Şimdi Ara

OPEL ASTRA H GİZLİ ÖZELLİKLER (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
705
Cevap
27
Favori
569.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben siteye baktım gerçekten güzel hazırlanmış ama tabiki eksiklikleri var....ve zamanla halledilecek şeyler...hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: fotodiji

Ben siteye baktım gerçekten güzel hazırlanmış ama tabiki eksiklikleri var....ve zamanla halledilecek şeyler...hayırlı olsun

haklısın eksiği çok, ayrıca reklam kokan hareketler olmuş biraz
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Ledriw_

beyler şu cam açıkken kapıları kitlediğimizde otomati kapanma işini yapamadım ya. onu yapsam bile yeter. bilen var mı. yazılanları uyguladım olmadı.

araba 2006 astra hb

Dostum astra G serisinde böyle bir özellik var ama ne yazkki aktif edilmemiş durumda benim aracım 2008 Astra G HB 1.4 Twinport baz model. Aydında servise gittim otomatik cam kaldırma modulu taktırmak için, servisteki adam bana direkt şunu iletti
    abi bunu taktırma aküden yer. bu aracta zaten böyle bir özellik var ama aktif değil. 15 TL verdim. yan kapıyı söktüler boşta 2 bağlantı var onu birleştirdiler. artık kumanda tuşuna bastıgımda camlar otomatik kapanıyor.
    Umarım bu bilgi işinize yarar
  • 2008 astra hb cosmo sahibiyim katlanabilir dikiz aynaları var mı arkadaşlar bu modelde varsa tuşu felan yok mu nasıl ouyor bilgi verirseni z sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tumeral

2008 astra hb cosmo sahibiyim katlanabilir dikiz aynaları var mı arkadaşlar bu modelde varsa tuşu felan yok mu nasıl ouyor bilgi verirseni z sevinirim

2008 lerde yok 2009 larda var
  • Arkadaslar bende 2007 astra Classic 1.6 twinport var. bu soyledikleriniz benim araçta da var mıdır. yeni aldım aracı tam olarak özelliklerini bilmiyorum. mesela kapıları kılıtledıgımızde acık olan camların kapanması, farların gecelerı yanması gibi özellikler..
  • Beyler akünün bağlantılarını çıkartmak zorunda kaldık bugün. Biraz önce denedim sağ camı açmıştım anahtardan kapatamadım. Tekrardan ayarını nasıl yapabilirim. Kontak anahtarının kapatmaya başınca kapılar kilitleniyor ama camlar kapanmıyor. Açmaya basınca da aynı durum söz konusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ünal

Beyler akünün bağlantılarını çıkartmak zorunda kaldık bugün. Biraz önce denedim sağ camı açmıştım anahtardan kapatamadım. Tekrardan ayarını nasıl yapabilirim. Kontak anahtarının kapatmaya başınca kapılar kilitleniyor ama camlar kapanmıyor. Açmaya basınca da aynı durum söz konusu.

4 cam açma kolunuda açma vaziyetinde bir süre beklet oluyor.
  • Bugün düzelttim. Kontağı takıp bir kademe ileri alıyorsun radyo aktifleşiyor. 4'üne açacak şekilde basıyosun. Dibine kadar inince anahtarı çıkartıp kapıları kilitliyosun. 5 saniye basılı duruyo ve normale dönüyor.
  • Ya arkadaşlar uzaktan kumandadan kapıları açınca farları yanan varmı opel astra cosmo 2008 aracım benzer model otosu olan yapan arkadaş varmı ?bu silecek ve far kolunu çekme olayını denedim olmadı yada yapamadım yardımcı olacak olan varsa sevinirim
  • quote:

Ya arkadaşlar uzaktan kumandadan kapıları açınca farları yanan varmı opel astra cosmo 2008 aracım benzer model otosu olan yapan arkadaş varmı ?bu silecek ve far kolunu çekme olayını denedim olmadı yada yapamadım yardımcı olacak olan varsa sevinirim

Farları yakma olayı yok. ( diye biliyorum )
  • ya arkadaşlar bu hangi modeller için bende 2002var onlardada varmı bu özellikler???
  • quote:

Ya arkadaşlar uzaktan kumandadan kapıları açınca farları yanan varmı opel astra cosmo 2008 aracım benzer model otosu olan yapan arkadaş varmı ?bu silecek ve far kolunu çekme olayını denedim olmadı yada yapamadım yardımcı olacak olan varsa sevinirim

