Şimdi Ara

OPEL ASTRA L 2022 (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.011
Cevap
99
Favori
183.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkurler. Bagaj havuzu için ne öneriyorsunuz?
  • babanderas B kullanıcısına yanıt

Halı bagaj havuzu öneririm. Son 3 aracımda da bu ürünü kullanıyorum.

https://www.halibagajhavuzu.com/opel-astra-l-hb-hali-bagaj-havuzu-2022-sonrasi-

OPEL ASTRA L 2022

OPEL ASTRA L 2022bagaj havuzuyoutube
    Halı Bagaj Havuzu Alan Tüm Müşterilerimize 35 TL Değerinde Bagaj Düzenleyici Hediye!!! Türkiye'nin Her yerine Ücretsiz KARGO imkanıyla sizlerle ARACINIZA ÖZEL ÜRETİLMİŞTİR VE %100 UYUM GARANTİLİDİR Hafta içi 15.00'a kadar yapılan siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Hafta içi 15.00'dan sonra yapılan siparişler bir sonraki güne devreder. Cumartesi, Pazar ve Resmi/Dini bayramlarda verilen siparişleriniz ise takip eden ilk mesai gününde işleme alınır. Ürün Genel Özellikleri · Bagaj havuzları aracınızın modeline göre üretilmiş olup aracınızın bagaj kısmına yerleştirildiğinde tüm yüzeyi kaplamaktadır · OEM Standartları'nda üretilen halı bagaj havuzları alev almaz katkılı olup ayrıca koku yapmamaktadır · Halı bagaj havuzlarının alt yüzeyi birinci sınıf polietilen malzeme ile kaplandığından dolayı sıvı geçirmeme özelliğinin yanında ses izolasyonu görevi de yapmaktadır · Tazyikli suyla yıkanabilir bagaj havuzlarımız kolay silinebilir, leke tutmaz, rengi solmaz ve tüyleri dökülmez özel bir halıdan üretilmektedir · Ürünün malzeme kalınlığı 3,5 mm; yan yüzeyinde bulunan bariyerlerin yüksekliği ise 3 cm'dir. Dolayısıyla bagajınıza zarar verebilecek sıvı, toz vb. materyallerin aracın orijinal halısına zarar vermesi engellenmiş olur Neden halı bagaj havuzu? · Günümüzde araçların bagajları kaliteli malzeme ile kaplanmaktadır. Halı bagaj havuzumuz da aynı kaliteli malzemeden üretilmiştir ve bu sayede bagaj içi görselliğini değiştirmeden koruyabilmektedir · Havuzun üst kısmının halı olması, havuzun üzerine konulan materyallerin kayma olasılığını minimum seviyeye indirgemektedir https://www.halibagajhavuzu.com/
    https://www.youtube.com/watch?v=fl_WdFh8uMk

• sarppy kullanıcısına yanıt
    Bagaj havuzunu kullanma sebebinin en başında sıvı ürünlerin dökülmesi ile sonrasında oluşacak koku , nem ve alt tarafa sızıyı önlemektir.

Bagaj havuzunun halı olmaması gerektiğini düşünüyorum.
  • Ürünü incelerseniz alt tarafa sızma gibi bir durumu olmadığını göreceksiniz. Üst yüzey aracın kendi zeminiymiş görünümü vermekte ve cırtlı lastikler ile kayma eğilimi olan malzemeleri üzerine sabitleyebiliyorsunuz. Ürünün alt yüzeyi ise farklı bir malzeme ile kaplı ve bu sayede aşağısına sıvı geçişini engellemekte. Aşağıdaki videodan detayları izleyebilirsiniz.

Auto Estetisyenyoutube
    Merhaba arkadaşlar bu videomuzda halı bagaj havuzunu inceledik .Üst kısmı halı alt kısmı plastik malzemeden yapıldı.Ürünü https://www.halibagajhavuzu.com/ dan bulabilirsiniz ben hepsiburadan comdan aldım iyi seyirler dilerim
    https://www.youtube.com/watch?v=ziqSsmXcf7Q
    Teşekkür ederim. Güzel duruyor. Bayi aracı teslim etmeyi başarabilirse tek tek parçaları tamamlayacağım.

Bende bundan aldım. Daha öncede başka aracım için almıştım. Gerçekten kaliteli bir ürün. Tavsiye ederim.

• Bana yakın olduğu için Sahler in yerinden pas pas aldım bugün.Burdan aldığınız için bu fiyat dediler. 500 tl bilginiz olsun. İstanbul Başakşehir de
  • eamyraen E kullanıcısına yanıt

Kargo ücretini direkt +200TL olarak hesaplamışlar herhalde.

• Nisan 18 kapora verildi. Mayıs 20-22 gümrük denmişti. Ynı durumda olup Güncel bilgi alabilen var mıdır? Model: 1.2 gs beyaz

• masteRe kullanıcısına yanıt
    Nisan 12 kapora, mayıs başı gümrük olan aracımın bu hafta bayiye teslim edileceği bilgisi verilmişti. Hatta dün ya da bugün sevk olacak denmişti ama bayiden bir haber yok henüz. Ben de beklemedeyim
  • Tfmm1 T kullanıcısına yanıt

Nisan başı gibi kapora vermiştim. Araç 18'inde gümrüğe geldi ve teslim edilmesini bekliyorum. Geçen hafta aracın GS donanımına zam geldiği ve fiyatın 1.200.000 e çıktığı bilgisi verildi. Sizlerde fiyat durumu nedir?

• bana da yansıtıldı. gs paket ve opsiyonlarla 1.165
  • 26 Mart'ta kapora vermiştim, gümrüklenmiş bu hafta, PDI bekliyorum, Vulkan gri Elegance aracım için. Kendi aracımı bu hafta satacağım umarım. Fiyatı Perşembe günü netleştirilecekmiş aracımın.

• Pure Panel pro + Kablosuz şarj : 1.230.000 tl
    Umarım fiyar artışı yaşanmaz
  • 14 Mart kapora, 28 Nisan Gümrük, 23 Mayıs bayi teslim

• Geçen hafta kredim onaylanmıştı ancak bankalar ekranlarını kapattığı için hala imza atamadığımdan dolayı ödemeyi yapamadım. Sabırla bekliyoruz, umarım bir sorun çıkmaz. Bu arada bayii arabanın yanında 15.000TLlik seramik, ppf, cam filmi paketini zorunlu tuttu.

• Tfmm1 T kullanıcısına yanıt

Hocam hangi bayi, iyi fiyat vermiş. Başka var mı acaba :)

• Selamlar, ben de aracımı teslim aldım. Gs paket. Garantiyi 5 seneye uzattım. Garanti uzatmalara da km sınırı gelmiş. Toplam garanti yılını ve max km seçiyorsunuz. Maalesef paspas çıkmadı. Gelince göndeririz dediler. Direkt Sahler’e gidip takdirdim. Onun dışında pek kullanma fırsatım olmadı. Teslimat bekleyenlere sabır diliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.