Şimdi Ara

Opel combo alıyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2006 model 1.3 cdti orjinal 150bin kilometrede. Binek amaçlı kullanılacak.

Kronik sorunu var mı? Tavsiye eder misiniz aracı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• övdüğüm ve bindiğim araçlardandır kendileri. 2010 yılında sıfır aldık hala biniyoruz. sıfırı üretime devam etse yenileyeceğim deyip duruyor babam ama 1.7sine taktı kafayı. bir daha ki aracı 1.7 cdti olacak yüksek ihtimalle.
    en sinir eden özelliği bagaj kapağı. özellikle çift kapı açılırlarda sesi kesmek büyük marifet. takır tukur ses yapıyor. bizim ki tek kapı olmasına rağmen bayağı uğraştırdı sesini kesmem ilk aldığımızda.

iç mekan çok ferah. arka tarafta oturan ayağını uzatır neredeyse. ön koltuklar konforlu ancak arka koltuklar değil. arka camlar açılmıyor denecek kadar az açılıyor. yaz yolculuğunda arka tarafta oturanları klima yeterli performansta değilse zorluyor.

performansı iyi, torku bu aracı çok rahat taşıyabilecek şekilde. combodan inip fiorinoya binince gitmiyor fiorino demiştim.

arkada makas olmadığı için hem yol tutuş hem konfor açısından diğer markalara göre daha iyidir. espli bizim aracımız belki onun etkisi vardır. ama 2006 caddy kullanırken korkutmuştu beni virajlarda. arka tarafta oturanlar ise isyanlardaydı.

bir kez turbo elektrik kesti, soketi değiştirdik. birkezde radyatördeki su kaçağından dolayı araç komple susuz kastamonudan sinop ayancığa kadar gitti, ama hararet yapmadı. dizel araç olduğundan mı bilmiyorum ama şaşırmıştım. susuz 300 kilometre yol yaptı araç resmen. ama alırsanız siz susuz gezmeyin tabi.

direksiyon kutusu kronik arızasıdır, bizimde başladı yavaş yavaş. önce direksiyonda ufak boşluk var hissine, sonra ses yapmaya en son takırdamaya başlar.

1.7lerde baskı balata sorunu var diye biliyorum kronik. onun dışında aklıma gelen birşey yok.

hayırlı olsun aracınız.
  • Bas bas gitmez birde son sahibi olabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde vardı model yılını tam hatırlamıyorum 5 yıl kullanmıştık. Herhangi bir sıkıntı çıkarmamıştı. Biraz hantal arabaydı uzun yolda da ortalama bir yakıt tüketimi vardı.

• Herkes övdüğü ama kimsenin binmediği araçlardan birisi.

• Corsa c ile aynı iç mekana ve motora sahip Fiat motoru var öyle uçmaz kaçmaz ama hız sınırları ve yakıt fiyatları belli ..

Zincir değisim zamanı 150 bin lerde diyen var ses yapmayınca değiştirme diyen var.

Kısa süreli kullandım. Yakıt ve iç arka kısmı genişliği iyiydi. Arkalar yanılmıyorsam yay olması lazım diğer kamyonet tarzı araçlara göre otomobil gibi konforlu sıfır alıp 170 bin kullan arkadaşım sadece amortisörleri ve ön düzen birkaç parça değişim yaptı. Rutin bakımları dışında

• övdüğüm ve bindiğim araçlardandır kendileri. 2010 yılında sıfır aldık hala biniyoruz. sıfırı üretime devam etse yenileyeceğim deyip duruyor babam ama 1.7sine taktı kafayı. bir daha ki aracı 1.7 cdti olacak yüksek ihtimalle.
    en sinir eden özelliği bagaj kapağı. özellikle çift kapı açılırlarda sesi kesmek büyük marifet. takır tukur ses yapıyor. bizim ki tek kapı olmasına rağmen bayağı uğraştırdı sesini kesmem ilk aldığımızda.

iç mekan çok ferah. arka tarafta oturan ayağını uzatır neredeyse. ön koltuklar konforlu ancak arka koltuklar değil. arka camlar açılmıyor denecek kadar az açılıyor. yaz yolculuğunda arka tarafta oturanları klima yeterli performansta değilse zorluyor.

performansı iyi, torku bu aracı çok rahat taşıyabilecek şekilde. combodan inip fiorinoya binince gitmiyor fiorino demiştim.

arkada makas olmadığı için hem yol tutuş hem konfor açısından diğer markalara göre daha iyidir. espli bizim aracımız belki onun etkisi vardır. ama 2006 caddy kullanırken korkutmuştu beni virajlarda. arka tarafta oturanlar ise isyanlardaydı.

bir kez turbo elektrik kesti, soketi değiştirdik. birkezde radyatördeki su kaçağından dolayı araç komple susuz kastamonudan sinop ayancığa kadar gitti, ama hararet yapmadı. dizel araç olduğundan mı bilmiyorum ama şaşırmıştım. susuz 300 kilometre yol yaptı araç resmen. ama alırsanız siz susuz gezmeyin tabi.

direksiyon kutusu kronik arızasıdır, bizimde başladı yavaş yavaş. önce direksiyonda ufak boşluk var hissine, sonra ses yapmaya en son takırdamaya başlar.

1.7lerde baskı balata sorunu var diye biliyorum kronik. onun dışında aklıma gelen birşey yok.

hayırlı olsun aracınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aoe_ -- 9 Aralık 2017; 15:48:18 >
  • bizde 1,7 var ilk sahibiyiz 2004 model çok güzel çokta memnunuz sonuçta ticari bir araç ok gibi fırlasın dersen öyle bir ticari ben bilmiyorum
  • Çok teşekkür ederim ilgilenen arkadaşlara.

• 2006 kangoo kullanıyorum combo'larada bakmıştık alırken şeklini şemalini en beğenmediğim ticari araba. Ama kullananlar tavsiye ediyor opel sonuçta. Arkası tek kapı olanlardan alın diğerleri ses yapıyor bu ticarilerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 10 Aralık 2017; 1:19:44 >
  •  Opel combo alıyoruz

Alindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatcn -- 11 Aralık 2017; 13:54:01 >
  • ilk defa duydum

• Hayırlı olsun hocam. Umarım uzun süre sorunsuz kullanırsınız.

Ama keşke bütçeyi biraz daha artırıp doblo veya kangoo ya yönelseydiniz.
  • 70 ve 75 lik iki farkli guc var. 2007 den sonra 75 olabilir.

• babam 2005 modelini sıfır alıp 2013'te yine sıfır fiorinoya geçti, attan inip eşeğe bindim diyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatcn

Opel combo alıyoruz

Alindi.

aynaları çok büyüktür, diğer araçlara bindiğinizde aynalardan biryer göremiyor gibi olacaksınız. resme bakınca ilk o dikkatimi çekti yazmak istedim.

hayırlı olsun aracınız, güle güle kullanın.
  • Kazasız belasız kullanırsınız inşallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.