Şimdi Ara

Opel Aracımın Ses Sistemi Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
6.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, fotoğrafta gördüğünüz gibi ikinci el almış olduğum 2013 model Opel Astra aracımın AUX ve Bluetooth bağlantılarından müzik açamıyorum. AUX tuşuna basmama rağmen çalmıyor, Bluetooh'u eşleştirmeme rağmen ondan da müzik dinleyemiyorum. Bu konuda bana yardımcı olur musunuz? Araştırmadığım yer kalmadı Opel Aracımın Ses Sistemi Sorunu

• aux için çift taraflı stereo kablo ile mp3 player ya da telefon bağlamalısınız. bağlantı yaptıktan sonra telefondan ya da ne bağladıysanız o cihazdan müziği başlatın, teybin aux tuşuna basın, çalması lazım, kablonun ve soketlerin sağlam olduğuna eminseniz çalışmalı.

Bluetooth bağlantısı için cihazı eşleştirdikten sonra telefonun Bluetooth ayarlarından etkinleştirme yapmalısınız, benim arabamın teybinin ismi my radio, telefon ayar için görselleri ekliyorum. telefon sesi ve medya tiklenmiş olmalı. bu ayarları yaptıktan sonra telefondan müziği başlatın, teypden kaynak olarak Bluetooth seçin çalışacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecrasniann -- 24 Mart 2017; 22:20:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ecrasniann kullanıcısına yanıt
    AUX'da her şeyden eminim, bütün ayarları yaptım ama teyp çalmıyor. Evdeki 5.1 ses sisteminde aynı şekilde denediğimde çalıyor, teyp çalmıyor. Ne AUX ne de Bluetooth, hiç biri olmuyor. Bluetooth ayarlarına da baktım telefon sesi, medya sesi tikli. Teypde var bir sorun ama halen çözemedim. Birde Config düğmesine tıklayıp oradan fabrika ayarlarına geri dönünce hiçbir şey değişmiyor, yine favori radyo frekansları,ayarlar olduğu gibi duruyor. Ayrıca cevabın için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oguzhan951

AUX'da her şeyden eminim, bütün ayarları yaptım ama teyp çalmıyor. Evdeki 5.1 ses sisteminde aynı şekilde denediğimde çalıyor, teyp çalmıyor. Ne AUX ne de Bluetooth, hiç biri olmuyor. Bluetooth ayarlarına da baktım telefon sesi, medya sesi tikli. Teypde var bir sorun ama halen çözemedim. Birde Config düğmesine tıklayıp oradan fabrika ayarlarına geri dönünce hiçbir şey değişmiyor, yine favori radyo frekansları,ayarlar olduğu gibi duruyor. Ayrıca cevabın için teşekkür ederim.

muhtemelen aracın garantisi yoktur, ama servise gidip bir gösterin derim. sorun teypden kaynaklanıyor bence. belki yazılımsal bir sorun olabilir, format ile düzeltilebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.