Şimdi Ara

Opel Astra HB H kasa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Opel Astra HB 2008 model bir araç buldum;

-enjoy paket
    -sunroof var
    -lpg mevcut
    -easytronic şanzıman var
    -km 105 binde
    -tramerinde 4 bin,3 bin ve 400-500 TL lik bir kaç hasar mevcut.

Fiyat olarak 28 bine anlaştım.sizce nasıldır fiyat olarak birde alırken neleri sorgulamam gerekir.

İstanbulda avrupa yakasında aracı alırken gösterebileceğim servis önerisi yaparsanızda çok iyi olur.

Teşekkürler

• Hayırlı olsun
    Her yerde bulabileceğin bosch car servise gösterebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2008 easytronic ve 28 ise fiyat baska bilinmeyen kazalar - seyler de vardır o araçta

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

2008 easytronic ve 28 ise fiyat baska bilinmeyen kazalar - seyler de vardır o araçta

evet şimdi tramer sorgusunun devamıda geldi :) 9 tane hasar kaydı varmış,en yükseği 3800 -2200-1800-450-600-2900 böyle devam ediyor 13 bini buluyor toplam hasar kaydı ne dersiniz :)
  • sağolun..

fiyatı hakkında bilginiz varmı acaba?
  • neyse çok fazla cevap olmadı yarın aracı baktırıcam ama muhtemelen almicam hasar kaydı baya fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: srcncc

neyse çok fazla cevap olmadı yarın aracı baktırıcam ama muhtemelen almicam hasar kaydı baya fazla

ben alma derim hatta baktırma derim

arabanın resmen haşatı çıkmış

100bini devirmiş

kaç tane kazaya bulaşmış

trıger vs. de hak getiredır muhtemelen

yani bir arabayı almaman için baska ne gerekiyor ki?

(2yıl easy tronık astra h kullandım)
  • b_sevki B kullanıcısına yanıt
    adamla konuştuğumda tüm kazalar ilk sahibinde oldu dedi 100 bin çok bi km değil aslında km ye çok takılmadım

beni düşündüren hasar kayıtları farklı tarihlerde düşük tutarlı toplamları bu kadar ediyor.triger yeni değişmiş.küçük kazalardan dolayı oluşmuşsa sorun olurmu diye tereddütte kaldım
  • quote:

adamla konuştuğumda tüm kazalar ilk sahibinde oldu dedi 100 bin çok bi km değil aslında km ye çok takılmadım

beni düşündüren hasar kayıtları farklı tarihlerde düşük tutarlı toplamları bu kadar ediyor.triger yeni değişmiş.küçük kazalardan dolayı oluşmuşsa sorun olurmu diye tereddütte kaldım

Abi Opel kullanıcıları kendi araçlarını ferrari sanıyor .

Hepsinde bir ego bir de sahibinde cok şişti fiyatları . Bu arabaya bakma , bile bile Lades demis olursun

Bütçen ne kadar peki ?

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    maksimum 27-28 arası arıyorum aslında 27 ye kadar çıkabiliyodum bu arabanın hasar kaydını bilmeden 27,800 e tamam dedik ama muhtemelen bulaşmıcaz buna
  • quote:

Tereddütte kalma,
    O araba ile vedalaşşşş

• Çok pahalı kilometresi çok fazla.

Ben yakında dizel aracımı satacağım sıfır alındı. 2008 model enjoy spor paket 52binde sadece kaza boya değişen hiç bir şey yok sadece bol çizikleri var 35.000 TL 'den koymayı düşünüyordum.
    Elimi öpene veririm o zaman
  • quote:

sağolun..

fiyatı hakkında bilginiz varmı acaba?

Durum böyle ise içine de sindiyse servise git göster olumlu sonuç çıkarsa 24bin ver.
  • Muhtemelen ilk sahibi biraz pimpirikli imiş, kasko var diye her çizik-ezikte servise götürmüş aracı. O kadar ufak hasarlar 50 tane olsa (200-300 olanlar için diyorum) yine sorun olmaz aslında. Fakat satarken baya zorlanırsınız, pert muamelesi görür. Ancak çok içinize sindiyse, özellikle şanzımanı ve kaportayı çok güvenilir bir yere gösterirseniz ve uzun süre kullanacaksanız alınabilir.
  • teşekkürler herkese,o araçtan vzgeçtim. 2006 model astra hb buldum elegance modeli.26500 e anlaştık değişen yok biraz boyası var.120 binde.İnşallah sorun çıkarmadan bineriz uzun süre.

Araçla ilgili sorusu olan varsa yardımcı olabilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.