Şimdi Ara

OPEL ASTRA J KASA 1.6 CDTI 110 /136 HP (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.713
Cevap
56
Favori
414.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ucarleyli

yasin bey çok güzel cevaplamışsın teşekkürler..hb biraz daha pahalı ama asıl daha büyük bagaj olmasından dolayı sedan istiyoruz iki bebek var çocuk arabası vs.sedan daha cazip bagajdan dolayı..yoksa hb gerçekten görünüşü de çok güzel..bir kere daha teşekkür ederim

Bagaj lazımsa tabiki sedan.

Allah uzun ömür saglık versin bebeklernze.
  • Ikinci el astralara bakıyorumda sis farı çok küçük gibi geldi, kullanan var mı sisli havalarda iş görüyor mu?

Birde direksiyonu sağ yada sol yaptigimizda o tarafın sis farı yanıyor mu? Hayır ise sonradan eklettiren var mı bu sorularıma ceval arıyorum şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

Ikinci el astralara bakıyorumda sis farı çok küçük gibi geldi, kullanan var mı sisli havalarda iş görüyor mu?

Birde direksiyonu sağ yada sol yaptigimizda o tarafın sis farı yanıyor mu? Hayır ise sonradan eklettiren var mı bu sorularıma ceval arıyorum şimdiden teşekkürler

Sis farları aydınlatmasında sıkıntı yok, sağa sola dönüşlerde yanmıyor ayrı ayrı bence çokta gereksiz bir özellik.
  • Arkadaşlar,
    Aracın 15000 KM bakımını yaptırmak istiyorum fakat serviste uçuk ücretler isteniyor. Piyasadakinin neredeyse 3 katı fiyatlar.. 1000 TL ye yakın istediler. Gerçekten bu işi düzgün yapan ve aklımızda soru işareti kalmadan uygun fiyata yaptırabileceğimiz yer önerisi var mıdır. İstanbul Bahçelievler çevresindeki servisler daha iyi olacaktır.

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler...
    Opel Astra 1.6 136
  • 1.6 cdti motor için yazılım çıktı. 160 165hp güç, 380nm civarı tork elde edildiği söyleniyor. Yaptıran var mı acaba?

Insigniacılar aracın daha az yakmaya başladığını söylüyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

1.6 cdti motor için yazılım çıktı. 160 165hp güç, 380nm civarı tork elde edildiği söyleniyor. Yaptıran var mı acaba?

Ben yaptırmayı düşünüyorum. Biraz daha yayılmasını bekliyorum. Benim aracım 1.6cdti 110 bana da 165 gibi bir değer söylediler bana çok ütopik geldi açıkçası. 136 olabilir de 110luğa göre fazla güç çıkıyor.
  • 2 aracın motoru aynı. Aradaki fark sadece yazılımsa 165 li değerler yakalanabilir. Parça farklılığı varsa 165 olabileceğini pek sanmıyorum.

Aynı motorlu insignialara yapılan yazılım ile aracın daha az yaktığı söyleniyor. Kullanıcısı 175hp ve 390nm tork a ulaştığını yazmıştı. Yaptıran varsa görüşlerini paylaşırsa çok iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 7 Şubat 2017; 13:27:45 >
  • quote:

1.6 cdti motor için yazılım çıktı. 160 165hp güç, 380nm civarı tork elde edildiği söyleniyor. Yaptıran var mı acaba?

İMZAMA BAK :)
  • Ayrıca 110 luk model ile 136 lık arasında hiçbir parça farkı yok bildiğim kadarıyla. 110 luk astra da 165hp olması normal.
  • ayhand28 kullanıcısına yanıt
    Yazılım Yaptıran kimdir diye merak etmiyoruz , görüşlerini merak ediyoruz. İzlenimlerinizi paylaşırsanız memnun oluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhand28

Ayrıca 110 luk model ile 136 lık arasında hiçbir parça farkı yok bildiğim kadarıyla. 110 luk astra da 165hp olması normal.

Hocam yorumlarını paylaşmayacak mısın?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ayhand28

Ayrıca 110 luk model ile 136 lık arasında hiçbir parça farkı yok bildiğim kadarıyla. 110 luk astra da 165hp olması normal.

Hocam yorumlarını paylaşmayacak mısın?

İşteyim hocam. Bış vaktimde ayrıntılı yazacağım
  • ayhand28 kullanıcısına yanıt
    Merakla bekliyoruz.
  • şuan 2. el bandında , bu araç kaç tl ye alınması uygundur.
  • sedan edition plus otomaik ile aranıza katıldım demek isterim ama burada aranız yok. astra k konusu bu kadar kalabalıkken j 1.6 cdti konusu nasıl bu kadar kısır olabiliyor anlamıyorum.
  • texjrwillerjr T kullanıcısına yanıt
    Malesef kimse yazmıyor. En son biri yazılımla ilgili görüşlerini yazacaktı. 10 gündür ses yok. Bende çıkaracağım artık konuyu favorilerden. Böyle olmuyor.
  • evet yenisi çıktı j konuşan kalmadı halbuki hala satışta :(
  • araçlarımızın kıymetini bilelim arkadaşlar yeni astralarda wattsı kaldırmışlar arka süspansiyondan sadece 1.6 200hp opc line olanda var. buda yol tutuş anlamında düşüş demek.
  • Astra j kasa sedan 1.6 dizel alarak araniza katildim. Sayfa umarim tekrar aktif hale gelir.
  • berkaydj kullanıcısına yanıt
    Bunu astra k bölümünde söyledim linç girişiminde bulundu fanlar.

Neymiş mühendis 2 demir çubuğa (wats ı kastediyo ) gerek yok demişse gerek yokmuş. Opelin yaptığı bildiğin sahtekarlık yavaştan boşalttı astra k yı. Kaput keçesini bile aldı.

Allah kimseyi kòrlemesine fan etmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 26 Şubat 2017; 1:3:51 >
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.