Şimdi Ara

Opel Corsa mı? Clio mu yoksa i20 mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
11.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

300 bine gerçekten bu çöpleri mi alacaksınız?

Alıntıları Göster

300bine b sınıfı araç alacağım demedim bütçem o kadar ama bütün parayı arabaya yatırmak istemiyorum dedim. Varsa iyi bir tavsiyeniz buyrun.

• quote:

Orijinalden alıntı: mymaxmy

300bine b sınıfı araç alacağım demedim bütçem o kadar ama bütün parayı arabaya yatırmak istemiyorum dedim. Varsa iyi bir tavsiyeniz buyrun.

Alıntıları Göster

Elinizin altında Golf, Corolla, Civic gibi opsiyonlar varken başlıkta saydığınız araçlara bakmayın derim.

• quote:

Elinizin altında Golf, Corolla, Civic gibi opsiyonlar varken başlıkta saydığınız araçlara bakmayın derim.

Alıntıları Göster

saydıklarınızın en boş paketleri neredeyse 300bin tl zaten. Zaten öncesinde civic veya corolla düşünüyordum. Bende işte boş bir arabaya 300bin tl vermek istemiyorum. 220bin veya max 250bin liraya en dolu b segment araç alıp üstünede para kalıyor. C segmentlerin fiyatları şuan alınamayacak durumda. 300bin verip boş bir teneke yığını istemiyorum açıkcası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mymaxmy -- 22 Aralık 2020; 15:49:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mymaxmy

saydıklarınızın en boş paketleri neredeyse 300bin tl zaten. Zaten öncesinde civic veya corolla düşünüyordum. Bende işte boş bir arabaya 300bin tl vermek istemiyorum. 220bin veya max 250bin liraya en dolu b segment araç alıp üstünede para kalıyor. C segmentlerin fiyatları şuan alınamayacak durumda. 300bin verip boş bir teneke yığını istemiyorum açıkcası.

Alıntıları Göster

Sanırım 0 almak istiyorsunuz siz. Ben olsam düşük km 2. ellere yönelirdim. Aradaki fark çok büyük. İsterseniz başlığınıza, bütçenizi de ekleyin. Daha fazla insanın yorum yapacağını düşünüyorum

• quote:

Sanırım 0 almak istiyorsunuz siz. Ben olsam düşük km 2. ellere yönelirdim. Aradaki fark çok büyük. İsterseniz başlığınıza, bütçenizi de ekleyin. Daha fazla insanın yorum yapacağını düşünüyorum

Alıntıları Göster

İkinci eller sıfırdan pahalı :) Bu yüzden artık bende sıfır almayı kafaya koydum.

• Ne aldınız?
  • Manuel ve boş bişey olur ve performans önemli değil derseniz o kadar para vermek yerine 250 bine sıfır bı üst dilime gecicek olan Clio sce derim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.