Şimdi Ara

opel araçlarda bulunan BLAUPUNKT CD30 ,CD30 MP3 cihazlarının kendiliğinden açılması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • opel araçlarda bulunan BLAUPUNKT CD30 ,CD30 MP3 cihazlarının kendiliğinden açılması ve akü bitirmesi arızaları tarafımızdan garantılı yapılmaktadır

me-ka elektronik kartal istanbul 0216.389.70.12
    WhatsApp 0541.712.99.74

opel araçlarda bulunan BLAUPUNKT CD30 ,CD30 MP3 cihazlarının kendiliğinden açılması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi locked13 -- 9 Nisan 2019; 10:20:44 >

• güncellll
  • locked13 kullanıcısına yanıt
    merhaba aracı yeni aldım combo 2005 ekranda display safe yazıyor burdaki teypçiler şifre olmadan olmaz dediler şifreyi ve aracı satın aldığım kişiyi bulamıyorum seri numarasından kodu bulabilirmiyim yada sadece kod yeterli mi yardımcı olurmusunuz aydın dayım ama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedat0934

merhaba aracı yeni aldım combo 2005 ekranda display safe yazıyor burdaki teypçiler şifre olmadan olmaz dediler şifreyi ve aracı satın aldığım kişiyi bulamıyorum seri numarasından kodu bulabilirmiyim yada sadece kod yeterli mi yardımcı olurmusunuz aydın dayım ama
    araçla gelmenız lazımkı teyibi hamlayıp arabaya tanıtalım başka yardımcı olamam malesef
  • peki teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.