Şimdi Ara

opel astra j , resimdeki özellik nedir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, 2.el j kasa opel astra bakıyorum, ilanlarda sport paket ve cosmo paket araçların farklı farklı özelllikleri var, resimdeki aracın işaretli lamba yerindeki özellik nedir? bluetooth sandım ama bluetooth olan diğer araçlarda burası düz.

opel astra j , resimdeki özellik nedir?

• Hocam her gün binlerce kişinin girdiği şu forumda bu konuya bir kişinin dahi cevap yazmamış olması üzücü. Belki aracı çoktan aldınız, belki de almaktan vazgeçtiniz ama konuyu görünce cevaplamadan edemedim.

Fotoğrafta görünen iki parça hareket sensörü. Kapılar kilitlendikten sonra alarm devreye girdiğinde çalışmaya başlar. Araç içinde hareket oluşursa veya birisi aralık kalan camdan elini içeri sokarsa bu sensörler algılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ferrecious

Hocam her gün binlerce kişinin girdiği şu forumda bu konuya bir kişinin dahi cevap yazmamış olması üzücü. Belki aracı çoktan aldınız, belki de almaktan vazgeçtiniz ama konuyu görünce cevaplamadan edemedim.

Fotoğrafta görünen iki parça hareket sensörü. Kapılar kilitlendikten sonra alarm devreye girdiğinde çalışmaya başlar. Araç içinde hareket oluşursa veya birisi aralık kalan camdan elini içeri sokarsa bu sensörler algılıyor.

Teşekkürler, dediğiniz gibi baya zaman geçti aradan. bu araca sahip olan arakadaşa da sormuştum bilememişti, başka bir araç sahibide bluetooth olduğunu söyledi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.