Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

OPEL ASTRA J HB SÜRÜŞ POZISYONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
25
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1276 Mesaj
    Kaputu gorme mevzusu eskide kaldı, kaput gözükmüyor .Astra J de asıl sorun çapraz görüşler. A sütunlari çok kapatıyor. Astra K da bunu düzelttiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar kaput görme meselesi çok sorun değil gerektiğinde kafayı hafif uzatinca görüyorsunuz hem zamanla aracın boyutları kafanizda şekillendiği için daha kolay oluyor benim asıl sorunum rahat bir sürüş pozisyonu bulamamak koltuğu yükseltince kol dayama bel desteğinin arkasında kalıyor çok aşağı alınca rahatsız bir pozisyona geçiyor kollarım bacaklarım çok ağrıyor boyum 1.89 çözüm bulan varsa önerilere acigim

|
    |
    Kaputu görmeden süremiyorsanız sürüş beceriniz tam oturmamıştır. Normalde bi arabayı 1 hafta kullandıktan sonra o burnu ezberliyorsunuz zaten. Bende öyle oluyor ki kaputu görerek ona göre hiza almak saçmalık cam yanıltabilir.

|
    |

şaka bir yana öyle olması rüzgar direnci için iyi. Zaten ufacık kaputu var. Tahmin edebilirsiniz.

Ben 1.84'üm. Insignia'yı en alt kademede yatık pozisyonda kullanıyorum. Koltuk da geride durur. Arka koltuğa oturursam dizlerimi açmak zorunda kalıyorum çünkü ön koltuğa değiyor. Direksiyon da en aşağıda ve en geridedir. Kucağıma oturacak şekilde tutarım.

Kaputu da yüksek ve büyük olmasına rağmen görmüyorum çünkü uzun yolda yolu ne kadar ilerden görürsen o kadar iyi. Hızı hissetmediğin için daha az yoruluyorsun.
    |
    |
    4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz
  • Binbaşı
    1463 Mesaj
    Araçtan araca değişen tasarımsal olay bu, bir daha ki araç alışınızda kriteriniz olabilir fakat hb modellerinin bir çoğunun böyle sanırım.
    Bizim eski astra h'da da gözükmüyordu alışınca sıkıntı olmuyor, insignia da falan ise direk kaput gözünüzün önünde ayrı güven veriyor orası doğru doğru.
    |
    |

Surus esnasindaki tahmini kestirme noktalarini ayarlamaniz gerek. Zamanla olusur bu.

|
    |
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.