Şimdi Ara

OPEL COMBO NİYE SEVİLMİYOR ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
137
Cevap
0
Favori
132.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: caparso2002

AMANIN.............KESİN Mİ?

FORUMDA ÜST BAŞLIK VAR KASKO-SİGORTA VB. KONUSUNDA ORDA BEN Bİ SORDUM SORDUĞUMA PİŞMAN OLDUM
  • Arkadaşlar, okuduğum kadarı ile bu kombiler hakkında baya bi araştırma yapmışsınız.Ben bu tip bi araç alıcam,ancak şu an sıfır alamıyorum.
    Berlingo 1.9 panelvan modelini alıp, sadece kapı üstü camları açtırıp ve koltuk koyarak, kombi olarak kullanmak istiyorum.
    14000 ytl civarı 2005 model 45000 de bir panelvan buldum.Nasıl? Sizce
    alınır mı?
    Lütfen yardım yorumlarınızı bekliyorum...
    Konu başlığı ile ilgili olmadığı için başlığı açan arkadaştan özür dilerim.Ancak doğrudan, sorma ihityacı hissettim.
    Malum,burada mini-van cılar var.:)
  • arkadaşım bence hiç o işlere girme.öncelikle yaklaşık 2000 ytl civarı masraf edersin.araban orjinal olmaz aksine orjinalliği bozulur.satarken negatif bir kayıp olur.ayrıca alacağın arabada turbo yok ve turbo olmayan ticari araçlar 8 litre civarında yakıyor.performans değerleri kötü.birde bunu ruhsata işletmeye çalışacaksın dert üstüne dert.bence araba sana acil değilse biraz daha bekle 18000 ytl civarı orjinal turbodizel bi araç bulursun.
  • gelelim combo neden tutulmuyor.
    zaten bu araçların bulunduğu segmentte acayip bir rekabet var.rekabetin getirdiği kalite de var.combo 1.3cdti bence ideal bir araç değil.1.7 dti modelleri yanlış bilmiyorsam kalktı.combo alçak oturma pozisyonu ile bence çok puan kaybetti.hacim olaraktan rakiplerine göre küçük.bu sınıfta zirveye oynayan araçlar doblo,connect ve caddy dir.bu araçlar comboya göre kalitelidir.rahattır az yakar performanslıdır ve en azından kendilerine özgü bir şekli vardır.corsadan yola çıkıp geliştirilen ticari araç tutulmaz.almanya da bile durumlar böyledir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: codelinker

gelelim combo neden tutulmuyor.
    zaten bu araçların bulunduğu segmentte acayip bir rekabet var.rekabetin getirdiği kalite de var.combo 1.3cdti bence ideal bir araç değil.1.7 dti modelleri yanlış bilmiyorsam kalktı.combo alçak oturma pozisyonu ile bence çok puan kaybetti.hacim olaraktan rakiplerine göre küçük.bu sınıfta zirveye oynayan araçlar doblo,connect ve caddy dir.bu araçlar comboya göre kalitelidir.rahattır az yakar performanslıdır ve en azından kendilerine özgü bir şekli vardır.corsadan yola çıkıp geliştirilen ticari araç tutulmaz.almanya da bile durumlar böyledir.

DOBLO İÇİN KENDİNE ÖZGÜ BİR ŞEKLİ VAR DİYEBİLİRSİN,HATTA PERFORMANSI İYİ DİYEBİLİRSİN,UCUZ DİYEBİLİRSİN,YERLİ DİYEBİLİRSİN...DAHA PEK ÇOK ŞEY SÖYLEYEBİLİRSİN AMAAAAAA COMBODAN DAHA KALİTELİ DERSEN OLMAZ RAHAT DERSEN HİÇ OLMAZ.HİÇ COMBO KULLANMAMIŞSIN HERHALDE KALİTE VE RAHATLIK KONUSUNDA COMBO İLE CADDY YARIŞIR DOBLO EPEY UZAKTAN BAKAR.
    BİRDE COMBONUN 1,7 CDTİ OLANINI KULLANIRSAN PERFORMANSI DA ORDA GÖRÜRSÜN...

