da aynı şekilde Peugeot 3008 ve rakibi de Qashqai. Her iki araç da kendi sınıflarının yaratıcısı. Peugeotlar ile görüntüden başka farkı olmayan bu araçlara rakip bulamamak komik ve 10 cm uzun/geniş diye üst sınıfla karşılaştırmak da saçma :)

Şimdi bir de Peugeot 5008 çıktı, yakında Opel de benzerini çikarir ona da Range Rover rakip deriz artik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bacanakis -- 13 Kasım 2017; 19:3:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbacanaklar

Crossland X dediğiniz araba düpedüz Peugeot 2008 rakibi de Juke. Grandland X dediğiniz araba da aynı şekilde Peugeot 3008 ve rakibi de Qashqai. Her iki araç da kendi sınıflarının yaratıcısı. Peugeotlar ile görüntüden başka farkı olmayan bu araçlara rakip bulamamak komik ve 10 cm uzun/geniş diye üst sınıfla karşılaştırmak da saçma :)

Şimdi bir de Peugeot 5008 çıktı, yakında Opel de benzerini çikarir ona da Range Rover rakip deriz artik.

Katılıyorum Hocam, çok haklısınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.