Şimdi Ara

OPEL ASTRA J KASA 1.6 CDTI 110 /136 HP (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
56
Favori
414.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: beter55

Bende kırmızı renk sport+still paket için kapora verdim ben de renk seçenekleri arasında kaldım fakat kırmızı renk hb 136 lık daha önce görmedim biraz ayrıcalıklı olsun dedim sizce nasıl renk

hocam temmuzda bütün bayilere arattırdım kırmızı bulamadık :) gelmiyor dediler bende astroid gri aldım, kırmızıda çok istediğim bi renkti hayırlı olsun
  • quote:

Bende kırmızı renk sport+still paket için kapora verdim ben de renk seçenekleri arasında kaldım fakat kırmızı renk hb 136 lık daha önce görmedim biraz ayrıcalıklı olsun dedim sizce nasıl renk

çok yakışıyor astraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

quote:

hocam temmuzda bütün bayilere arattırdım kırmızı bulamadık :) gelmiyor dediler bende astroid gri aldım, kırmızıda çok istediğim bi renkti hayırlı olsun

Aracı daha görmedim yoldaymış inş bu hafta geliyormuş 2015 çıkışlı yapıcam hayırlısıyla .sizin renkte güzel kırmızı olmasaydı bende bu rengi alıcaktım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

quote:

Orijinalden alıntı: MrRendersson

Bende kaporami verdim 1.6 136hp sport hb Neptün mavisi bayi ismi veremiyecem satış danişmani kendisine alacağı fiyattan verdiğini söyledi sağolsun 66000 tl bu fiyatı almış baska kimse gormedigimden hakli olduguna inandim.

fiyat iyiymiş gerçekten, ben temmuz ayında aynı fiyata almıştım ama şirket üzerine filodan :)

Başka bir bayiden 66500tl fiyat almıştım hatta kapora vermiştim. Rengi kahverengi ve sıfır ama şirket üstüne faturalı olduğunu söyleyip o yüzden bu kadar indirim yaptğını söyledi. ve aracı iki günde teslim edeceği için ocak ayında tekrar pul parası verecektim. eniştemin tanıdığı vasıtasıyla 66000tl neptün mavisi aldım. artı özel faiz oranı alıp kredide de 1000tl avantaja geçtim toplam karım 2000tl civarı ve sıııfır araç alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin90

quote:

Hocam inanr msnz en canlı rengi secmissinz.Kırmzı ile araba cok sportif duruyor, ben hayranım kırmzısına.
    Hayrlı uğurlu olsun

Yalnız hemen film yaptrn camlara öyle daha bir süper oluyor

Cam filmi + çift egzoz çıkışı düşünüyorum başka neler önerirsiniz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yasin90

quote:

Hocam inanr msnz en canlı rengi secmissinz.Kırmzı ile araba cok sportif duruyor, ben hayranım kırmzısına.
    Hayrlı uğurlu olsun

Yalnız hemen film yaptrn camlara öyle daha bir süper oluyor

Cam filmi + çift egzoz çıkışı düşünüyorum başka neler önerirsiniz

Çift eksoz konusnda emin degilim ben biraz orjnlcym o konuda.

Beşiktas baskı app plaka tabki plakalıksz

• Arkadaşlar 300 tl cam filmi için nasıl garantiliymiş

• http://www.youtube.com/watch?v=Zs8ymM9_CNk opel astra hb dizel 136 beygir yakıt testi istanbul-izmir 1039 km , 5lt/100km, faydalı olur umarım
  • 1.6 cdti 136 beygir kullanan arkadaslar 6.vitesde 120 km hizda devir saati kac binlerde? 150 km hizda devir saatiniz kac binlerde?

• quote:

Orijinalden alıntı: boltman34

1.6 cdti 136 beygir kullanan arkadaslar 6.vitesde 120 km hizda devir saati kac binlerde? 150 km hizda devir saatiniz kac binlerde?

6. Vites 120 km de devir saati 2000 devirin az üzerinde
  • Yakıt tüketimi videosu ekleyim fikir versin.

1.6 136. video benim bu arada.

http://www.youtube.com/watch?v=Jed1XsbI1XM&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cliors -- 1 Ocak 2015; 13:23:39 >
  • Biri artık kesin birşey diyebilir mi 1.6 136 Hp 320 Nm uzun yolda 110 ile 4 -4.5 yakar diye????
  • quote:

Orijinalden alıntı: RailFlexboost

Biri artık kesin birşey diyebilir mi 1.6 136 Hp 320 Nm uzun yolda 110 ile 4 -4.5 yakar diye????

Evet uzun yolda 4 yakmaya çalışırsan 4 yaktırabilirsin.
  • Nén-El kullanıcısına yanıt
    Aferin hocam bende böyle bir cevap için bu soruyu sormuştum saygılar
  • RailFlexboost R kullanıcısına yanıt
    Videoyu izlersin, 110 la 3.8 civarı yakarsın.
  • 1.6 dizele otomatik sanziman bu yil icinde geliyor haberiniz olsun.

• cliors C kullanıcısına yanıt
    astra mı alsak acaba opel odak hyundai bayiiliğini de aldı
  • quote:

Arkadaşlar 300 tl cam filmi için nasıl garantiliymiş

Altınmıymış :)

• dizel otomatikle sport paket 110hp astra rahat 65k olur. 136 hp 70-72 falan olur. çok ya.
  • 2014 modellerde indirim başladı mı?
    Gerçi daha 2015 modeller henüz gelmedi ama?

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.