• codelinker herhalde sen araştırmayı ya yapmamışın yada yaparken bazı noktaları atlamışın. combo o saydıkların arasında en uzun araç. hatta peugeot bile biraz uzattı aracı o araçla aynı uzunlukta. ve en geniş iç hacime sahip tabi caddy i bilmiyorum ama diğer hepsini biliyorum. rahatlık konusunda hiçbirşey diyemezsin. hele doblo ile rahatlık geniş iç hacim açısından kıyaslamayazsın bile. yere yakın olması asfalt aracı olmasından dolayı. bu araçla dağa çıkıp tavşan avlamayacaksın. dti modelleride hala satılıyor. ama panelvanlarda....
  • quote:

gelelim combo neden tutulmuyor.

Arkadaşım bilip bilmeden konuşmuşsun yaa bu yazdıklarının çoğunu uydurmuşsun lütfen araba hakkında bi bilgin yoksa yorum yapma

• DİKKAT DİKKAT combo alacak olan arkadaşım sen kimseye kulak verme (ben hariç) opel combo nun tipi gayet iyi. sınıfının en iyi 2 otomobilinden biri (caddy-combo) araba diğer rakiplerinden daha atik bir kere. benzin tasarrufu çok iyi alıcaksan kesinlikle 1.7 sini al arasındaki fiyat farkı az (1.3 len) buna rağmen 100 beygir ve yakıtda da 0.1 lik bir fark var. ticari araçların hepsi combo HARİÇ YOL TUTUŞU SIFIR combonun yol tutuşu otomobil gibi. BUNLARA İNANMAYAN VARSA ALMANYADAKİ ÜNLÜ BİR OTO TEST firmasındaki test sonucunu yollaya bilirim sen bana güven .bunlar araştırılmış test edilmiş bilgilerdir. biz de bu uzun araştırmalar sonucun da combo almaya karar verdik inşallah yaza alıcaz.

NOT: spor paket ekle tavsiyem

• quote:

Orjinalden alıntı: Dido05

DİKKAT DİKKAT combo alacak olan arkadaşım sen kimseye kulak verme (ben hariç) opel combo nun tipi gayet iyi. sınıfının en iyi 2 otomobilinden biri (caddy-combo) araba diğer rakiplerinden daha atik bir kere. benzin tasarrufu çok iyi alıcaksan kesinlikle 1.7 sini al arasındaki fiyat farkı az (1.3 len) buna rağmen 100 beygir ve yakıtda da 0.1 lik bir fark var. ticari araçların hepsi combo HARİÇ YOL TUTUŞU SIFIR combonun yol tutuşu otomobil gibi. BUNLARA İNANMAYAN VARSA ALMANYADAKİ ÜNLÜ BİR OTO TEST firmasındaki test sonucunu yollaya bilirim sen bana güven .bunlar araştırılmış test edilmiş bilgilerdir. biz de bu uzun araştırmalar sonucun da combo almaya karar verdik inşallah yaza alıcaz.

NOT: spor paket ekle tavsiyem

Şu test sonucunu gönderebilir misin kardeş ?

• bütün testlere inanırsak bimiyorum sonumuz ne olur.anlaşılan buraya hep combocular toplanmış.combo niye sevilmiyor?gerçekten connect-doblo-caddy kadar üstün değil bu araç.
    zaten bu topiclere(combo-kango-doblo-connect-caddy)bir daha mesaj yazmayacağım.tatsızlık çıkarmak istemiyorum.herkes bu topiclerde kendi kendine laf uyduruyor.(size göre bende öyle gibi gözüküyorum).nedense en fazla sallamanın olduğu topiclerde bu belirttiğim topiclerdir.ben bunları söyledikten sonra bu topicten kaçıyorum.SELAMETLE
  • quote:

bütün testlere inanırsak bimiyorum sonumuz ne olur.anlaşılan buraya hep combocular toplanmış.combo niye sevilmiyor?gerçekten connect-doblo-caddy kadar üstün değil bu araç.
    zaten bu topiclere(combo-kango-doblo-connect-caddy)bir daha mesaj yazmayacağım.tatsızlık çıkarmak istemiyorum.herkes bu topiclerde kendi kendine laf uyduruyor.(size göre bende öyle gibi gözüküyorum).nedense en fazla sallamanın olduğu topiclerde bu belirttiğim topiclerdir.ben bunları söyledikten sonra bu topicten kaçıyorum.SELAMETLE

BİZ BURADA KAVGA ETMİYORUZ Kİ...SADECE TARTIŞIYORUZ.KAÇMAK YERİNE YAZDIKLARININ ARKASINDA DURSAYDIN DAHA HOŞ OLURDU...

