Şimdi Ara

Opel 111 yıl enjoy pakedi (astra sedan) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
2
Favori
189.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rakiplerinden biraz ucuz olması da normal sonuçta ön yüzü eskimiş bir yüz,arkadan da pek beğenmiyorum ben.Donanımı sınıfına göre güzel olan bir araç,hız sabitleyici,sensörlerin,oto klima vs.olması konfor açısından güzel.Alınmayacak araba değil aslında.Ama bende üstteki arkadaşın yazdığı gibi tasarımını beğenmiyorum,gözüm çok alışamadı.Benim tercih edeceğim bir araba olmazdı.Bu sınıfta sedan araçlarda chevy cruze ve mazda3 benim favorilerim.F/P'si çok iyi araçlar,tasarım olarak da ikisi de bence çok hoş.
  • bizde ekim ayında aldık sedan otm.+ paket + metalik boya= 35.950 ye kayseriden aldık en ucuz oradaydı
  • Bu aracı yaklaşık 1 ay önce aldım 1.3cdti enjoy 111. yıl . kayseriden 40.500 aldık araçtan oldukça memnunum. cosmodan az farkları var ama oldukça güzel araç.Jantları aynen resimdeki gibi koyu renkte değişik bişey aracın havasını değiştirmiş diğerlerine göre. 111. yıl logoları ayna altı sinyallerin hemen üstünde güzel bi ayrıntı o da... Bu fiyata bu donanımda araç bulmak zor kaçırmayın derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toxemia07 -- 25 Mart 2010; 21:43:11 >
  • Aracımı elazığ karalar opel bayisinden 40000 tl aldım ve yarın teslim alıyorum ama dah önce essentia sedan kullandım ve istenmeyen bir kaza geçirdim fakat arabadan burnum bile kanamadı opel ciiden müthiş güvenli konforlu ve EKONOMİK tavsiye ederim resimleri yüklüyorum OPEL ASTRA SEDAN 1.3 CDTİ 111. YIL ÖZEL SERİ RENK NEHİR GRİ 2010 YILI RENGİDİR BİLGİLERİNİZE SAYGILARIMLA!!
  • UMARIM BEĞENİRSİNİZ

Opel 111 yıl enjoy pakedi (astra sedan)
  • UMARIM BEĞENİRSİNİZ ALACAK ARKADAŞLARA YÖN VERSİN

• Resim yüklemeyi becerebildiğim kadarıyla oldu ama bu aracvı almadan ford focus,renault fluence,toyota corolla ve peugeot 407 arasında kaldım ve en fiyatı uygun ve dolu olanı buydu bu paraya değer bence

• quote:

Orijinalden alıntı: KİOWA

Resim yüklemeyi becerebildiğim kadarıyla oldu ama bu aracvı almadan ford focus,renault fluence,toyota corolla ve peugeot 407 arasında kaldım ve en fiyatı uygun ve dolu olanı buydu bu paraya değer bence

Araç senin mi?seninse hayırlı olsun...
  • Araç benim galeride plakasını bekliyorum allah daha iyisini sana versin
  • quote:

Resim yüklemeyi becerebildiğim kadarıyla oldu ama bu aracvı almadan ford focus,renault fluence,toyota corolla ve peugeot 407 arasında kaldım ve en fiyatı uygun ve dolu olanı buydu bu paraya değer bence

böyle bir iç mekan şuanki megane 3 te yok bence.kalite akıyor resmen.
  • arkadaşım aracın hayırlı olsun kazasız günler!bence araç çok güzel ama broşürde 111.yılda grafik bilgi ekranı ve koltuklar deri parçalı görünüyordu acaba opsiyonlumu yapmışlar ama bu hali de çok güzel güle güle kullan çok hoş ve güven veren bi araç
  • ayrıca fiyat çok iyi liste fiyatının altında
  • quote:

Orijinalden alıntı: leylandi

quote:

Arkadaşa katılıyorum. Geçen pazarda da hb inceleme fırsatı buldum. İçi oldukça geniş ve kaliteli malzeme ve işçilik kullanılmış. Aracınınzı güzel günlerde kazasız belasız kullanmanızı diliyorum. İyi forumlar.

• quote:

Arabam diye söylemiyorum ama şu iç mekan şuanda piyasa bulunan C segmenti hiçbir arabada yok. Ağabeyimde Megane III HB (sedanı yok gerçi ama flütle karıştırılmasın diye belirtiyorum.) var. Şu iç mekan kalitesi ve ferahlığı onda göremedim. Aynı şekilde focustada bu kaliteyi göremedim. 2004-2005 yıllarının arabası ama zamanın ne kadar ilerisinde bir kokpit dizaynı ve malzeme kalitesi yapmışlar şaşmamak elde değil.
    Bu arada bu arabayı alan arkadaşada hayırlı olsun diyorum. Geçen sene benim yaşadığım heyecanı bu sene arkadaş yaşıyor ne güzel. Kazasız belasız ve güvenli sürüşler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekorender -- 31 Mart 2010; 18:46:30 >

• Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leylandi

quote:

Piano black sağolsun.Ama benim aracımda enjoy çıtaları var onlarda şekil gösteriyor.Öyle sinek b...ku falan belli olmuyo bence bu da önemli...

• İyi niyet temennileriniz için çok teşekkür edrim allah hepinize nasip etsin 111.yı ayrı paketi yok bende parçalı deri sanıyordum fakat tek versiyon 111.yıl paket extra donanıum yok
  • kiowa 111.yıllarda arka koltuk kol dayama varmı?
  • @hakankiraz1977

Sedanlarda var. Hb'lerde yok.
  • Arabanız hayırlı olsun. Orta konsolda bulunan grafik bilgi ekranı renkli olması gerekmiyor mu? Yoksa sadece Cosmo donanımda mı var bu özellik?
    quote:

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.