Dostum yeni modellerin hepsi öyle, iç aydınlatma ve farlar kısa süreli yanıyor; bizde silecek kolu filan yok, settings menüsüne uzun basınca DIT sesi çıkıyor ve ayarlar bölümü geliyor.
  • HERKESİN 4 GÖZLE BEKLEDİĞİ ÖZELLİK: Otomatik Kilitlenme;12km/h 'in üzerinde bir hızda kapılar otomatik olarak kilitlenir.Fonksiyon açılıp kapatılabilir ve fabrikadan çıkışta aktif değildir.Orta konsolda bulunan kapı kilitleme düğmesine 3sn basılı tutun.Kapıların uzaktan kumanda ile açılmasından 5dk sonra,kapılardan biri veya bagaj bölümü açılmazsa kapılar otomatik olarak tekrar kapanır.

NOT:
    Denemeye gidiyorum, oluyorsa süper
  • Merhaba Arkadaşlar;

Bende 2009 Astra 1,6 Sedan Enjoy Elegance var. Ama Bu test ekranı nasıl geliyor bulamadım. Radyoyu açtıktan sonra Settings düğmesini basılı tutuyorum. Normal settings ekranı geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OBOZDEN

Merhaba Arkadaşlar;

Bende 2009 Astra 1,6 Sedan Enjoy Elegance var. Ama Bu test ekranı nasıl geliyor bulamadım. Radyoyu açtıktan sonra Settings düğmesini basılı tutuyorum. Normal settings ekranı geliyor.

settings e bastıktan sonra tekrar bc ye basıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdascac

HERKESİN 4 GÖZLE BEKLEDİĞİ ÖZELLİK: Otomatik Kilitlenme;12km/h 'in üzerinde bir hızda kapılar otomatik olarak kilitlenir.Fonksiyon açılıp kapatılabilir ve fabrikadan çıkışta aktif değildir.Orta konsolda bulunan kapı kilitleme düğmesine 3sn basılı tutun.Kapıların uzaktan kumanda ile açılmasından 5dk sonra,kapılardan biri veya bagaj bölümü açılmazsa kapılar otomatik olarak tekrar kapanır.

NOT:

Ben denedim olmadı deneyen var mı?paylaşırsa sevinirim.
  • Kardeş dediğin gibi yaptım ama farları yakma olayını bulamadım menüde yani kumandadan kapıları açınca farların kısa süreli yanma olayını açık açık yazarsan sevinirim
    quote:

quote:

Dostum yeni modellerin hepsi öyle, iç aydınlatma ve farlar kısa süreli yanıyor; bizde silecek kolu filan yok, settings menüsüne uzun basınca DIT sesi çıkıyor ve ayarlar bölümü geliyor.

• bu corsalarda olan bir özellik. biri yanlışlıkla corsalardaki özellikleri buraya yazmış kumanda dan far yakma sesli hız ikazı otomatik kilitlenme corsalarda var.
    bu arada otomatik kapanma zaten aktif olması lazım eğer araba yanlışlıkla açılıdğını anlarsa. 2005 corsamızda bile var o özellik
    quote:

HERKESİN 4 GÖZLE BEKLEDİĞİ ÖZELLİK: Otomatik Kilitlenme;12km/h 'in üzerinde bir hızda kapılar otomatik olarak kilitlenir.Fonksiyon açılıp kapatılabilir ve fabrikadan çıkışta aktif değildir.Orta konsolda bulunan kapı kilitleme düğmesine 3sn basılı tutun.Kapıların uzaktan kumanda ile açılmasından 5dk sonra,kapılardan biri veya bagaj bölümü açılmazsa kapılar otomatik olarak tekrar kapanır.

NOT:

• quote:

Orijinalden alıntı: Ünal

quote:

Orjinalden alıntı: manes1903

uzaktan kumandanın açma tuşuna 5 saniye basılı tutunca bütün camlar açılıyor kapatmada aynı

Bi ben yapamadım şunu ya.

Bide şöyle dene,

Arabadan inerken camlardan bikaçını açık bırak. Sonra kontağı kapıda ki kilide sok ve kilitle ama sağa çeviriyorsun ya öylece tut. O zaman kapandığını görecen. Bizde öyle valla

Gerçi sizinkiyle bizimki farklı ama belli mi olur bi dene

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.