• arkadaşlar ben geçen hafta 1,3 opel combo city plus spor paketini aldım şuana kadar çok memnunum ve diğerlerine nazaran daha uzun oldunu sanıyorum .gümrükçülük yaptığım için paket işi oluyor.ordan biliyorum.ama ben ticari değil tamamen keyif için aldım.bana görüntü icabı vw caddy ile kararsız kaldım ama vw nin fiyatı yüksekti.ben çok memnunum yol tutuşu konforu çok iyi.eskilerine nazaran bayağı gelişme kaydetmişler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poseidonn -- 5 Nisan 2006; 22:38:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: poseidonn

arkadaşlar ben geçen hafta 1,3 opel combo city plus spor paketini aldım şuana kadar çok memnunum ve diğerlerine nazaran daha uzun oldunu sanıyorum .gümrükçülük yaptığım için paket işi oluyor.ordan biliyorum.ama ben ticari değil tamamen keyif için aldım.bana görüntü icabı vw caddy ile kararsız kaldım ama vw nin fiyatı yüksekti.ben çok memnunum yol tutuşu konforu çok iyi.eskilerine nazaran bayağı gelişme kaydetmişler .

COMBO SANKİ DİĞERLERİNE GÖRE AİLEYE DAHA UYGUN GİBİ.TİCARİYLE BİNEK ARASI BİŞEY...
  • Yakın zamanda 1.7cdti alan varmı?siparişden ne kadar süre sonra araba geldi?(bugün tekrar bir kaç bayi arayıp sordum da içlerinde hiç getirilmediğini söyleyen bile çıktı.heralde elemanın bilgisi yoktu.bir diğeri şu an için hiçbir şeyin belli olmadığını ve şu anda sipariş almadıklarını,hazirana doğru belli olacağını söyledi)
  • quote:

Orjinalden alıntı: caparso2002

Yakın zamanda 1.7cdti alan varmı?siparişden ne kadar süre sonra araba geldi?(bugün tekrar bir kaç bayi arayıp sordum da içlerinde hiç getirilmediğini söyleyen bile çıktı.heralde elemanın bilgisi yoktu.bir diğeri şu an için hiçbir şeyin belli olmadığını ve şu anda sipariş almadıklarını,hazirana doğru belli olacağını söyledi)

VALLA BENDE RASTLAMADIM ALANA BİRİSİ ÇIKSA DA ANLATSA ŞU ARABAYI...
  • 1.3 ALAN BİRİSİYLE TANIŞTIM ARABAYI ÖVE ÖVE BİTİREMEDİ Bİ TEK KLİMANIN ŞEHİR İÇİNDE ÇOK ZORLADIĞINDAN ŞİKAYET ETTİ.BEN DE BU YÜZDEN 1.7 ALMAYA ÇALIŞIYORUM.ALMIŞKEN BİZİ ÜZMEYECEK Bİ ŞEY ALALIM. BEN MUĞLALIYIM YAZIN KLİMASIZ BİR ADIM BİLE ATILMAZ BİZİM ORALARDA.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TANGO1

1.3 ALAN BİRİSİYLE TANIŞTIM ARABAYI ÖVE ÖVE BİTİREMEDİ Bİ TEK KLİMANIN ŞEHİR İÇİNDE ÇOK ZORLADIĞINDAN ŞİKAYET ETTİ.BEN DE BU YÜZDEN 1.7 ALMAYA ÇALIŞIYORUM.ALMIŞKEN BİZİ ÜZMEYECEK Bİ ŞEY ALALIM. BEN MUĞLALIYIM YAZIN KLİMASIZ BİR ADIM BİLE ATILMAZ BİZİM ORALARDA.

•  OPEL COMBO NİYE SEVİLMİYOR ?

OPEL COMBO NİYE SEVİLMİYOR ?

• geç combo fln hıkaye yaa doblo 1.9 JTD al bıras daha pahalı ama her turlu profesyonel!
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.