Şimdi Ara

Opel 111 yıl enjoy pakedi (astra sedan) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
2
Favori
189.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2004 sensinde bende sıfır astra enjoy opel çektim yanlız performasını beğenmediğimden dolayı 1 sene sonra Volkswagen Passat 1.9TDI Highline ile değitrdimşimdi aracımdan cok memnunm ama opelin sağlamlığı ve dzaynı hala içimi kıpraştrıyoR
  • quote:

Orijinalden alıntı: metaner

quote:

Orijinalden alıntı: komando58

quote:

quote:

300 TL'ye ses yalıtımı yaptırdım. Tereddütteym aslında ama inşallah bi faydası vardır. Hala Plaka bekliorm

Plaka işi adama sabır çektiriyor valla... hele bir de aptal bir takipçiye denk gelirsen

Ama ses konusunda bence gayet tatmin edici... Gerçi 12 yaşındaki astra g'den sonra tatmin edici gelmesi de normal ama . . .
    Tek sorun kalkıştaki eşşekliği (1.3 cdti)

valla bende 2005 dizel Getz'den geçiyorum bakalım bu arada 7 hoparlör'ün 7ncisini bulamadım bi türlü 6 tane yok mu ?

Ön göğüste camın hemen altında diil mi o?? Yani ön konsolun tam ortasında

Bu arada bu gizli menüyü çıkartabilen var mı ya 111. yıl da settings'e basılı tuttum ama hiç ses filan gelmedi

Arabayı bugün 17.00'da aldım. Menü biraz karışık geldi ilk başta ama herşey elektronik gibi hissediyorum çok güzel

Bu gizli menü olayı nedir merak ettim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

300 TL'ye ses yalıtımı yaptırdım. Tereddütteym aslında ama inşallah bi faydası vardır. Hala Plaka bekliorm

Plaka işi adama sabır çektiriyor valla... hele bir de aptal bir takipçiye denk gelirsen

Ama ses konusunda bence gayet tatmin edici... Gerçi 12 yaşındaki astra g'den sonra tatmin edici gelmesi de normal ama . . .
    Tek sorun kalkıştaki eşşekliği (1.3 cdti)

valla bende 2005 dizel Getz'den geçiyorum bakalım bu arada 7 hoparlör'ün 7ncisini bulamadım bi türlü 6 tane yok mu ?

Ön göğüste camın hemen altında diil mi o?? Yani ön konsolun tam ortasında

Bu arada bu gizli menüyü çıkartabilen var mı ya 111. yıl da settings'e basılı tuttum ama hiç ses filan gelmedi

Arabayı bugün 17.00'da aldım. Menü biraz karışık geldi ilk başta ama herşey elektronik gibi hissediyorum çok güzel

Bu gizli menü olayı nedir merak ettim

Hayırlı olsun, hatasız kazasız inşallah

Gizli menü olayı:http://forum.donanimhaber.com/m_22311555/mpage_1/key_astra,gizli/tm.htm

• teşekkürler hepimiz için inşallah
  • arkadaşlar emniyet kemeri ikaz sesi yok mu bizim arabalarda ya. Benim astra ötmüyo da
  • quote:

arkadaşlar emniyet kemeri ikaz sesi yok mu bizim arabalarda ya. Benim astra ötmüyo da

abi adamlar sorumluluk sahibi müşterilere sahip olduklarını biliyorlar o yüzden böyle bir ikaz koyma gereği duymuyorlar

bu arada sen çıkarabildin mi şu gizli menüyü ???

• bizde ağabeyime aldık 40000'e beyaz 1.3 cdti'yi ama sanırım biraz kazıklandık:)
    bende düşünüyorum aynısından almayı ancak benzinlimi alsam dizel mi alsam kafam 2 milyon oldu.
    ben yılda yaklasık 20000 km yaparım. benzinliyi 35500 e bıraktılar bugun. ancak agabeyimin aracında depoyu doldurup menzile baktığımda 1280 yazıyodu
    oha dedim. 38'e bırakırlarsa dizel alacam. bayide bi tane simsiyah varmıs ayırtacam insallah şimdiki aracımı satarımda yarın alırım:D
    dizel cok hantal ama 130 kurus yakınca benzinliden biraz cayar gibiyim
    sizce benzinlimi alsam dizelmi alsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: nzrnzr

bizde ağabeyime aldık 40000'e beyaz 1.3 cdti'yi ama sanırım biraz kazıklandık:)
    bende düşünüyorum aynısından almayı ancak benzinlimi alsam dizel mi alsam kafam 2 milyon oldu.
    ben yılda yaklasık 20000 km yaparım. benzinliyi 35500 e bıraktılar bugun. ancak agabeyimin aracında depoyu doldurup menzile baktığımda 1280 yazıyodu
    oha dedim. 38'e bırakırlarsa dizel alacam. bayide bi tane simsiyah varmıs ayırtacam insallah şimdiki aracımı satarımda yarın alırım:D
    dizel cok hantal ama 130 kurus yakınca benzinliden biraz cayar gibiyim
    sizce benzinlimi alsam dizelmi alsam

eşşek filan ama ekonomisi yeter ya devir ekonomi devri abi
    zaten o kadar sürat de yapılmıyor ki
    bence de dizel
    40.000 biraz fazla indirsinler onu biz 39.250'den anlaştık ki daha da ucuza satmak isteyen bayi oldu ama adını vermeyeceğim diğer bayinin

