Şimdi Ara

OPEL COMBO NİYE SEVİLMİYOR ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
137
Cevap
0
Favori
132.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VALLA COMBO SEVER BİRİSİ OLARAK YAZILANLARI KEYİFLE OKUYORUM.GÖRÜYORUM Kİ COMBO Gİ
    DEREK YAYGINLAŞIYOR VE COMBO SAHİPLERİ ARABALARINDAN MEMNUN.BEN BU FORUMDA "ARKADAŞLAR COMBO ALACAM NE DERSİNİZ" DİYE İLK TOPİCİ AÇTIĞIMDA.
    * COMBO MU ? O DA NE ?
    * CORSA BOZMASI COMBOYU NAAPACAN ?
    * TİPİ İĞRENÇ
    * MOTORU HANTAL
    * SAĞLAM DEİL
    * PARÇASI PAHALI
    GİBİ YORUMLARLA KARŞILAŞMIŞ VE ÇOK İSTEDİĞİM HALDE COMBO ALMA KONUSUNDA TEREDDÜDE DÜŞMEYE BAŞLAMIŞTIM AMA O GÜNDEN BU GÜNE GÖRDÜM Kİ GİDEREK COMBO KONUSUNDAKİ OLUMSUZ GÖRÜŞLER AZALDI VE YERİNİ ÖVGÜYE BIRAKTI. DEMEKKİ ELEŞTİRENLER ESKİ MODELLERİ BAZ ALMIŞLAR YENİ MODELLERDE Bİ ÇOK SIKINTI AŞILMIŞ.
    ARTIK İÇİM RAHAT Bİ ŞEKİLDE 1.7 COMBO MU ALABİLİRİM.OLUMLU OLUMSUZ GÖRÜŞ BİLDİREN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER.

• Yeni 1.7 cdti leri kullanan bir arkadaş fikirlerini söylerse çok sevinirim. çünkü eski dti lere göre çok daha fazla güçlendirilmiş bir motoru var bildiğim kadarıyla. 1.3 leri kullanan arkadaşlar kalkışlarda arabanın ağır kaldığını söylemişler normal olarak. ama bu sorun 1.7 ve 100 beygirlik yen motorda görülmüyodur heralde.
  • bizim bi arkadaş 2003 model dti ile 195 bastığını söyledi bu arada bildiğim cdti daha ekonomik bi motora sahip gücünün fazla arttığını sanmıyorum zaten ikiside turbo ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: doblom

bizim bi arkadaş 2003 model dti ile 195 bastığını söyledi bu arada bildiğim cdti daha ekonomik bi motora sahip gücünün fazla arttığını sanmıyorum zaten ikiside turbo ..

CDTİ NİN DTİ YE GÖRE BEYGİRİ DE TORKU DA DAHA FAZLA.BU DA GÜCÜNÜN ARTTIĞINI GÖSTERMEZ Mİ ?
  • Bir dönem Bursa da kamyon şasesinin üzerine otobos yapıyorlardı. Combo da aynı düzen...
    Semer olayı yani......
  • quote:

Orjinalden alıntı: anchorman

Bir dönem Bursa da kamyon şasesinin üzerine otobos yapıyorlardı. Combo da aynı düzen...
    Semer olayı yani......

COMBONUN CORSA ŞASESİNE OTURTULMUŞ OLMASI ÇOK MU OLUMSUZ BİR ÖZELLİK ( EŞEK OLACAK KADAR MI KÖTÜ )
  • quote:

Bir dönem Bursa da kamyon şasesinin üzerine otobos yapıyorlardı. Combo da aynı düzen...
    Semer olayı yani......

corsa üzerine combo... olumsuz tarafları hakkında bilgi verebilir misin yoksa sadece kötülemek amacıyla mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: caparso2002

quote:

Semer olayı yani......

corsa üzerine combo... olumsuz tarafları hakkında bilgi verebilir misin yoksa sadece kötülemek amacıyla mı

anchormaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan cevap zahmet olmazsa
  • opel combodan vazgectim nedeni ise ikinci eli olmayışı opelin stratejisi bambaşka bu yıl sonunda yeni kasaları piyasaya sürüp şu ankı corsada bozma kasalar elinizde patlarsa ve hiç şaşırmayın en yakın zamanda sizde bir doblo alın keyfinize bakın altın gibi araba dünya hali gerçekçi olalım lütfen !
  • quote:

Orjinalden alıntı: qr_bugra

arabanın bi kere tipe gel. Küçücük ve sivri bi ön. Aniden arkası yükselio armut gibi. Sınıfının en tipsizi bi kere...
    Bir de Opel in Motorlarına bi çözüm bulması şart. Çok güçsüz ve verimsizler. 1.3 multijet hariç. O da opelin değil zaten. Bunların yüzündendir.
    Şahsen ben o paraya gider Berlingo,Partner falan alırım

ben motoruna katılmıyorum bence güzel motor ama tipini bende beğenmiyorumbilmiyorum bir soğukluk hissediyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Orhanbey

opel combodan vazgectim nedeni ise ikinci eli olmayışı opelin stratejisi bambaşka bu yıl sonunda yeni kasaları piyasaya sürüp şu ankı corsada bozma kasalar elinizde patlarsa ve hiç şaşırmayın en yakın zamanda sizde bir doblo alın keyfinize bakın altın gibi araba dünya hali gerçekçi olalım lütfen !

BU KASA DEĞİŞİKLİĞİ İHTİMALİ BENİ DE DÜŞÜNDÜRÜYOR.ÇÜNKÜ COMBONUN TİPİNİN ÖZGÜNLÜĞÜ ÇOK TARTIŞILIYOR BELKİ DE DEĞİŞTİRİRLER.
  • ben bu komboyu çok seviyorum hatta komşumuz bundan alacak yakında bence harika araba ama yenileri bizimde opel var ama eskileri çok tipsiz yenileri ise bence muazzam diyebilirim
  •  OPEL COMBO NİYE SEVİLMİYOR ?

alın buda resmi devamı gelecek

yeter bu kadar sonuç olarak eski modeline göre bariz bir gelişme olduğu sölenebilir
  • BENCE DE BU KASA GÜZEL AMA DEĞİŞİRSE HİÇ İYİ OLMAZ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: TANGO1

BENCE DE BU KASA GÜZEL AMA DEĞİŞİRSE HİÇ İYİ OLMAZ...

daha yeni kasa ama durun bakalım ilerde değişir
  • kasa değişecek mantığı ne kadar doğru? sonuçta her kasa bir gün değişmeyecek mi? bence önemli olan alacak kişinin beğenip beğenmemesi....ha teknik konular tamam , herkesin fikrini dikkate almak gerek. anchormaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan? hala bekliyom
  • quote:

Orjinalden alıntı: caparso2002

kasa değişecek mantığı ne kadar doğru? sonuçta her kasa bir gün değişmeyecek mi? bence önemli olan alacak kişinin beğenip beğenmemesi....ha teknik konular tamam , herkesin fikrini dikkate almak gerek. anchormaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan? hala bekliyom

BU ANCHORMAN YA SANA UZUN Bİ CEVAP HAZIRLIYO YA DA SÖYLEYECEK Bİ ŞEYİ YOK.
  • Bİ DE BEN SESLENEYİM...
    ANCHORMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.