Şimdi Ara

opel astra hatchpack mi ? sedan mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hb
    hb
    hb
    hb
    hb
  • Bana kalırsa yoldaki süzülüşlerine bir bak derimm......Karizması var bir kere sedanın,oturaklı,asaletli duruyor...Hb bana kambur gibi geliyor..araba dediğin ok gibi durmalı...İmzamdaki arabamın sana her konuda on numara oldugunu söyleyebilirim hb ye göre.....Tabi ben benim kasanın modellleri arasında kıyaslama yapıyorumm....Yinede tercih senin.....
    Bu arada kaç model olanına bakıyorsunn....
  • Arkadaşım, eğer bagaja ihtiyacınız varsa sedan. Fakat sedanlar hb den daha ağır onu bilin. İlerideki pazar payı ne olur bilemem ama şu anda hb modeli peynir ekmek gibi satıyor. ben kısmetse bu hafta hb astramı alacağım. en fazla gelecek haftanın başı olur. benden size bir tiyo, eğer düşünceniz varsa hb'lere zam gelecek haberiniz olsun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: resmonse

Arkadaşım, eğer bagaja ihtiyacınız varsa sedan. Fakat sedanlar hb den daha ağır onu bilin. İlerideki pazar payı ne olur bilemem ama şu anda hb modeli peynir ekmek gibi satıyor. ben kısmetse bu hafta hb astramı alacağım. en fazla gelecek haftanın başı olur. benden size bir tiyo, eğer düşünceniz varsa hb'lere zam gelecek haberiniz olsun...

bu tiyoyu nerden aldın arkadaşım sorması ayıp olmazsa...
  • sedan daha şık duruyor sedan al bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: salihbudak

quote:

Orjinalden alıntı: resmonse

Arkadaşım, eğer bagaja ihtiyacınız varsa sedan. Fakat sedanlar hb den daha ağır onu bilin. İlerideki pazar payı ne olur bilemem ama şu anda hb modeli peynir ekmek gibi satıyor. ben kısmetse bu hafta hb astramı alacağım. en fazla gelecek haftanın başı olur. benden size bir tiyo, eğer düşünceniz varsa hb'lere zam gelecek haberiniz olsun...

bu tiyoyu nerden aldın arkadaşım sorması ayıp olmazsa...

opel bayisindeki çaycının yanında çalışan çırağının mahalleki komşusunun dayı oğlu, benim bacanağın işyerinden yan odadaki şahsın teyzesinin oğlunu tanıyormuş

valla sabah sabah ancak bu kadar saçmalayabildim...

iyi haftalar dilerim

• quote:

Orjinalden alıntı: akduman

Bana kalırsa yoldaki süzülüşlerine bir bak derimm......Karizması var bir kere sedanın,oturaklı,asaletli duruyor...Hb bana kambur gibi geliyor..araba dediğin ok gibi durmalı...İmzamdaki arabamın sana her konuda on numara oldugunu söyleyebilirim hb ye göre.....Tabi ben benim kasanın modellleri arasında kıyaslama yapıyorumm....Yinede tercih senin.....
    Bu arada kaç model olanına bakıyorsunn....

2008
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.