• ne var sanki bayinin adını da bizde gitsek alsak
  • abi tanıdık vasıtasıyla o kadar düştüydü fakat araç dışardan gelecekti. O yüzden istemedik. Zaten o tanıdık artık slm vermiyor. Bu tipleri de hiç anlamıyorum...
  • cahilliğimi maruz görün
    astra yazısından sonra G veya H harfi var, ne anlama geliyor
  • al sana astra g
     Opel 111 yıl enjoy pakedi (astra sedan)

bu da astra h hatchback

bu da bizim 111. yıl astra h sedan (hatta yanındaki lacivert de komşunun astra g )

• hah tamam bu son fotodaki beyazın aynısından agabeyimde var,
    inşallah aracım satılırsa bende siyahını alacagım
  • İşte o son foto bizim araba

• hocam bende çıkaramadım ya şu test menüsünü basıyorum basıyorum olmuyo. Zaten direksiyon takıldı kafama soldan sağa çevirirken garip bi ses çıkartıyo pazartesi servise götürücem.

Şu 1 ve 2. vitesler yok mu öldürüyo beni Ama sonrası tatminkar geldi bana şehir içinde zaten o kadar performans ihtiyacı olmuyor bence niye en fazla 70 km yapıp daha fazla para vereym ki
  • quote:

hocam bende çıkaramadım ya şu test menüsünü basıyorum basıyorum olmuyo. Zaten direksiyon takıldı kafama soldan sağa çevirirken garip bi ses çıkartıyo pazartesi servise götürücem.

Şu 1 ve 2. vitesler yok mu öldürüyo beni Ama sonrası tatminkar geldi bana şehir içinde zaten o kadar performans ihtiyacı olmuyor bence niye en fazla 70 km yapıp daha fazla para vereym ki

direksiyon olayına takıldım

eşşekliine hayranım ben o 1 ve 2 de 3'ten sonrası ise tatminkar benim için . . .

menü 111lerde çıkmıo ben bunu anladım..

Bir de hls modülleri var. Ondan düşünmüyor değilim lakin de uyumsuzluk yapabilir mi diye takıldı kafama bu menü çıkmayınca!!!

• quote:

quote:

hocam bende çıkaramadım ya şu test menüsünü basıyorum basıyorum olmuyo. Zaten direksiyon takıldı kafama soldan sağa çevirirken garip bi ses çıkartıyo pazartesi servise götürücem.

eşşekliine hayranım ben o 1 ve 2 de 3'ten sonrası ise tatminkar benim için . . .

Bir de hls modülleri var. Ondan düşünmüyor değilim lakin de uyumsuzluk yapabilir mi diye takıldı kafama bu menü çıkmayınca!!!

hls modülüyle test menüsünün ne gibi bir bağı olabilir ki. Sorun çıkaracağını sanmıyorum. Benim derdim xenon farlar şimdilik. Pazartesi serviste kaç lira'ya takıolar öğrenip yazarım. İlgilenen arkadaşlar varsa yardımcı olur belki

• quote:

quote:

quote:

hls modülüyle test menüsünün ne gibi bir bağı olabilir ki. Sorun çıkaracağını sanmıyorum. Benim derdim xenon farlar şimdilik. Pazartesi serviste kaç lira'ya takıolar öğrenip yazarım. İlgilenen arkadaşlar varsa yardımcı olur belki

Öğren de bizimle paylaş
    Benim astra g'de osram nb h7 var. Maşaallah uzunlara hiç ihtiyaç duyulmuyor gece yolculuklarında

• quote:

quote:

111.yıl paketinde o menü çıkıyor ben çıkarmayı başardım, radyo açıkken settingge uzunca bir süre dıt sesi duyana kadar bas daha sonra BC tuşuna basarak farklı menülere ilerliyorsun sanırım 5 yada 6 farklı bilgi ekrenları çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: teknimen

quote:

quote:

111.yıl paketinde o menü çıkıyor ben çıkarmayı başardım, radyo açıkken settingge uzunca bir süre dıt sesi duyana kadar bas daha sonra BC tuşuna basarak farklı menülere ilerliyorsun sanırım 5 yada 6 farklı bilgi ekrenları çıkıyor

En kısa sürede tekrar deneyeceğim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.