Şimdi Ara

OPEL - CHEVROLET araçlarda genel LPG sorunu (Euro V motor Sübap arızası) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
12
Favori
98.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dgn111

bu arada lpg kiti her ne olursa olsun enjektör hızı çok önemlidir ve milimetrk ayar sonunda araç benzin performansıni lpg de rahat yakalar çok güzel veriler elde edilir lpg yakıt tüketimi ve yokuş kavramada dahil test edilmiştir bilgilerinize

2014 1.2 85 bg corsaya landirenzo harici hangi kiti tavsiye edersiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tepetör T kullanıcısına yanıt
    Atiker gold taktırdım...
    Beşerler kadosan'da.
    Çalışan ile muhabbeti kurdum, kendisine fazlalık olan bir parça hediye ettim. Ayarları manuel yaptı. On numara değil, 30 numara oldu

3.500 km civarı oldu. Çok sıkıştırarak'ta kullandım. Nazik nazikte...

Siz markayı boşverin, doğru düzgün usta bulun.

• Baba Naber kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın :)

Atiker gold aklimda fiyat performance olarak baya tavsiye ediliyor..

Usta isin en zor kısmı :)

• raiser34 R kullanıcısına yanıt
    evet kardeşim istanbul da tsktirdim aklınıza takılan bir şey varsa sorun yardımcı olurum

• atiker gold güzel bir kittir ama atladiginiz birşey var arkadaşlar bilmeniz gereken siz aracınızın kaç hp gücünü kullanarak aracı kullanıyorsunuz benzinli motorlar 5 bin ve 5500 devir aralığında tüm hp gücünü üretir lpg de bu devirlere çıkmak doğru değildir o yüzden sizlere tavsiyem enjektör hızı iyi olan kit takip alt devirlerde benzin performansıni lpg de rahat yakalamak atiker gold tamda bu mantıkla üretmiştir bu kiti ben de bir astra twinport 1.6 birde subaru impreza 2.0 araç var kullanılan malzemeler iyi ciddi anlamda

• dgn111 D kullanıcısına yanıt
    Sakin kullaniciyim. Ara ara stres atmak icin gazlasam da 4 bin 4,5 bin devir gibi birakiyorum. 120 yi gormedim daha :).

Ithalse kalitelidir güdüsüne sahip birisi değilim. O yüzden Atiker yerli üretim olduğu için tercih sebebim. Sibop eritmeye gold iyi gelirse sıkıntı yok. Gelmezse de sağlık olsun..

destekler lpg 4 bin devirlere kadar kardeşim taktir cebin yanmasın zaten opel le yüksek km lerde sters atmak ta anlamsız konfor için üretilen araçlardır astralar iyi günler dilerim

• Önümüzdeki hafta taktıracağım Allah izin verirse ama tanıdığın hiçbir usta yok. İstanbul'da dolaşa dolaşa bulacağız artık ustayı :) kit konusunda da landirenzo diyorlar bakalım artık

• raiser34 R kullanıcısına yanıt
    Çoğunluk landirenzo kullanıp tavsiye ediyor. Ben kite 2 bin civari para vermek istemiyorum :) O yüzden atikerciyim Hatta su sibop işi olmasa gold u da es gecerim :)

• kardeşim ümraniye de sağlam bir yer var oraya gidin taktirin kitlere fazla para vermeyin atiker gold taktirin candan mühendislik var atikerin bayi 3 saatte takıyorlar bana dua edeceksiniz he size birkaç taktik vereyim lpgyi taktıktan sonra test te çıkacaksınız muhtemelen aracı kullanıp bakacaksınız lpg aktifken rampada durun 1 vites gaza yüklenin 2 ye atın 2 ye attıktan sonra devir saati 2 binin altında kalıp 3 saniye içinde hozlanmassa lpg ayarı tutmamış demektir bilginize

• bu arada lpg taktirmadan aracınız rolantide çalışmıyorsa yani devirde titreme varsa önce onu yaptırın bakın prensip şu =araba benzinde nasıl çalışıyor sa lpg dede aynı şekilde çalışır yani rolantide çalışmaz bunlar başıma gelen şeyler herkese anlatıyorum denk gelince

Test baya canliymis ;) Taktirinca kesin uygularim..

• quote:

Orijinalden alıntı: okii_06 lpg

sayın mereras telefonla ilgili bölümümüzle görüştügünüz konuyla ilgili sizden haber bekliyoruz durukan otoya gittikten sonra sorun orda çözülmez ise ankaraya geldiğinizde biz konuyla ilgileneceğiz
    iyi günler diliyoruz

enjektör değiştirilecek. sipariş verildi. haftasonu takılacak.
    ulan okadar yazdım nazar değdi astra pert:(

Hayırdır kaza mi yaptınız ? Gecmis olsun. .

yok be kardeşim allah korusun nazardan oldu motor arıza lambası yaktı sönmüyor da birde rolantide çalışmıyor araç püff moralim bozuldu lpg ayrı bir dert

Hmm klasik lpg sorunlari basgostermis.

Biraz deneyin olmadı ruhsata isletmeden sokturur iade etmeye calisirsiniz.

olayı çözdüm kardeşim bugün o arıza ışığını önce sondurttum sora opel servisine gidip dedim arabada ariza ne var ordaki motor mühendisi bir kullanayım dedi baktı dedi sanzuman kalibrasyon istiyor yaptilar 80tl sora o opel mühendisi lpg de bu araç daha doğru çalışıyor dedi neyse çıktım ümraniye ye gittim lpg ayarina bida baktırdım adam milimetrik yaptı yola bir çıktım araba uçuyor resmen inşallah bişey olmaz olursada satıp bir golf alırım yada cdi astra yeni kasa

Peki sorunun cozulmesine sevindim. Kazasiz belasiz sürüşler :)

teşekkür ederim :)

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.